Попередній сезон бейблейдінга був цікавим і насиченим. В рамках 2019 року з'явилися прекрасні бейблейди, а також оригінальні модифікації популярних дзиг минулих років. Завдяки новинкам, гра вийшла на новий рівень, подарувала шанувальникам Bayblade відмінний настрій і море позитиву!

Якими будуть бейблейди 5-го сезону - наш прогноз

Шанувальники бейблейдінга задають нам питання: які блейди з'являться в 5-му сезоні. Поки достовірної інформації немає. Але ми можемо робити припущення! Якщо уважно подивитися на шлях, який пройшли дзиги за весь час свого існування, ми побачимо:

  • Офіційна назва 5 сезону: Beyblade Burst Sparking Super King (Спаркінг Супер Король)
  • відбулися істотні зміни в конструкції;
  • з'явилися обважуючі, а також захисні елементи;
  • реалізована можливість зміни режимів;
  • кольорові акценти змістилися в бік яскравої частини спектра.

Впевнені: бейблейди Sparking Super King 5-го сезону будуть яскравими, незвичайними! Як і раніше дзига буде збиратися в єдину конструкцію за зразком геліоцентричної системи. Коли у енергетичного кільця є умовний центр, з нього розходяться в різні боки енергетичні потоки (умовно позначені яскравими ламаними лініями). Аватар в вигляді хижого дракона вміло замаскований декоративними елементами. Не відразу відшукаєш голову і крила!

Драйвер і енергетичний диск у більшості моделей буде оснащений рухомими елементами. Це дозволить гравцеві регулювати «налаштування» перед боєм. З їх допомогою захисний bayblade легко перетвориться в атакуючий і навпаки. Також, завдяки складній конструкції накінечника, бей можна буде перетворити зі стійкого в нестабільний!

У поточному році ми побачимо улюбленого Фафнира, Спрайзена, Ахіллеса, Волтраєка. Очікується, що ці легендарні беї з'являться в новому вигляді і будуть укомплектовані електронними драйверами. Також вийдуть у світ абсолютно нові герої з небаченими супер режимами ведення бою!

Кращі блейд у магазині «Лева»!

В Україні у бейблейдінга все більше шанувальників. Адже ця гра - прекрасний спосіб проявити себе в колі однолітків. Зібрати ексклюзивну колекцію з дзиг різних поколінь.

Очікується, що моду на bayblade в 5-му сезоні Sparking Super King традиційно буде диктувати компанія Такара Томі. Тому ми уважно стежимо за її прес-релізами та оглядами. Як тільки з'явиться інформація про нові беї 2020 го року, ми тут же розмістимо бейблейди з відповідним описом в нашому каталозі!