Гра в кальмара

Корейський серіал «Гра в кальмара» став дуже популярним у багатьох країнах і на онлайн платформах. Дуже великою популярністю в шанувальників користуються товари для косплея. Інтернет магазин Лева може запропонувати своїм покупцям широкий асортимент символіки, одягу і аксесуарів в тематиці «Squid Game»:

  • маски обслуговуючого персоналу, охоронців і солдатів (квадрат, коло, трикутник);
  • маски провідного Фронтмена;
  • золоті маски гостей Віп;
  • спортивні костюми гравців;
  • костюми охорони.

Крім основних косплей товарів в нашому магазині покупець також зможе придбати тематичні м'які іграшки з героями «Squid Game», антистрес товари та інші аксесуари.

Вибираємо маску з Гра в кальмара

Серіал до останньої серії несе велику інтригу і таємницю. Все завуальовано за рахунок наявності масок на голові у обслуговуючого персоналу гри. Маска стала візитною карткою Гри в кальмара і незмінним атрибутом для багатьох наслідувачів і нескінченних челленджів в Тік Ток. Щоб правильно підібрати аксесуар, насамперед слід розібратися в точній ієрархії всіх учасників організації.

Головним ведучим Гри в кальмара виступає Фронтмен в чорній мантії. Запрошені Vip гості для повної конфіденційності вдягнені в золоті маски звірів. А також присутній обслуговуючий персонал. Люди з колом на масці - різноробочі, трикутник - наглядачі, квадрат - солдати, для яких  кола і трикутники є підлеглими. Маска зручна і не викликає дискомфорт. Стильний атрибут наряду для самої вишуканої Helloween вечірки, популярність якого зростає з кожним днем. Також за тематикою на сайті присутній інші атрибути та іграшки.

Секрет популярності

Незвичайний серіал продовжує бити всі рекорди і рейтинги ефіру. Нестандартна задумка і постановка розкриває сюжет про боржників, які погодилися грати в дитячі ігри на вибування, з ціллю сколотити неабиякий статок. Серіал захоплює оригінальністю ідей, простотою і непередбачуваними поворотами в реаліях життя. Але ми, як магазин, звертаємо більшу увагу на іграшки, стильні костюми і маски в серіалі.

Спортивний костюм Squid Game

Найпопулярнішими косплеєм Ігри в кальмара став бірюзовий спортивний костюм гравців під номерами №456 і №067. Також серед фанів має попит малиновий костюм наглядача. Ідеальний наряд на Хеллоуїн підкреслить ваш вишуканий смак і автентичність. Стильні костюми з серіалу Гра в кальмара пошиті з якісної гіпоалерегенного матеріалу. В наявності всі розміри популярних моделей. У такому костюмі дуже просто вишукано виділитися на вечірці, здивувати друзів і знайомих або зняти оригінальний відеоролик. Тематичні іграшки Squid Game та страшилки можливо купити в магазині Лева.

Часті питання про іграшки Гра в кальмара (Squid Game)