Екскаліус, Спрайзен Шторм, Луінор, Роктавор - все це легендарні бейблейди 1-го сезону. Інтерес до них не слабшає! Кожен блейдер в Україні хоче помацати їх, потримати в руках. В інтернет-магазині Leva можна купити популярних персонажів за зниженими цінами!

У чому відмінність бейблейдів 1-го сезону від пізніх моделей

Сьогодні продають блейди 4-го сезону. Вони оснащені новими «фішками», знімними кільцями, рухливими елементами. Дзиги можуть міняти свою категорію: грати в режимі «атака» і режимі «захист».

Бейблейди першого покоління мають більш просту конструкцію. Їх можна впізнати по:

  • масивному силовому диску,
  • енергетичне кільце компактне;
  • драйверу стандартної форми.

В цілому bayblade 1-го покоління легкі, мають просту форму силового диска і накінечника. Однак енергетичний шар цих блейдів - справжній витвір мистецтва! Яскраві кольори, складна символіка, оригінальні дизайнерські рішення припадуть до смаку любителям витончених і стильних блейдів.

Кому цікаві дзиги першого сезону

Бейблейди 1-го сезону - справжня знахідка для колекціонерів! У цій категорії представлені такі дзиги, які з'явилися тільки раз і більше не випускалися. У нас любителі бейблейдінга можуть знайти рідкісні екземпляри:

  • Вайврон W2,
  • Зілліон Зейтрон,
  • Кербеус,
  • Думсайзор.

Любителям рідкостей є що замовити на сторінках нашого великого каталогу! Також є такі дзиги, які переходять з сезону в сезон, міняючи свою конструкцію і еволюціонуючи: Волтраєк, Спрайзен, Роктавор і т.д.

Також цікаві ранні випуски тим блейдерам, хто цікавиться певним персонажем, відстежує зміни в його зовнішності і конструкції. Такі знамениті блейди, як Спрайзен, Луінор, Екскалібур ніколи не покидали активний bayblading. Вони міняли свої характеристики і зовнішній вигляд, але не зникали з поля зору. Цікаво порівнювати їх і тестувати в битві!

Вигідні покупки за приємними розцінками

Інтернет-магазин «Лева» готовий доставити якісні бейблейди першого сезону всім бажаючим в Україні! В наявності не тільки рідкісні екземпляри поодинці, але і подарункові набори. У нас ви зможете купити знаменитий Роктавор R2 (Крилатий демон), блакитного Екскаліуса, Переможця Волтраєка. Заглядайте в наш магазин частіше. Ми постійно розширюємо асортимент!