Арени для гри

Ігрова арена бейблейд з пастками 38см

Бейблейди
B00

193 грн175 грн

Арена Велика бірюза 60 см (тонкий пластик)

Бейблейди
B8072

320 грн

Арена чорна (тонкий пластик)

Бейблейди
B8041

185 грн

Кейс блейдера

Бейблейди
B8070

345 грн

Бейблейди - відмінні іграшки, грати ними можна де завгодно, на будь-якій рівній поверхні. Все-таки досвідчений блейдер постарається придбати не тільки зручний лаунчер, але і арену. З нею зручно проводити ігри в домашніх умовах, а вже проведення турнірів вимагає найсерйознішої підготовки!

Переваги використання спеціалізованих майданчиків для бейблейдінга:

  • обмеження ігрового простору;
  • безпеку і цілісність дзиг;
  • можливість проводити змагання за правилами.

В межах ігрового майданчика бейблейд по-справжньому розкриється і покаже свої кращі якості! Борти обмежують траєкторію дзиги, але не ставлять меж його швидкості. М'який пластик не дозволяє блейду розбитися і припинити обертання передчасно. А конструкція продумана таким чином, що арена «підштовхує» два блейда назустріч один одному, не даючи їм розійтися в різні боки!

Зручні, тонкі, стильні арени

Багато турнірів побудовані на тому, що відстежується тривалість обертання іграшки. В такому випадку Вам необхідна арена! Кращий матеріал для її виготовлення - тонкий пластик. Він не створює опору. При використанні металу або товстої пластмаси важкий beyblade пошкодився і сам би розбивав майданчик. А так спорядження залишається неушкодженим під час самого жаркого бою!

Найкращі арени для бейблейдінга в Україні пропонує магазин Leva. У нашому інтернет-магазині ви зможете купити великі і компактні екземпляри, різні по конструкції і кольору. На них прекрасно почувають себе недорогі дзиги і бейблейди оригінали. У нас легко вибрати по-справжньому красивий і якісний товар для проведення бою - як окремо, так і в подарункових наборах!