5 ночей з Фредді (ФНАФ)

Гарна новина для фанатів гри 5 ночей з Фредді. Тепер фігурки з цієї відеогри можна купити в інтернет-магазині Leva. Якісні, стильні, недорогі іграшки з П'ять ночей з Фредді тепер в нашому каталозі!

Для інформації. В оригіналі гра називається Five Nights at Freddy's (скорочено - ФНАФ). Гравцеві в ролі нічного охоронця необхідно пережити ряд пригод і залишитися в живих, не дивлячись на різні загрози. Причому рівень складності постійно підвищується, вимагає великої уваги і повної віддачі.

Найчастіше в якості іграшок з 5 ночей з Фредді виступають аніматроніки. Це тварини з різними «жахливими» здібностями. Вони лякають головного героя, перевтілюються в потворних монстрів, заважають охоронцеві піцерії виконати свою місію.

Ігрові фігурки для «продвинутої» дитячої аудиторії

Сьогодні асортимент традиційних дитячих іграшок значно розширився. Раніше це були персонажі з популярних мультфільмів. Тепер до них приєдналися герої з онлайн ігор. Іграшкові копії цифрових героїв, стають предметами для колекціонування. А також дає підстави пишатися перед однолітками.

Виробники не відразу оцінили попит на персонажів з «ігор-страшилок». Спочатку фанатам ФНАФ доводилося самим майструвати аніматроніки - з дерева, пластиліну, картону. Але сьогодні з'явилися різноманітні чоловічки і предмети з символікою ФНАФ. Їх асортимент постійно розширюється. Вільно можна придбати:

 • ведмежа Фредді;
 • лисицю Фоксі;
 • кролика Бонні;
 • Жахливу Чіку;
 • різноманітні аксесуари з атрибутами даної гри.

Іграшкові копії з максимальним ступенем достовірності відтворюють персонажів ФНАФ. Їх випускають у вигляді повноцінних ігрових фігурок, а також рюкзаків, сувенірів, брелоків. У Five Nights at Freddy's велика армія шанувальників. Для них придумують шкільне приладдя, конструктори лего, ланч бокси з відповідною символікою. Адже дитині так подобається демонструвати відданість цінностям певного віртуального світу!

П'ять ночей з Фредді - характеристика персонажів

Аніматроніків в грі не так вже й багато. Але поступово гра ускладнюється. Звичайні на вигляд тварини перетворюються в справжніх монстрів. Тому моделі різних виробників можуть виглядати по-різному. У одних лисиця Фоксі - миле плюшеве створення. У інших - чудовисько, яким можна лякати малюків.

Найбільшою популярністю користуються герої першого рівня складності:

 1. Фоксі - лисеня, яке зображає пірата, з пов'язкою на одному оці.
 2. Фредді - класичний рудий ведмідь з краваткою-метеликом.
 3. Курча Чіка - на вигляд миле і нешкідливе - стає агресивнішим з кожної нової вночі.
 4. Кролик Бонні - один з найактивніших аніматроніків. Доводиться стежити за ним в обидва.
 5. Охоронець піцерії Майк Шмідт.
Важливо! Любителі ФНАФ можуть вибрати формат, який їм подобається найбільше. Існують м'які іграшки з 5 ночей з Фредді, мініатюрні колекційні чоловічки, роботи-трансформери, великі фігури-монстри. Вони продаються окремо і в наборах.

Грайте офлайн з інтернет-магазином Leva!

Дітям після 12 років віртуальна реальність здатна повністю замінити традиційні іграшки. Але хлопчикам і дівчаткам молодшого шкільного віку потрібні не тільки віртуальні, але і звичайні рольові ігри. Тому дитина 7-12 років буде рада фігурці з П'ять ночей з Фредді, якщо він є фанатом цієї гри.

Ігрові копії персонажів ФНАФ призначені:

 • фанатам гри;
 • дітворі, яка любить «страшилки» і «монстрів»;
 • колекціонерам іграшок з комп'ютерних та онлайн ігор.
Інформація для покупців. Наш інтернет-магазин спеціалізується на продажу дитячих товарів для допитливих і активних. В каталозі є фігурки Бравл Старс, черепашки Ніндзя, герої популярних мультфільмів. Дівчинка чи хлопчик - обов'язково знайде для себе цікаву річ з серії ФНАФ, а батьки - зможуть підібрати своїй дитині бажаний подарунок. Є питання по асортименту - задайте їх нашим консультантам!