Конструктори Лего - це набір однотипних пластикових деталей з простими, але надійними кріпленнями. З «цеглинок» можна зібрати ігрову модель по картинці, а також використовувати елементи як будівельний матеріал для будь-яких збірних іграшок даної серії.

Всесвіт Лего

Конструювання - відмінний спосіб зайняти дитину корисною і приємною справою. Свого часу конструктори Лего зробили справжню революцію в світі іграшок. Прості кубики розсипалися при необережному дотику. Але зруйнувати стіну або дах з блоків Лего було неможливо!

Для дитини конструктор Лего - це шлях в майбутнє. У світ, де затребувані інженери, техніки, програмісти, архітектори та просто креативні люди з гнучким мисленням. Серії спроектовані таким чином, що завдання можна було нескінченно ускладнювати. Значить, іграшка підходить дітям з різними інтелектуальними здібностями і різним типом мислення!

Поки хлопчики захоплено збирають машини і механізми, дівчатка споруджують будиночки і витончені рожеві автомобілі. Для малюків датська компанія також випускає підходять за віком моделі: іграшкові паровозики, човни, дерева. Кожен знаходить собі заняття до душі!

Користь Лего для розвитку малюка

Безсумнівним достоїнством Lego є той факт, що деталі всіх конструкторів сумісні між собою. Спочатку юний будівельник грає одним набором, потім іншим. Після чого їх можна з'єднати і створювати все, що захочеться. Деталей багато, і всі вони підходять!

Крім того, у малюка є можливість складати частини великої споруди окремо. З звичайним будівельним матеріалом доводиться будувати будинок послідовно: спочатку фундамент, потім стіни і дах. З конструктором Лего можливості значно розширилися. Тепер збирати будівлю можна в будь-якому порядку - строгих вимог немає.

Конструктор Лего:

  • розвиває уяву,
  • покращує пам'ять,
  • формує схильність до аналітичного мислення.

Він корисний для розвитку моторики. Деталі приємні на дотик і легко з'єднуються. Дитина може впоратися навіть з маленькими блоками. Допомога тата і мами потрібна тільки в тому випадку, якщо комплект куплений не за віком.

Цікаво, що конструктори Лего формують у малюка почуття впевненості в собі. Вони надійні в збірці і доступні для розуміння. Юний майстер знає: у нього обов'язково все вийде!

Якість, безпека

Компанія LEGO Group завоювала споживача безкомпромісним ставленням до якості. Покупець безумовно може довіряти добротності оригінальних наборів з фірмовою маркуванням. У них:

  • не буває браку,
  • присутній повний комплект деталей;
  • є зрозуміла інструкція у вигляді схем і картинок.

Всі будівельні «цеглинки» виготовлені з якісного пластику. Він проходить перевірку на крихкість, токсичність, алергенність. Лабораторіям для тестування іграшок Lego можуть позаздрити такі компанії, як Вольво і БМВ!

Як вибрати кращий набір Lego для дитини

Покупка конструктора іноді перетворюється в проблему через величезний вибір іграшок. Асортимент великий, різноманітний і цікавий. Конструктори виходять серіями. Є набори про піратів, пожежних, поліцейських. Є комплекти для побудови міської інфраструктури. Є варіанти з великими блоками для малюків.

Для зручності покупців Лего маркує свою продукцію. Умовні позначення зрозумілі навіть тим, хто не знає англійської, а тим більше данської мови:

  • в правому нижньому кутку зазначений рекомендований вік (наприклад, 2-5 або 7 +);
  • поруч, через роздільну лінію, зазначено кількість деталей: 800 pcs або 200 pcs;
  • фірмове позначення торгової марки розташовується в лівому верхньому кутку;
  • на коробці великими літерами написано назву серії.

У дитини старше 5-ти років краще запитати про бажаний подарунок. Для малюка доведеться вибрати комплект на свій смак. Орієнтуйтеся на напрямок, найбільш цікаве початківцю будівельнику. Автомобіль, залізниця - безпрограшний варіант для хлопчика. Замок - вразить уяву юної леді.

Лего - світ необмежених фантазій

Конструктор - бажаний подарунок практично в будь-якому віці. По суті, це цілий всесвіт. З кольорових блоків можна зібрати все що завгодно: динозавра, танк, космічний корабель, замок для принцеси.

Щоб купити дитині іграшку за доступною ціною - вибирайте подарунок в інтернет-магазині Leva! У нашому каталозі зібрані різноманітні конструктори Lego для Представлені найпопулярніші напрямки для різних вікових груп!