Фінгерборди

Часто фінгерборди купують не тільки для занять і моторики, а й просто для колекціонування, адже кількість принтів на деці просто безмежна. В сучасних фінгербордах існує багато відмінностей в залежності від виду деки (дерев'яний або пластмасовий), підвіски, підшипників і виду коліс.

Розваги для дітей змінюються з небаченою швидкістю. І ось вже дитина просить купити фінгерборди. Це англійська назва мініатюрних скейтів. Розмір іграшки рідко перевищує 10 см. На крихітній дошці неможливо проїхатися. Але дітвора придумує з міні скейтбордом дивовижні трюки. Їх виконують на столі або на спеціально закругленій платформі.

Скейт для пальців придумали в США. Іграшка швидко стала вірусною. Відео витончених розворотів, стрибків, фліпів - заповнили Інтернет. Підлітки оцінили забаву: зручно, легко, безпечно. Тренуватися можна, не виходячи з дому.

Особливості вибору

Fingerboard - точна копія професійного скейта, зменшена в кілька разів. Вона має подібні фізико-механічні характеристики зі справжнім спортивним снарядом. Колеса обертаються на 360 градусів. Форма деки - дозволяє виконувати складні трюки як по вертикалі, так і по горизонталі.

Також пальчиковий скейт служить предметом колекціонування. Часто фінгерборд прикрашають:

• візерунками,

• наклейками,

• принтами,

• дизайнерськими аксесуарами,

• популярними молодіжними символами.

Наприклад, в Україні користується попитом маленький скейтборд «Ben 10». Замовити фінгерборди з героями мультфільмів - просять зазвичай учні молодших класів. Але є категорія покупців, яка при виборі Фінгера орієнтується на якість. Картинка вторинна. Головне - міцність деталей, можливість замінити колеса і підвіску.

Упаковка, вартість

Ціна маленького скейта досить демократична. Адже матеріалів на його виготовлення йде не багато. Дитина зможе купити фінгерборд зі своїх кишенькових грошей і навіть оплатити доставку в інше місто. Часто міні скейтбоди для пальців продають разом з чохлом і додатковими аксесуарами; упаковують в жорсткий пластик. Прохання до батьків: перед оформленням замовлення на сайті уточнюйте модель, щоб вона сподобалась Вашому малюку.

Часті питання про іграшки Фінгерборди