Іграшки Капхед

Набір Капхед - герої і боси

Хлопчики і дівчатка покоління Z захоплені онлайн іграми. Тому найкращий подарунок для них - іграшки Капхед (м'які і колекційні). Ігрові фігурки створені на основі образів популярної комп'ютерної гри. Незважаючи на незвичну для цього року 2-D графіку, новий шутер досить складний. Доводиться бути спритним, швидким, уважним, кмітливим і винахідливим!

Назву Cuphead переводять з англійської як «Чашкоголовий». У ній герой бореться з босами. Щоб перемогти, йому доведеться пройти складний квест, повний несподіванок і відчайдушної стрільби. Тільки босів в «Кепхед» близько 30. Кожного треба перемогти!

Для довідки. Cuphead вийшла ще в 2017 році на Windows і Xbox One. Але справжню популярність отримала влітку 2020 року. Її називають ретро-грою, а також «кращим анімаційним шутером всіх часів». Гра зроблена на основі вінтажних американських мультиків. Візуальний ряд затягує в те, що відбувається з головою. Геймплей супроводжує енергійна джазова музика.

Cuphead game - боси

Грати можна на самоті або компанією. Але в будь-якому випадку доведеться битися з босами. Ці істоти сильно відрізняються одна від одної, мають різні здібності. Тому і іграшки Капхед - різноманітні. Ігрова фігурка може бути зроблена у вигляді дівчинки (хлопчика), рослини, чашки, ляльки, примари. Найцікавіші персонажі за відгуками гравців:

  • Диявол Маг;
  • Кегні Гвоздика;
  • Легендарна Чаша;
  • Рюммор Ханіботтомс;
  • Кінг Дайс;
  • Привид.

Незважаючи на милий «мультяшний» вигляд, боси не знають жалості. Вони справжні вбивці. Практикують здатності: укус карамельки, атака головою, метання насіння бумерангів. Кінг Дайс - посилає ряд гральних карт; Гвоздика ініціює проростання лозою. Всі істоти креативні і дивно винахідливі. Щоразу доводиться придумувати нову стратегію для боротьби з черговим монстром.

Зверніть увагу! У вигляді чашкоголових зроблені не тільки боси, але і брати-акробати Капхед і Магмен. Саме заради них доводиться боротися зі злісними істотами, щоб повернути борг і залишитися в живих.

Іграшки Капхед - відгуки

Гідність гри в тому, що це яскравий, емоційний мультик, практично зроблений вручну. Графіка заворожує, а захопливість подій буквально не дає відірватися від екрану. У такій же яскравій мультиплікаційній стилістиці виконані й іграшки. М'які фігурки Капхед здаються частиною циркової вистави. У ляльок яскраві вбрання в стилі 30-х років минулого століття. У більшості випадків у персонажа величезні очі, велика голова, тоненькі руки і ноги.

У м'яких ляльках Cuphead дітлахам подобається:

  • яскравий дизайн;
  • приємна оксамитова поверхня;
  • гламурні лялькові наряди.

Всі персонажі геймплея були намальовані, по суті, вручну олівцем на папері. Вони не є плодом цифрових технологій. Саме тому іграшки Кепхед викликають у дітвори непідробний інтерес. Купити їх просять дівчатка і хлопчики.

Користь ляльок з плюшу для розвитку дитини

Щоб комп'ютерні ігри не затягували з головою, необхідно забезпечити дітвору цікавими та різноманітними заняттями. Нехай вони переносять на ігрові фігурки свої емоції, придумують ролі, відпрацьовують стратегії. Для дитини Привид або грізний капітан Брінібород - це цілий світ. З ними легко придумувати неймовірні пригоди, дивовижні події. Дитина «відключається» на цей час від цифрового простору, мислить самостійно.

Запрошуємо замовити іграшки Капхед в інтернет-магазині Leva. Ми можемо порадувати своїх покупців відмінною якістю, швидкою доставкою, помірними цінами. Також наш магазин відрізняє креативний підбір асортименту іграшок Бенді і чорнильна машина, Brawl Stars, Наруто і багатьох інших. У каталозі представлені найвідоміші персонажі мультфільмів і комп'ютерних ігор. З «Левою» дитина не залишиться без нової цікавої колекції!