Запускалки

Антіберст Чіп для бейблейда

Запускалки
B00

125 грн

Двосторонній запуск на нитці для Бейблейд

Бейблейди
B119

110 грн85 грн

Довгий двосторонній лаунчер меч

Запускалки
B94

225 грн

Long BeyLauncher (Blue) Takara Tomy B-137

Бейблейди
B137

550 грн

Запуск для бейблейда широкий великий хомут

Бейблейди
B8048

63 грн55 грн

Запуск меч

Бейблейди
B8157

85 грн

Запуск на нитці (пуск вліво)

Бейблейди
B8156

91 грн75 грн

Запуск на нитці (пуск вправо), 1шт

Бейблейди
B8049

77 грн65 грн

Запуск №2

Бейблейди
B8050

30 грн

Кейс для дзиг Hasbro оригінал Beyblade Burst Beylocker

Бейблейди
C0709

1095 грн

Новая Ручка карабін тримач

Бейблейди
B8136

63 грн45 грн

Ручка + запуск

Бейблейди
B8047

91 грн75 грн

Ручка тримач

Бейблейди
B8046

47 грн39 грн

LED логгер для запуску

Запускалки
logger
звук + свет

193 грн165 грн

Beyblading - заняття для сміливих і азартних. Якщо ж під рукою запускалка хорошої якості, гра перетворюється на справжнє задоволення! Від зручності ручки і швидкості подачі Блейда на майданчик залежить результат бою. Чим більше амплітуда обертання і стійкість вашого бейблейда, тим небезпечніше він для суперника!

Вибираєте запускалку, зверніть увагу на асортимент інтернет-магазину «Лева»! Тут представлено спорядження від кращих виробників іграшок для бейблейдінга. Оригінальні пристрої від Такара Томі забезпечені електронним дисплеєм і демонструють силу запуску. Є пристосування на нитці, з пластиковим стрижнем, двосторонні. Також запускалки розрізняються за кольором. Вибирайте будь-яку. Грайте без осічок! Також більшість наборів включають в себе пускові пристрої.

Хороший запуск - гарантія гарного старту

У дешевих китайських підробках пуски низької якості. Виробник економить на пластиці і не тестує виріб перед продажем. В Україні такий товар не користується попитом. А ось відомі бренди намагаються зробити якісно не тільки сам бейблейд, але і запускалку до нього.

Розкручувати блейд рукою вдається лише героям знаменитого мультфільму. На практиці ж гравці користуються професійними пристроями. Вони дозволяють:

  • виводити бейблейд на арену з хорошим запасом швидкості;
  • забезпечувати потрібну траєкторію;
  • запускати блейд в найбільш виграшну точку арени;
  • виконувати різні трюки, якими так пишається beyblade.

Розуміючи важливість екіпіровки для крутого блейдера, ми раді запропонувати величезний асортимент сертифікованих запускаючих пристроїв від перевірених брендів. В наявності пуски компаній S3, N +, Flame, Такара Томі і інших. Зверніть увагу: багато бейблейдів на нашому сайті вже укомплектовані пусковими пристроями або як із бейблейдом Дед Фенікс їх дарують у подарунок! Якщо ж ви хочете купити ексклюзивний варіант запуску, то зможете знайти його в каталозі на спеціальній сторінці!

Досвід вдалої співпраці з інтернет-магазином Leva

Потрібен новий пуск - у нас ви зможете замовити гідний варіант для красивої гри! Наш магазин знайомий блейдерам в Києві і по всій Україні як постачальник іграшок з доступними цінами. Також ми готові співпрацювати з оптовими покупцями на дуже вигідних умовах.

Куплена у нас запускалка стане відмінним аксесуаром і зручним пристосуванням. З нею ви зможете поставити нові рекорди, запускати улюблений beyblade з максимальною швидкістю і перемагати!