Ben 10

Іграшки Бен 10 - уяви себе супергероєм!

Хлопчики люблять героїв з дивовижними здібностями. Але ще більший відгук у їхніх серцях знаходять персонажі зі звичайного світу. Наприклад, хлопчик Бен. Вів життя звичайного підлітка, поки не виявив чарівний годинник Омнітрікс. Він повністю змінив життя школяра.

Бен Теннісон з'явився вперше в коміксах студії «Man of Action». Пізніше за мотивами намальованої історії зняли мультсеріал. Він виходив на студії Cartoon Network з 2005 по 2017 роки. У 2020 році вийшов анімаційний бойовик «Бен 10 проти Всесвіту» («Ben 10 contra o Universo»). Мультик переведений поки тільки на російську мову. Він чекає українського перекладу.

Секрет популярності американського підлітка - в чарівному інопланетному приладі Omnitrix. Хлопчик знайшов його під час подорожі серед осколків метеорита. Дивовижний годинник допомагає школяреві перевтілюватися в одного з космічних супергероїв. Спочатку їх було 10. Тому серіал і носить назву «Бен Тен».

Фігурки Ben 10 - гра ніколи не закінчується!

Сьогодні іграшки з чорно-зеленим значком є ??практично у кожного хлопчика. Як правило, це пластикові моделі самого школяра і героїв, в яких він перевтілюється. Спочатку супергероїв було десять, але по мірі виходу нових серій їх список поступово розширювався.

Супергерої Бен 10 відрізняються різними здібностями. Променистий - вміє швидко літати і стріляє променями. Кристал - поглинає енергію. Brainstorm - випускає електромагнітні хвилі. Желе - пробирається у вузькі щілини; при необхідності атакує противника слизом.

При цьому найпопулярніші персонажі мультсеріалу знайшли своє втілення в колекційних фігурках, інтерактивних і радіокерованих іграшках. Будь-який хлопчисько в Україні мріє купити:

  1. Бена і його сестру Гвен з годинником Омнітрікс;
  2. Полум'яного (Swampfire);
  3. Гумангозавра;
  4. Мудрого Краба;
  5. Крилатого (Big Chill);
  6. Мавпу павука.

Бен 10 - секрет популярності

У іграшок своя вікова аудиторія. Як правило, супергероями з чарівного годинника захоплені діти дошкільного та молодшого шкільного віку. В 5-10 років фантазія допомагає перевтілитися в маленьку мавпочку, гуманоїда, желеобразну істоту. Інтерес до роботів-трансформерів у юних покупців приходить трохи пізніше.

В першу чергу фігурки потрібні малюку для рольових ігор. Він формує з них команду, яка «бореться» з агресивними космічними прибульцями. Сюжети діти вигадують самі або беруть з мультфільму. Рольові ігри в прибульців розвивають:

  • фантазію;
  • почуття товариськості;
  • вміння ставити і реалізовувати стратегічні цілі всередині команди;
  • співчуття до скривджених і слабких.

Користь рольових ігор для підростаючого покоління

Важливо, що Бен Тен - захисник планети Земля. Він благородний і сміливий. Не боїться вступити в сутичку з Вілгаксом і іншими інопланетними чудовиськами. Звичайно, вигляд супергероя допомагає хлопчикові. Але головне - його чуйний характер, бажання допомагати іншим.

Іграшки торгової марки Ben 10 представлені в українському інтернет-магазині Leva. В наявності колекційні моделі хлопчика і інопланетних героїв, чудовий годинник Омнітрікс, а також всілякі ігрові аксесуари для переміщення в просторі і часі. Якщо дитина хоче перевтілитися в Бена Тена, вона знайде в каталозі необхідні атрибути, створені за мотивами американського мультсеріалу. Також у нас можна замовити дитячі товари з фірмовою символікою: рюкзаки, пенали, канцелярське приладдя.