Привіт сусіде

Поки шукачі пригод мандрують з героями Амонг Ас, любителі логіки відкрили для себе нову гру «Привіт, Сусід». Мета логічного квесту - проникнути в підвал і дізнатися чужі секрети. Гра в жанрі Survival horror полонила дітей загадками і таємницями. У них знову з'явилася можливість грати в хованки, але вже на комп'ютері! У підлітків Hello Neighbour лідирує по завантаженню та перегляду тематичних роликів на каналі YouTube.

Привіт Сусід: колекціонуй улюблених персонажів комп'ютерних ігор!

Зазвичай дії «страшилок» відбуваються в темному лісі або покинутому кладовищі. Але Hello Neighbour - виняток. Всі пригоди зосереджені на території будинку навпроти. Проникнення в чужій підвал вимагає уваги, винахідливості, вміння логічно мислити. Це складно для малюків. А ось діти школярі грають із задоволенням.

Іграшки та ігрові фігурки

Захоплення комп'ютерними квестами викликало у дітей інтерес до фізичного втілення анімаційних персонажів. Іграшки «Привіт, Сусід» діляться на кілька категорій:

  • м'які;
  • вінілові ляльки;
  • колекційні статуетки;
  • конструктори;
  • брелоки, скрепиші.

В Україні дитячі товари з символікою Hello Neighbour представлені лише в декількох магазинах. Серед них - інтернет-магазин «Лева». У нас можна купити тематичні фігурки з відомих мультиків і комп'ютерних ігор. В наявності моделі, максимально наближені до оригіналу!

М'які іграшки Сусіда.

Чоловічків з плюшу та фетру продають, як правило, поштучно. Найпопулярніший персонаж комп'ютерної гри - власник будинку Містер Пітерсон. Саме він влаштовує пастки і капкани для головного героя. Пітерсона випускають в різних образах: з лопатою, у фартусі, в чорних рукавичках, масці клоуна і т. д. Іноді в ігровий комплект входять інші персонажі.

Ляльки

Ще одна категорія іграшок - ляльки. Фірмові екземпляри - роблять з вінілу, за аналогією з м'якими іграшками Амонг Ас. Завдяки м'якому, податливому матеріалу ляльки виходять «як живі». Вони можуть приймати різні пози, рухати руками і ногами. Така іграшка довговічна і радує дитину реалістичністю. Вінілові «сусіди» забезпечують ідеальну схожість з персонажем комп'ютерного квесту містером Пітерсоном. На жаль, в Україні ляльки з вінілу мало представлені.

Конструктори

Прекрасний спосіб зайняти дитину захоплюючою справою - купити фірмовий набір для конструювання. Конструктори відмінно розвивають мислення, логіку, моторику, увагу. Як правило, набори для складання являють собою одну з кімнат віртуального домоволодіння. Вони відтворюють:

  • забиті двері до підвалу;
  • вітальню;
  • спальню;
  • нежилі приміщення.

Якщо зібрати всю лінійку конструкторів, вийде сусідський будинок - з перегородками, меблями, вікнами, дверима. У кожному комплекті є сусід Містер Пітерсон і різний господарський інвентар.

Колекційні статуетки

Іграшки «Привіт, Сусід» для колекції можна замовити у фірмовій упаковці. Вони продаються в наборах і поштучно. Як правило, статуетка поміщена для стійкості на підставку. Розмір однієї мініатюрної моделі - від 5 до 20 см. Збирати колекцію захоплююче і цікаво. Діти включають нерухомі моделі в рольові ігри, придумують різні варіанти сценарію і чудово проводять час!

Іграшки «Привіт, Сусід» в Україні

Юних покупців хвилює питання, де придбати улюбленого героя у вигляді колекційної фігурки, м'якої іграшки або конструктора. В інтернет-магазині Leva відмінний вибір дитячих товарів на улюблені дітьми сюжети. Шанувальники популярних комп'ютерних ігор неодмінно оцінять наш асортимент. А батьків - порадують доступні ціни!