Іграшки Поп Іт

Поп іт - це сенсорна іграшка пупирка у вигляді силіконової форми, заповненої повітряними бульбашками. Прекрасний засіб антистрес для дорослих і дітей. Не токсично. Забарвлено в приємні кольори веселки.

Pop it - простий засіб заспокоїтися тут і зараз

У дітей і дорослих користуються популярністю сенсорні іграшки антистрес. Одне з класних ігрових пристроїв - pop it. Спочатку його робили своїми руками. Але тепер виробники почали випускати поп іт в різних формах і кольорах. Придбати новинку і спробувати її можна в інтернет-магазині Leva. Тут представлені іграшки антистрес різної форми і розміру.

Товар орієнтований в першу чергу на дитину. Тому асортимент іграшок відрізняється:

  • казковими формами (яблучко, груша, рибка, кольоровий шестикутник);
  • приємною кольоровою гамою;
  • комфортною поверхнею.

Є силіконові прес-форми у вигляді динозаврика, сердечка, голови коня. Виробництво подібних іграшок обходиться недорого. Ціна залежить тільки від витрат на матеріали. Тому pop it - доступний в Україні будь-кому.

Важливо! Сьогодні купити Поп Іт можна практично в кожному магазині іграшок, але ексклюзивні і дуже рідкісні моделі представлені тільки в каталозі сайту Leva. Подаруйте дитині радість і станьте володарем унікальної новинки, якої немає більше ні в кого.

Як грати

Ігрова фігурка pop it - це пружний каркас, заповнений м'якими «бульбашками». Круглі кульки продавлюються пальцем і знову приймають опуклу форму із зворотного боку. Таким чином, іграшку можна використовувати багаторазово, просто розгортаючи її іншим боком.

Пристосування абсолютно безпечно для дітей. Адже в ньому немає води, електрики, гострих і знімних деталей. Кульки пухирці подобаються і дорослим. Гра з силіконовими «бульбашками» заспокоює нервову систему, допомагає налаштувати думки на позитивний лад.

Як вибрати іграшку поп іт

Вибір іграшки антистрес обумовлений виключно особистими уподобаннями. Дорослому можна порадити звертати увагу на кількість бульбашок (чим більше, тим цікавіше). Дитині важливий казковий образ. Тому для неї можна замовити pop it у вигляді тварини або фрукта. Малюкові більше подобаються круглі форми. Для них випускають пристосування у вигляді медузи, яблука, сонечка. Колірна гамма - найрізноманітніша. В основному це відтінки теплого спектру: помаранчевий, червоний, жовтий. Але є і райдужне градієнтне розфарбування.

Силікон не має запаху, не видає шуму, не викликає алергії. Адже матеріал повністю синтетичний. Винахід можна мити у теплій воді. Тому покупка особливо актуальна для дитячої аудиторії.

Інформація для покупців. Зазвичай ігрове пристосування роблять з харчового силікону. Звичайно, він не призначений для того, щоб гризти. Але дітям цілком може прийти в голову подібна ідея. Тому фігурка не має гострих деталей, якими можна було б поранити небо і язик.

Користь іграшок антистрес

У російському варіанті у pop it багато назв. Це пристосування називають сенсорною іграшкою, фіджетером, рельєфним пітчером для вразливих людей. Головне призначення новинки - заспокоювати руки, а через сенсорику - нервову систему.

Користь пристосування:

  • немає строгих правил (гра з пухирцями доступна будь-якій людині незалежно від віку);
  • відбувається стимуляція нервових закінчень на пальцях (найбільш чутлива зона);
  • поліпшується кровообіг;
  • йдуть тривога і страх.

Має значення і естетична сторона. Кольори веселки позитивно впливають на настрій. Правильно підібрані відтінки розслаблюють, дарують відчуття спокою й умиротворення. Тому новинка часто забарвлена градієнтно.

Розвага доступна людям будь-якого віку (від 2-3-х років до глибокої старості). Pop it - відмінний подарунок як іншій людині, так і самому собі. Часто діти не знають, що подарувати один одному. Бюджет обмежений, оригінальні ідеї - на пальцях полічити. Пухирчасті іграшки завжди викликають інтерес і позитивні емоції. Можна навіть влаштувати веселе змагання! Дорослому ж пінчер з повітряними пухирцями дозволить знизити стрес, згадати радісні емоції дитинства.