Їжак Сонік

Дитина - шанувальник динамічних відеоігор, і ніщо не може відірвати її від екрану? Спробуйте купити Їжака Соніка у вигляді м'якої іграшки чи колекційної фігурки. Такому подарунку геймер буде радий!

Спочатку Сонік з'явився як персонаж комп'ютерної гри корпорації Sega. Дуже швидко він став героєм коміксів, мультфільмів і серіалів. Це супергерой нового формату - перемагає без зброї. За допомогою особистої кмітливості і відчайдушній хоробрості.

Дизайн і надздібності Соніка

Зовнішній вигляд персонажа змінювався з часом. В сучасних іграшках він представлений фігуркою синього кольору в яскраво-червоних кросівках. Виробники по-різному трактують образ героя. У наборах для малюків його намагаються зробити маленьким, симпатичним, беззахисним. В ігрових фігурках для дітей шкільного віку Сонік представлений невгамовним підлітком.

Інформація для покупців. Відомо, що їжак з'явився на фантастичній планеті Мобіус, але спочатку не мав суперздатностей. Незвичайну швидкість руху він придбав після зустрічі з доктором Ові Кінтобором. З його допомогою Сонік навчився так швидко бігати, що подолав швидкість звуку.

Надздібності допомагають персонажеві в боротьбі зі злом. Особливо з головним противником - Айво Роботніком. Але у нього є і друзі:

  • лисеня Тейлз;
  • єхидна Наклз;
  • їжачиха Роуз;
  • борсук Стікс.

Разом - команда переживає різноманітні пригоди. Тварини протистоять планам захоплення світу і поневолення рідної планети.

Сонік - м'яка іграшка

В асортименті тематичних ігрових фігурок найчастіше можна зустріти їжачка в плюшевому виконанні. М'яка модель стає для дитини не тільки предметом для гри, а й своєрідним талісманом. Вона бере її з собою в школу або дитячий сад, і не розлучається з улюбленим персонажем вдома. Наявність подібної істоти заспокоює малюка, викликає в нього почуття захищеності. Адже його «охороняє» такий супергерой!

М'які іграшки продають поодинці і серіями. У магазинах можна знайти набори, в яких Сонік представлений з друзями. Також виробники випускають іграшки в комплектації з захисними золотими кільцями. Цей неодмінний атрибут суперсили служить герою захистом від ворогів.

Колекційні фігурки і їх роль у розвитку дитини

Якщо фанат їжачка вже вийшов з раннього віку, його зацікавлять набори для колекції. Моделі в таких комплектах зроблені з пластика. Розмір одного персонажа - до 10 см. Фігурки добре деталізовані і є точною копією мультяшних героїв. Їх ціна залежить від розміру і функціоналу. Якщо модель «вміє» рухати руками і ногами, вона коштує дорожче.

Але для юного фаната Соніка часто це не принципове питання. Він сам пересуне героя в потрібне місце. Головне, щоб у нього була суперкоманда. З нею він організовує рольову гру, зможе зняти видовищний ролик для YouTube.

Запрошуємо замовити їжачка Соніка і тематичні аксесуари в інтернет-магазині Leva. Нехай малюк відволікається від геймплея. Він отримає в подарунок справжнього друга, зможе взяти його в руки, урізноманітнити і ускладнити свої ігри.