Фінгерборди

Фінгерборди стають все більш популярними серед молоді. Давайте ж розберемося, що таке fingerboard? Тут все дуже просто - це зменшена у багато разів копія реального трюкового скейтборду, але в даному випадку керована за допомогою пальців рук. Також окремо можна докупити додаткові аксесуари - спеціальний парк або рампу для додаткових трюків.

Часто фінгерборди купують не тільки для занять і моторики, а й просто для колекціонування, адже кількість принтів на деці просто безмежна. В сучасних фінгербордах існує багато відмінностей в залежності від виду деки (дерев'яний або пластмасовий), підвіски, підшипників і виду коліс.

Фінгерборд - мініатюрна ігрова фігурка

В Україні бум на фінгерборди. Це мініатюрні настільні самокати, виконані в барвистому дизайні і яскравій кольоровій гамі. Маневрені, швидкісні, легкі. При цьому керуються двома пальцями - середнім і вказівним. Звідси і назва!

Хочете купити хлопчикові щось незвичайне? Дерев'яному фінгерборду він точно зрадіє! Оригінальний, стильний, недорогий аксесуар. Ігрові фігурки можна колекціонувати, придумувати з ними відео і різні трюки, грати з іншими дітьми. При цьому не потрібно переживати за дитину, що вона потрапить під машину або зламає ногу на цьому треку. Адже пальчиковий самокат, на відміну від справжнього, абсолютно нешкідливий.

Вигоди покупки фінгерборда

 1. Вони маленькі. Значить, дорослі не заперечуватимуть проти кількох іграшок. Мініатюрні скейтборди можна зберігати в коробочці, не розлучаючись з ними навіть під час поїздки.
 2. Грати з трюковою дошкою на колесах можна не виходячи з приміщення. Значить, під час карантину і дистанційного навчання у дитини буде розвага. Діти охоче записують відео з улюбленим фінгерскейтом і викладають його в мережу.
 3. Складність управління fingerboard залежить від технічних характеристик. Дитині доведеться вивчити поняття: швидкість, сила тертя, парабола, радіус кривизни поверхні. Доведеться на практиці розбиратися з математичними термінами і фізичними явищами.
 4. Ціна іграшки доступна буквально будь-якій сім'ї. Немає різниці, живе сім'я в Києві або маленькому селищі. Колекціонування міні-скейтів - недороге хобі. Навіть з урахуванням додаткових аксесуарів: рампи, халфпайпа, підвіски, фінгерпарка, трекових доріжок.

Трохи з історії

Винахід мініатюрного скейтборду приписують Стівену Ешеру, скейтеру з Каліфорнії. Погана погода змусила хлопчика придумати міні-дошку для домашньої розваги. У популяризації маленьких скейтів зіграв роль той факт, що батько Фішера займався виробництвом іграшок. Так про трюкову міні-дошку дізнався весь світ.

Види, характеристики, класифікація фінгербордів

Фінгерборди вельми різноманітні як за зовнішнім виглядом, так і по конструкції. Існують окремі колекції, за якими ведуть «полювання» знавці. Наприклад, дошки з тематичними принтами і скейтборди в стилі Old-school (старої школи).

Колекція фінгербордів інтернет-магазину Leva представлена ??фігурками:

 • Breaker
 • Digger
 • Handler
 • Fozzi
 • Toy Story
 • Likhi
 • Stamina.

Асортимент регулярно поповнюється. Тому частіше заглядайте в наш каталог, щоб замовити кращу новинку! Впевнені: ми зможемо порадувати покупців цікавими новинками. Не знаєте, на якій моделі fingerboard зупинитися? У такому випадку зверніть увагу на комплекти з 3-х фінгербрдів, а також дошки в комплектації з мініатюрними байками, виконаними в тому ж забарвленні і стилі.

Як грати з фінгерскейтом

Міні-скейт особливо подобається дітворі тим, що немає жорстких правил. Головне - придумати оригінальний трюк, здатний викликати вау-ефект. Фінгерборди легкі, маневрені і досить «слухняні». Але доведеться освоїти декілька базових прийомів, щоб дошка на коліщатках:

 • переверталася;
 • оберталася;
 • робила різкі повороти;
 • виконувала складні трюки;
 • виробляла поворот в повітрі і приземлялася в потрібній точці.

Спритно управляти фігуркою за допомогою пальців вдається після 2-3-х наполегливих вправ. Новачкам краще подивитися відео на YouTube від фанатів фінгербординг. Так вони освоять базові трюки, а потім на їх основі будуть винаходити свої вправні прийоми управління пальчиковим скейтом.

Важлива інформація! Іноді фінгерборд додатково комплектується підвісками, запасними колесами і викруткою. Таким чином, можна змінювати його характеристики.

З чого роблять пальчикові скейти

Справжні скейтборди роблять з дерева. Але дерев'яна дощечка на великій швидкості може заподіяти травму при невдалому збігу обставин. Тому сучасні моделі міні-бордів виробляють з ударостійкого, легкого по вазі пластика. Хоча дерев'яні фінгерскейти зі стильним принтом на деці також представлені.

Візьміть на замітку! Легше керувати фінгерскейтом з конкейвом. Так називають спеціальний вигин деки. Завдяки конструкції з вигином дошка витримує підвищені статичні і динамічні навантаження. Вона довше прослужить, порадує юного скейтбордиста додатковими можливостями.

Пориньте в світ трюків без обмежень!

У хлопчиків завжди користуються популярністю екстремальні види спорту. Але fingerboard - гра, доступна кожному. З нею легко поринути в коло захоплюючих відкриттів і справжніх пригод. При цьому не потрібне дороге екіпірування, оренда складних трас, спеціальне обладнання.

В інтернет-магазині «Лева» відмінний вибір пальчикових скейтів за доступними цінами. Легко відфільтрувати фігурки за наявністю підшипників (підвіски), ширині деки, матеріалом виготовлення, виробнику. Наші фінгерборди - це безпека, якість, великий діапазон трюків. З такою іграшкою гарний настрій гарантовано! Передбачена надійна упаковка і оперативна доставка по Україні.

Часті питання про іграшку Фінгерборд