Фінгер самокат

Фінгер самокат (від англійського «finger scooter») - це мініатюрна копія класичного самоката. Тільки приставка «фінгер» означає, що він легко поміщається на долоні. Такий аксесуар застосовують спортсмени і любителі для демонстрації трюків і умінь.

Пальчикові ігри - відмінний спосіб розім'ятися, не виходячи з дому. Слідом за США і Європою Україна захопилася фінгер самокатами. Так називають мініатюрні транспортні засоби для виконання трюкових стрибків у домашніх умовах. Пальчиковий самокат - різновид фінгерборда (деки на колесах). Він у всьому схожий на справжній, крім розмірів. Рульова стійка, грипи і колеса - присутні в комплекті. Але реальний розмір іграшки становить близько 10 см.

Інформація для покупців. Замовити фінгер самокат найпростіше в спеціалізованому інтернет-магазині ігрових і спортивних аксесуарів для дітей. У каталозі «у Льови» finger scooter представлений в комплектації з фінгербордом, гіробордом, запасними колесами, прогумованою шкіркою (гріптейпом). З таким набором легко організувати захоплюючу гру, вивчити велику кількість трюків і здивувати своїх друзів!

З чого зроблений трюковий самокат

З одного боку finger scooter - іграшка, з іншого - технічний пристрій. Виробникові доводиться шукати баланс між вагою моделі і її безпекою. Якщо зробити всі частини металевими, фігурка може нанести травму під час невдалого піруета. Пластик - занадто крихкий і легкий. Тому finger scooter роблять з комбінованих матеріалів:

  • деку - з дерева або пластика;
  • кермо і підвіску - з металу або пластику;
  • ріптейп - з гуми (наждачки).

Така фігурка добре управляється, без проблем з'їжджає з трампліну (рампи). Неслизьке гумове покриття на деці дозволяє з легкістю виконувати трюки двома пальцями.

Важливо! Як правило, в комплект з фінгер самокатом входять запасні колеса і викрутка для їх заміни. Це урізноманітнює гру, спрощує технічне обслуговування фігурки. Якщо колесо вийшло з ладу, дитина сама зможе його замінити.

Особливості управління пальчиковими самокатами

Мініатюрна ігрова фігурка відрізняється наявністю рульового управління. Кермо є у самоката, але відсутне у скейта (роликової дошки) і фінгербайка. При катанні на справжньому спортивному снаряді рульова стійка допомагає тримати рівновагу. Але фінгер скутер, навпаки, складніше збалансувати через «зайві» елементи. Тому управління самокатом за допомогою пальців - справжнє мистецтво.

Що стосується виконання трюків, то спочатку доведеться опанувати базовими:

  • штовхати деку пальцем (кікі);
  • обертати корпус на одному місці (фліпи);
  • робити перевороти в повітрі (граби).

При цьому на початковому етапі допускається притримувати фігурку за рульову стійку. У порівнянні з фінгерскейтом скутер може демонструвати більш ефектні обертання в одній площині. А ось перевороти в повітрі йому даються важко через зміщену ось симетрії. У будь-якому випадку гравцеві доведеться оволодіти так званими «фінгер віпами» - прийомами для обертання іграшки. Англійські назви трюкових елементів - tailwhip, deep tailwhip і інші.

Трюки на фінгер самокатах

Особливо цікаво грати, якщо вдома є елементи фінгерпарка. Це спеціальні пристосування для розгону і спуску: перешкоди, бар'єри, похилі і транзитні дошки. Всі перешкоди фінгер парку - мініатюрного розміру. Це можуть бути різні бар'єри, вигнуті гірки різного діаметру. Особливо круто спустити фінгер скутер з коупинга і розгонки (вертикальної дошки).

На відміну від fingerboard і fingerbike у маленького самоката є точка опори - вертикальне кермо. Це дає можливість гравцеві урізноманітнити трюки. Якщо дошка на коліщатках відмінно обертається в форматі 3D, то скутер здатний робити складні віражі в рамках однієї площини - навколо колеса.

Зверніть увагу. Для виготовлення міні-фігурок використовують міцні сплави і (іноді) композитні матеріали. Незважаючи на зовнішню крихкість, фінгер самокат - довговічний виріб з великим запасом міцності.

Де купити

Інтернет-магазин «Лева» радий запропонувати маленьким клієнтам аксесуари для активних і безпечних ігор. У нас в наявності мініатюрні фінгер самокати, скейти, деки, велосипеди та комбіновані набори з елементами фінгерпарка за низькою ціною. Канікули можна провести цікаво, навіть перебуваючи вдома. В цьому вас переконають мініатюрні іграшки нового покоління!