Дитячі магнітні конструктори - цікаве і пізнавальне дозвілля

  • Редактор Лева
  • 15.09.2020
  • 243

З того моменту, як конструктор з'явився на ринку іграшок, він відразу ж завоював дитячі серця, встигнувши стати одним з найбільш популярних видів іграшок!

Але в нього грають не тільки діти, а й дорослі, які не проти дати волю своїй уяві. Дякуючи тому, що постійно вдосконалюються технології, іграшки стають більш продуманими, сучасними, отримуючи нові властивості і можливості. За останній рік українських покупців підкорила чергова новинка зі світу дитячої новинки і фантазії - магнітний конструктор.

Як вибрати якісний дитячий магнітний конструктор?

Сьогодні створено дуже багато оригінальних і розвиваючих іграшок для дітей. Адже така іграшка відразу припала до душі кожної дитини, через те, що немає меж і рамок, що стосуються правил гри. Магнітний конструктор прекрасно розвиває фантазію і мислення, інші корисні навички. Ваша дитина обов'язково зрадіє такому придбанню, адже це захоплююче заняття, яке допоможе розвинути не тільки дрібну моторику, але і сприяє логічному мисленню, розвиває уяву. Оскільки існує велика кількість наборів магнітного конструктора, то необхідно розібратися, яка модель буде цікавіше і корисніше для дитини? Що потрібно враховувати, підбираючи дитячий конструктор?

Для початку, необхідно визначитися з вибором того, який виріб буде рада побачити ваша дитина. Існує кілька напрямків, за якими даний виріб чудово допомагає дітям:

  • ерудиція;
  • уява;
  • логіка;
  • винахідливість;
  • сенсорне сприйняття;
  • моторика;
  • конструювання.

Всі вище перераховані фактори варто врахувати перед покупкою магнітного конструктора, щоб Ваш малюк був щасливий!

Купуючи оригінальний подарунок треба звернути свою увагу на його виробника. Тому що подарувати презент слід такий, який буде нешкідливий для здоров'я і не принесе ніякої шкоди! На нашому офіційному сайті інтернет-магазину представлена ??продукція дитячих товарів, яка повністю безпечна і не принесе шкоди дитині! Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками!

Придбати такий популярний подарунок поспішають багато батьків і не дарма! Безпосередньо, перед здійсненням покупки важливо визначитися з вибором конкретної моделі, розібратися з її можливостями. Рекомендуємо розглянути 5 найбільш затребуваних категорій товару на нашому сайті. Таку продукцію зуміли придбати вже тисячі покупців, що дозволило подарувати дітям трохи щастя. Використовуючи такі іграшки, дітлахи краще розвиваються, адже магнітний конструктор став гучним хітом цього року на вітчизняних ринках!

Спеціально для Вас, ми підібрали 5 найбільш затребуваних і популярних моделей з цієї категорії товарів:

Гравітаційний магнітний конструктор марки Geomag Gravity 243 - Shoot & Catch.

Це справжній хіт цього року! Конструктор цікавий тим, що використовується фізичне явище - гравітаційний двигун. Принцип роботи такої іграшки: використовується сила тяжіння і магнетизм, за допомогою якої можна привести в рух певну частину тіла іграшки. Якщо ваша дитина захоплюється точними науками і фізикою, то вам обов'язково потрібно придбати настільки унікальний набір.

Використовуючи якісний набір ваш малюк буде всебічно розвиватися і залишатися здоровим.

Магнітний конструктор марки Geomag TAZOO Toco.

Якщо ваш малюк любить фантазувати, то такий виріб саме для нього! Оригінальний і цікавий магнітний набір познайомить дитину з прибульцями з планети TAZOO. Завдання полягає в тому, щоб допомогти освоїтися гостям з іншої планети! Для цього потрібно створити тварин і звіряток, яких буде дуже багато.

Використовуючи такий магнітний конструктор, можна будувати все що завгодно, вражаючи при цьому уяву дитини формами, новими можливостями, кількістю варіантів. Дитина швидко освоїться, а незвичайний набір стане улюбленим, серед інших іграшок!

Магнітний конструктор марки Geomag TAZOO Jelo.

Форма даного гостя з далекої планети може постійно змінюватися, має до десяти можливих варіацій. Цей милий гість прилетів з далекої планети, яка має багато унікальних здібностей. Використовуючи такий незвичайний подарунок, можна стимулювати у дитини потяг до творчості, прищепити любов до ігор зі своєю уявою.

Ви можете бути на 100% впевнені, що прибулець Jelo закохає юного дослідника, а унікальні здібності допоможуть трансформуватися в різні сполуки. Цей захоплюючий набір коштує своїх грошей, тому його придбали багато батьків!

Магнітні кубики марки Geomag Мікс.

Якщо необхідно купити набір для маленької дитини, то обов'язково зверніть свою увагу на цей конструктор! Це захоплюючий комплект для маленького чомучки, обов'язково приверне увагу малюка! Не дарма ж кажуть, що все геніальне, просто! Даний геометричний набір був розроблений з використанням законів фізики. За формою він нагадує неокуб, за допомогою якого ваше чадо легко запам'ятає назви тварин і професії. Принцип роботи: можна підібрати різне зображення, заздалегідь вибравши тварину і її професію. Наприклад, з мавпочки можна зробити космонавта. Тварини і професії змінюються, завдяки чому розвивається фантазія.

Магнітний конструктор марки Geomag Panels.

Він був розроблений для того, щоб зуміти подарувати кожній дитині диво! Не вірите? Даремно! Адже все саме так! Принцип роботи: використовується чарівна паличка і хромовані залізні кульки. Створюються різні геометричні фігури, які за формою і розміром постійно змінюються. Такий набір обов'язково викличе захват і бурю емоцій у дитини, розвине абстрактне мислення.

Прочитавши інформацію про 5 топових моделей магнітного конструктора, ви обов'язково визначитеся з вибором! Зі свого боку інтернет-магазин гарантує бездоганну якість і оперативну швидкість доставки товару по всій Україні. Порадує асортимент і низька ціна на іграшки! На сторінці інтернет магазину можна придбати не тільки магнітний, а й електронний конструктор аналог. В такому наборі використовується кілька схем, які розвивають пам'ять і мислення. Навички: робототехніка, електротехніка. Підходить як хлопчикам, так і дівчаткам.

Зараз, щоб купити розвиваючу іграшку для свого малюка не обов'язково вирушати в магазин або найближчий торговий центр! Щоб не витрачати час на пошук і покупку потрібної речі, варто оформити замовлення через інтернет магазин, де в наявності багато якісних дитячіх іграшок. Це дуже зручно, коли в будь-який час можна перейти на сайт і разом з дитиною перегортати його сторінки! Купити дитячий конструктор просто, достатньо вибрати потрібний товар і заповнити адресу доставки в будь-яке місто України.

Схожі статті