Скрепиші

Скрепиш - мініатюрний гумовий браслетик у вигляді відомого мультиплікаційного персонажа. Розвиває дрібну моторику. Служить модним аксесуаром для прикраси одягу, пеналів, дитячих рюкзаків.

Мода на дитячі іграшки іноді підносить справжні сюрпризи! Зараз діти в Україні без розуму від скрепишів. Так називають гумові мініатюрні фігурки у вигляді відомих мультиплікаційних персонажів. Іграшки прості, безпечні, недорогі за ціною. Правда, є нюанс. Вони продаються в непрозорій упаковці. Не можна дізнатися заздалегідь, який герой «ховається» в кольоровому пакетику.

Увага! Малюки і діти шкільного віку однаково радіють іграшці. І не засмучуються, якщо їм дістався «не той» монстрик. Персонажів дуже багато. Завжди є шанс купити дитині скрепиш - новинку, якої він ще не бачив у друзів!

Що таке скрепиш, як він улаштований

Назва говорить сама за себе: міні-фігурки можна прикріплювати до різних предметів. Ними прикрашають одяг, предмети гігієни, гардини в дитячій кімнаті. Також вони допомагають маркувати особисті речі - наприклад, в дитячому саду або в школі.

По конструкції пристосування дуже просте. Фігурка являє собою плоский шматочок гуми з «голівкою» (широка частина) і «хвостиком» (вузька частина). «Голова» і «хвіст» з'єднуються, утворюючи кільце. Тому скрепиші використовують як браслетики, лялькові пояса, гумки для волосся. Також їх перетворюють в утримувачі для дрібних предметів.

Фігурки, як правило, одноколірні. З одного боку намальована «мордочка» відомого персонажа. Це може бути:

 • Міккі Маус,
 • принцеса з «Холодного серця»,
 • супергерой «Всесвіту Marvel»;
 • чудики з «Корпорації монстрів»;
 • автомобілі з «Тачок»;
 • та інші.

Герої мультфільмів Уолта Діснея складають основу колекції. Але, поряд з відомими героями, в упаковці може виявитися смайлик, рекламний знак або символ. Наприклад, Крутиш, Оторвиш, Дізлайкиш і інші.

Фігурки зроблені з еластичного матеріалу. Він трохи розтягується. Застібаються і розстібаються скрепиші одним простим рухом. Це іграшка, якій дитина самостійно придумає тисячу застосувань. Тому вона користується такою популярністю.

Як їх застосовувати в домашніх умовах

Батьків цікавить, для чого потрібні мініатюрні іграшки. На це питання існує безліч відповідей. За відгуками, сфера застосування скрепишів практично безмежна. Їх використовують як:

 • шпильки для волосся;
 • брелоки для ключів;
 • закладки;
 • декоративні прикраси;
 • побутові прищіпки.

Дітям вони потрібні для ігор і колекції як і фінгерборди. Їм подобається збирати кумедних персонажів. Для дітей нова упаковка - завжди несподіванка. Якщо герої повторюються, їх використовують для обміну.

Дорослі теж знаходять застосування забавним фігуркам для творчості. Вони скріплюють еластичними гумками дроти, фіксують фіранки, використовують як тримачі для навушників. І навіть прикріплюють до блискавки на одязі, щоб дитині було зручніше застібати курточку. Але все ж головне призначення скрепиша - бути яскравою і безпечною іграшкою. Здається, слідом за сквішами і слаймами з'явилися нові дрібнички з функцією антистрес. М'яка еластична гума заспокійливо впливає на нервову систему. Тому замовити нову забаву часто просять саме школярі.

Зверніть увагу! Оскільки чудики уніфіковані за формою, їх легко поєднати між собою. Виходить досить довга «змійка». Вона служить в якості стильного браслета, стрічки для кісок, а також служить для прикраси шкільного приладдя (пеналів, рюкзаків).

Скрепиш в інтернет-магазині Leva

Де ж придбати диво-іграшку - в Києві, Дніпрі, Одесі? Великий вибір новинок завжди чекає дітей і батьків в українському інтернет-магазині «Лева»! Ми намагаємося забезпечувати хлопчиків і дівчаток цікавими безпечними іграми, а також колекційними фігурками на всі випадки життя!

Часто задаваемые вопросы про игрушки Скрепыши

 • Це спеціальні дитячі ігрові аксесуари, спектр застосування яких безмежний і залежить від Вашої фантазії.
 • В інтернет-магазині «Лева» мінімальне замовлення на Скрепиші становить 5 одиниць.
 • Вартість товару в категорії "Скрепиші" варіюється від 10 до 35 грн. в залежності від обраної моделі і малюнка.
 • За спостереженнями інтернет-магазину «Лева» найпопулярнішими товарами в цій категорії є Скрепиші (4 сезон) герої «Among Us»