Сквидопоп (Squidopop)

Squidopop -це розважальна новинка зі світу антистрессових розваг. Візуально продукт нагадує щупальця кальмарів, що в цілому завдячує його назві (Squidі - кальмар (англ)). Принцип дії досить простий і зрозумілий, ряди присосок, розташованих уздовж усієї поверхні іграшки, легко прилипають майже до будь -якої гладкої поверхні, і коли вони відєднуються - лунають звуки клацання.

Незважаючи на таку пряму функціональність, сквидопоп швидко набирає популярність у всьому світі. Дітям сподобалось силіконове щупальце, і вони готові розважити себе кумедними клацаннями. Матеріал, з якого виробляються чудо кальмар, простий, безпечний та невибагливий. Іграшка характеризується високою міцністю та еластичністю, що відповідно визначає її довговічність. Розміри змінюються, форма також може мати нюанси, але часто сквидопоп - це довгаста стрічка, яка є компактною, що дозволяє взяти з собою іграшку, куди б ви не поїхали.

Продукти Squidopop досить демократичні в ціновому сегменті, і тому майже кожен може дозволити собі випробувати популярного початківця проти стресу сьогодні.