Гуджітсу (GooJitZu)


Після того випадку, коли на землю впав невідомої сили метеорит - все змінилося. Компанія відважних хлопців перетворилася в надлюдей - Героїв Гуждітсу. Так починається історія популярного аніме про супергероїв GooJitZu. Особливістю іграшки тягучки Гуджітсу є її можливість досить сильно деформуватися і розтягуватися. Іграшка трансформується до невпізнанності- тягнуться руки, ноги, голова - практично всі частини тіла.

Воїни Гутжітсу прийшли на зміну роботам-трансформерам і механічним динозаврам. Це супергерої нового формату. Вони тягнуться в різні боки, іноді хрумтять і поскрипують. Але завжди відновлюють форму!

Герої Гуджітсу і секрети їх популярності

На зміну смертельній зброї прийшла епоха хитрості, гнучкості, спритності. Тому іграшки Гуджітсу стали трендом року! Монстри заповнені желеподібною масою, яка дозволяє витворяти з ними різні трюки. Вони можуть падати з великої висоти, змінювати свої розміри і зріст, атакувати противника з несподіваних позицій. Все, чого не могли іграшки Лего і грізні Тоботи, легко демонструють монстри Goo Jit Zu!

З чого складаються фігурки

Супергерої тягучки зроблені з термопластичної гуми. Окремі деталі (голова, лапи) - з ударостійкого пластику. Всередині у героїв різноманітні наповнювачі, у всіх - різні. Це може бути:

  • імітація дрібного піску;
  • хрусткі кульки;
  • пластикові черепки;
  • подоба цукрового сиропу;
  • м'яка і пружна желейна маса.
Інформація для покупців. Наповнювачі підібрані таким чином, що вони не заважають фігурці розтягуватися. Її розмір, порівняно з початковим, можна збільшити в 3 рази. Навіть прикладаючи силу, порвати іграшку дуже непросто, адже полімери в складі гуми стійкі до різних механічних пошкоджень. Але краще не випробовувати іграшки на міцність, а відразу включити їх в рольові ігри!

Всесвіт Гуджітсу: силачі, дракони, ніндзя

Фантастичних монстрів придумали творці мультсеріалу Goo Jit Zu. На каналі YouTube він демонструється з листопада 2019 року. За сюжетом мультфільму Гуджітсу з'явилися в результаті мутації тварин із зоопарку. Таким чином з'явилися:

  • суперсильний Блейзагон;
  • Вулфпейн - з зубами і кігтями вовка;
  • ніндзя Скорпіо;
  • Тайгор і Вайпер;
  • веселун Траш.

Майже всі герої володіють прийомами бойових мистецтв. А ще у кожного персонажа є унікальна здатність, за допомогою якої він і перемагає ворога. Наприклад, Сахаріо атакує піщаною бурею, Блейзагон - використовує силу рук, Вулфпейн - зуби і кігті.

Дітлахам подобається в іграшках Goo Jit Zu відсутність заборон і обмежень. Еластичні тягнучки можна м'яти, здавлювати, перекручувати. У них все - супер. Вони нескінченно розтяжні, супер оригінальні, легкі і красиві. Та ще, подібно сквішам, мають функцію антистрес. Через приємні тактильні відчуття - заспокоюють дитину!

Як грати з Гуджітсу і не пошкодити їх

По суті, іграшка розрахована на бойовий стиль гри. Але певні запобіжні заходи допоможуть продовжити життя м'якій фігурці. Брати гумові тягнучки варто чистими руками і зберігати їх окремо - в прохолодному місці. Желеподібна маса чутлива до температури. Якщо тримати воїнів довго на сонці, вони можуть трохи послабити свою пружність.

Де купити воїнів

Не секрет, що новинки коштують дорого, якщо вони тільки з'явилися в Україні. Але в інтернет-магазині Leva можна купити популярні іграшки за цінами виробника. Ви знайдете в каталозі силача Блейзагона, громадину Сілвербека, Сахаріо, Бігфута та інші гумові тягнучки з мультфільму. Кожна фігурка продається в окремій упаковці. Щоб замовити ігрові фігурки Гуджітсу, достатньо зателефонувати нам або оформити замовлення онлайн. Вся представлена ​​колекція в наявності і буде поповнюватися в міру появи нових персонажів. Слідкуйте за новинками!

Часті питання від покупців про іграшки Гуджитсу (Goo Jit Zu)