Клинок розтинаючий демонів

Японські комікси (манга) відомі в Україні в основному за мультфільмами. Однією з новинок року стало аніме Kimetsu no Yaiba - «Клинок, розтинаючий демонів». Мультик так сподобався дітлахам, що тепер вони просять купити тематичні іграшки Demon Slayer. Немає необхідності замовляти їх в Японії. Адже в інтернет-магазині Leva є різноманітні ігрові фігурки - поштучно і в наборах!

«Клинок, розтинаючий демонів: головні герої

З демонічними силами не жартують. У цьому швидко переконується хлопчик з глухого японського села Тандзіро Камадо. Монстри заражають кров його сестрички Недзуко і вбивають інших членів сім'ї. В результаті хлопчина береться за зброю. Йому вдається створити цілу організацію - винищувачів демонів. Завдяки згуртованим діям, людям вдається взяти контроль над силами зла.

Розвиток сюжету манги, як зазвичай, непередбачуваний. Глядачі співпереживають головним героям і спостерігають за жахливими монстрами. А іграшки з «Клинка диявола» - служать відмінним приводом пережити повороти захоплюючої історії при вимкненому екрані.

Найчастіше ігрові фігурки роблять на основі головних героїв коміксу (мультфільму):

  1. Тандзіро Камадо. Головний герой саги. Добрий, сміливий, рішучий. Безмежно кохає сестру. Заради неї стає винищувачем злих бісів.
  2. Кьоджуро Ренгоку (Стовп полум'я). Безстрашний воїн, що володіє великою фізичною силою і високою швидкістю переміщення.
  3. Міцурі Канроджі. Відрізняється яскравим кольором волосся. Досконало володіє мистецтвом бою на тонких мечах.
  4. Гію Томіока (Стовп Води). Вміє керувати водними потоками. Виконує в стрибку уольцеву атаку.
  5. Шінобу Кочо. Дівчина. Майстерно володіє мечем. Вміє смертельно поранити противника в Танці бабки.
  6. Музана Кібуцуджі. Антагоніст аніме. Один з найсильніших духів.
  7. Іноске Хашібіра. Сильний і сміливий воїн в масці звіра. Має високу чутливість до звуків і запахів.

У «Клинку, розтинаючому демонів» приваблюють не тільки хоробрість і благородство героїв. Боротися з монстрами людям допомагають фантастичні здібності: подих полум'ям; техніка дистанційного бою, примус противника до сну. Допомагає воїнам і майстерне володіння мечем. Іноді доводиться вдаватися до нестандартних трюків. Наприклад, дівчинка Шінобу Кочо, щоб вбити диявола, харчувалася отруєними ягодами.

Колекція фігурок Demon Slayer - кращі герої за доступною ціною

«Клинок розтинаючий демонів» - це дружна команда, що дуже нагадує іграшки Наруто. Члени однієї родини, готові померти один за одного. Тому колекційні іграшки Kimetsu no Yaiba в першу чергу - символ дружби, відданості, взаємодопомоги та злагоди. Відповідно до сюжету ігрові фігурки Demon Slayer бувають трьох типів:

  • люди;
  • демони;
  • людські істоти, заражені поганою кров'ю.

Ляльки-люди виконані в традиційній стилістиці аніме. У них біла шкіра, великі очі, непропорційно велика голова. Деякі моделі озброєні мечем. На окремих іграшках є маски. Чудовиська, як правило, мають людську мускулатуру і голову звіра. Недзуко як двоїстий персонаж зображена з пов'язкою на обличчі.

За відгуками, всі іграшки серії відрізняє хороша деталізація, яскраві і соковиті кольори, відповідність стилю аніме. Фігурки закріплені на підставці (по аналогії з фігурками Harry Potter). Ними легко прикрасити письмовий стіл, полку, вітрину для декоративних дрібничок. Іграшки купують як сувенір, нагадування про героїв улюбленого мультфільму (коміксу). Передбачена ретельна упаковка і оперативна доставка по Україні.