Еспандер Snapperz

Snapperz - новий вид антистрес іграшок, які при стисненні відтворюють звук лопаючоїся пупирки. Можуть бути різних форм і кольорів. Також особливістю Снапперз (чого немає в звичайного еспандера) є наявність на внутрішньому згині двох присосок, які при зіткненні і створюють певне звучання. 

Snapperz - новий вид антистрес іграшок, які при стисненні відтворюють звук пупирки. Можуть бути різних форм і кольорів. Також особливістю Снаперc (чого немає в звичайного еспандера) є наявність на внутрішньому згині двох присосок, які при зіткненні і створюють певне звучання.

Не сумуй - візьми в дорогу антистрес!

Дитячі фігурки антистрес різноманітні за зовнішнім виглядом і функціями. Одна з новинок каталогу «Лева» - дитячий снаперс. Це невелике пристосування для розвитку моторики і м'язової сили рук. Іграшка зроблена за образом еспандера - популярного спортивного тренажера. Головне призначення новинки - розважати. Але іноді вона допомагає знизити наслідки стресу.

Іграшку легко пізнати по симетричному корпусу, компактним розмірам, яскравому забарвленні. Усередині дві присоски. При натисканні на корпус вони туляться одна до одної, а потім роз'єднуються з характерним звуком. Чпок - і дія повторюється знову.

За відгуками батьків, головні плюси іграшки:

 • приємна силіконова поверхня;
 • зручний кишеньковий формат;
 • недорога ціна;
 • стійкість до випадкових механічних пошкоджень.

Силікон не боїться води. До того ж аксесуар не втрачає форму навіть після багаторазових натискань. Можна грати довго і з задоволенням. Завдяки симетричному корпусу пристосування однаково зручне для правої і для лівої руки. А забарвлення робить аксесуар однаково бажаним для дівчаток і хлопчиків.

Візьміть на замітку! Від класичного еспандера новинка відрізняється помірною пружністю. Вона більш комфортна для дитячих пальців. Не потрібно докладати великих зусиль, щоб зблизити краї силіконового трикутника або квадратика.

Снаперс як засіб проти тривожності

Психологи довели: наші переживання можна тримати під контролем за допомогою тактильних відчуттів. Коли людина нервує, вона смикає гудзики, крутить браслет годинника на руці. Маленька дитина в такому випадку шукає контакту з м'якою іграшкою.

У дітей старшого віку роль антистресових предметів виконує шкільне приладдя. Але тепер є спеціальні іграшки антистрес. До їх категорії відносять і Snapperz. Монотонний рух пальцями відволікає від тривожних відчуттів, дозволяє зосередитися на позитивних думках.

Пальчикові фігурки антистрес:

 • дозволяють зайняти руки;
 • надають заспокійливий ефект;
 • мінімізують пустощі;
 • роблять коротким довге очікування.

Подібним ефектом володіють кубик Рубіка, магнітний неокуб, пупирка Pop It, спіннери. Лінійні розміри звичайно не перевищують 5-6 см. Таку чпокалку можна покласти в кишеню і діставати час від часу.

Розвиваємо м'язи і граємо

М'яку «подушечку» можна використовувати для розвитку гнучкості і рухливості суглобів. Це актуально після переломів і розтягнення зв'язок. У медичних тренажерах немає нічого цікавого. Дитині нудно займатися з чорним гумовим кільцем.

Інша справа - кольоровий яскравий Snapperz з присосками. Видає «ляскання», «клацання», «чвакання» Спонукає регулювати силу стиснення, щоб домогтися очікуваного ефекту. Дітей не потрібно змушувати займатися з такою іграшкою. Вони до неї тягнуться самі.

Новинка здається невигадливою. Але витримувати багаторазові навантаження здатний тільки якісний виріб. Тому снапперс не може коштувати дуже дешево. Адже їх роблять з щільного силікону. Цей матеріал:

 • гнучкий,
 • пластичний,
 • нетоксичний,
 • не викликає алергію,
 • стійкий до різних навантажень (стиснення, перегин, натиснення твердим предметом).
Інформація для покупців. Якщо дитина заради забави засуне «морозиво» Pop it еспандер в морозилку або кине на піску під палючим сонцем, з ним нічого не станеться. Тренажер витримає будь-які експерименти!

Діти просять Снаперс? Така покупка вигідна і дорослим! Поки малюк захоплений експериментами, у них більше часу на особисті справи. Запрошуємо замовити новинку в нашому каталозі. В наявності якісні та красиві фігурки, різноманітні за формою і дизайном!

Часті питання про іграшки Снаперс