Іграшки Поп Іт

Антистрес іграшки
9468

138 грн125 грн

Сьогодні купити Поп Іт можна практично в кожному магазині іграшок, але ексклюзивні і дуже рідкісні моделі представлені тільки в каталозі сайту Leva. Подаруйте дитині радість і станьте володарем унікальної новинки, якої немає більше ні в кого.

«Вічна» пупирка - відкриття ринку сенсорних іграшок

Завдяки Інтернету популярні дитячі винаходи відразу стають вірусними. Так сталося з pop it. Більшість діток в Україні провели літні канікули з силіконовим «метеликом» або пузирчастим дельфіном. Батьки зазначають у відгуках, що новинка об'єднала представників різних вікових груп. Бульбашки з задоволенням лопають малюки і підлітки!

Трохи корисної інформації:

  • Іграшка прекрасно розвиває дрібну моторику. Після ігор з пупиркой дитині простіше утримувати ручку, олівець, невеликий ластик.
  • Пристосування відволікає від сумних думок. Колись заглиблюватися в капризи, псувати нерви батькам.
  • Повітряні пухирці в еластичною оболонці - безпечний засіб зайняти руки. Саме через тактильні відчуття рекомендують психологи позбавлятися від тривожності.
  • Корпус зроблений з міцного силікону. Його важко порвати, розгризти, розрізати. Ігрова фігурка не тоне у воді. Забруднили - не біда. Волога ганчірочка усуне забруднення!
  • Іноді поп ит замінює домашнього вихованця. Дитина не має змоги тискати котика або гладити собаку? Тоді він активно тягнеться до фіджет-іграшок, щоб урізноманітнити сенсорні відчуття.
  • Вже вигадано багато форм і тематик: бабочки, тваринги, герої КАВС, Наруто, Куромі та ін.

Поп Іт як засіб проти стресу

У дорослих прийнято називати нову гру «поп іт антистрес». А діти частіше використовують термін «пупирка». Часом вони не знають правильного найменування і просто показують мамі фото pop it в Інтернеті.

Не завжди буває зрозуміло, що дитина просить pop it. Адже англомовну назву легко зіпсувати, неправильно почути. Також відбувається плутанина між пупиркой і Simpl Dimple (у них подібний функціонал). Краще разом зайти на сайт інтернет-магазину «Лева» і вибрати відповідний товар. Передбачена оперативна доставка в усі регіони України.

Важливий спосіб соціалізації

Райдужні фіджетети - іграшки поза вікових рамок. Як показує практика, їх просять замовити діти старше 5-ти років. Хлопчикам і дівчаткам в цьому віці важливо, чим грають їхні ровесники. Вони бачать барвисті форми з силікону в соціальній мережі Tik Tok, у своїх однокласників, в дитячому саду. Вони теж хочуть долучитись до веселої манії і лопати бульбашки разом з усіма!

Особливості виробництва pop it

Наведемо секрети технології. Подивимося, з чого саме роблять поп іт. Синтетичний матеріал на основі каучуку заливають в спеціальної форми з пузирчастими елементами. У період застигання частини склеюють. Виходить міцна красива конструкція з гладкою приємною поверхнею. Фарбувальний пігмент додають в матеріал в процесі виробництва. Тому він знаходиться не на поверхні, а всередині. Поп іт радує різноманітністю кольорів. При цьому повністю безпечний для малюків. Він не токсичний, не забруднює одяг і руки.

Асортимент, вартість

Ігрове пристосування доступно за ціною. Найдешевша фігурка стартує від 45 грн. Погодьтеся, це дуже демократично! В інтернет-магазині Leva маленьких покупців чекає прекрасний асортимент pop it антистрес у вигляді тварин, рослин, геометричних об'єктів. Передбачена пересилання в великі міста (Київ, Одеса, Львів) і маленькі населені пункти. Чи не зможете самі забрати посилку? Замовте у транспортній компанії адресну доставку кур'єром. 

Часті питання про іграшки Поп Іт