Вишивка алмазною мозаїкою

Рукоділля - невід'ємна частина життя творчих людей. Це хобі, задоволення і загальновизнана терапія проти стресу. Тому шанувальники хендмейд в Україні сприйняли появу алмазної мозаїки із захопленням і цікавістю. Процес створення картини відрізняється простотою. Важлива і цінова доступність. Ціни на набори для алмазної вишивки варіюються від 150 до 500 грн в залежності від розміру і складності.

Алмазна мозаїка - тривимірні картини своїми руками

Особливість алмазної мозаїки в тому, що для її створення не потрібно спеціальних навичок або профільної освіти. Це мистецтво доступно кожному - навіть дитині. Алмазна вишивка об'єднає всю сім'ю за цікавою справою. Також можна влаштувати творче змагання: хто швидше закінчить зображення.

У дітей робота з дрібними каменями:

 • покращує моторику,
 • формує почуття гармонії,
 • заспокоює нервову систему.

Для батьків вишивка з кольорових каменів - це спосіб прикрасити свій будинок незвичайним живописом, зробити оригінальний подарунок близьким. Ручна робота завжди в пошані. Але не у всіх вистачає терпіння (часу) вишивати хрестиком або малювати на мольберті. Алмазна вишивка стразами - прекрасна альтернатива популярним картинам за номерами. Виходить чудова настінна прикраса. При цьому не потрібно бруднитися фарбами.

Як вишивати картини алмазами

Мозаїчна техніка досить проста. Голка насправді не знадобиться. Малюнок-схема завданий на щільне полотно і розбитий на фрагменти. На полотно нанесено клейкий шар. До початку роботи він закритий захисною плівкою.

Стрази упаковані в окремі пакетики і пронумеровані. Необхідно розкрити захист і насипати кольорові камені на фрагмент з відповідним номером. Потім вирівняти шар спеціальним пінцетом.

Таким чином, алмазна мозаїка повністю готова до роботи. У комплект входить:

 • малюнок-схема;
 • розсип різноколірних акрилових каменів;
 • спеціальний пінцет (олівець);
 • легенда (перелік кольорів з номерами).

Процес схожий на виготовлення картини за номерами. Тільки замість фарб - кольорові стрази. Завдяки їм, готова вишивка виходить «живою», тривимірною. Блискуче зображення переливається на світлі, вражає благородством фарб, реалістичністю образів і деталей.

Як вибрати мозаїку з кристалів

Цифрові картини з каменів стразів - прекрасний спосіб провести дозвілля з користю. Щоб купити алмазну мозаїку, не потрібно ніяких професійних знань. Вибір малюнків, кольорів, сюжетів - воістину величезний. В асортименті картинки природи, тварин, людей і навіть цілі картини (копії живописних полотен відомих майстрів).

Для початківців є досить прості двох-триколірні вишивки. Наприклад, Ейфелева вежа, двоколірний ведмедик-коала, яскраво-жовтий соняшник на фоні блакитного неба. Якщо майстриня відчуває себе впевнено в цій області, її зацікавить великий формат з великою кількістю різних за кольором ділянок.

Правила створення красивої картинки

Вишивка з алмазів вражає уяву. Але створення прекрасного живопису з дрібних каменів вимагає терпіння і певних навичок. Майстрині діляться у відгуках секретами алмазної мозаїки:

 1. Дотримуватися схеми-інструкції.
 2. Починати з більш простих картин, невеликих за площею.
 3. Подбати про поділ кристалів на кольори, щоб уникнути їх змішування
 4. Для правшів - заповнювати мозаїку зліва направо. Таким чином, менше ймовірність руйнування вже заповнених ділянок.

Робочий стіл повинен знаходитися в добре освітленому місці. Тоді підбір кольору і розподіл дрібних каменів не втомлює очі. На відміну від справжньої вишивки, робота зі стразами - менш кропітка. Необхідно трохи терпіння і 2-3 вільних вечора.

Відгуки про алмазну мозаїку

Новинка припала до душі любителькам рукоділля. Також вдячними покупцями алмазної вишивки виявилися діти шкільного віку. Новий спосіб творчості захопив яскравістю фарб, великим вибором сюжетних малюнків, швидким досягненням результату. Для дітвори це справжня творча лабораторія. Якщо дитина просить алмазну мозаїку, значить, її захопила творча сторона життя. Не відмовляйте в проханні! Адже це нові можливості для розвитку.

Ручна робота приносить задоволення, знімає стрес, дозволяє в буквальному сенсі доторкнутися руками до високого мистецтва. Набори для алмазної вишивки можна замовити недорого в інтернет-магазині Leva. Порадуйте себе новим видом творчості. Здивуйте своїх друзів!