Гуджітсу воїн Рок Джо гумова іграшка тягучка фігурка Goojitzu Rock Jaw

Характеристики
Вид воїн Гуджитсу
Вік з 3 років
Стать Хлопчик | Дівчинка
Висота персонажа 11 см
Особливість фігурка тянучка
Бренд GooJitZu
Виробник: Funtoy
  • Оплата при отриманні
  • Оплата на карту Приват24
  • Оплата на карту Монобанк
  • Доставляємо дитячі товари в усі регіони України.
  • Доставку товарів здійснюємо такими транспортними компаніями:
    - Новая Пошта (вартість доставки від 35 грн)
  • Обмін та поверннення товару на протязі 14 днів з моменту покупки

Опис - Гуджітсу воїн Рок Джо гумова іграшка тягучка фігурка Goojitzu Rock Jaw

Сьогодні гумова іграшка тягучка - мрія кожної дитини. Особливо виділяється в лінійці зелений монстр-крокодил Рок Джо. Напівпрозора іграшка зроблена з м'якої еластичної гуми. Її можна розтягнути в три рази або стиснути до розмірів земляного черв'яка!

Рок Джо - яскраво-зелений крокодил з команди Гуджітсу

Шанувальники серіалу Goo Jit Zu знають, що монстри з'явилися на Землі зі звичайного зоопарку. Завдяки чарам звірі в клітинах перетворилися в сильних, але добрих істот. Вони забавні, з ними весело грати і ніколи не буває нудно. При цьому воїни Гуджітсу володіють прийомами східних єдиноборств. Та ще демонструють власні надздібності!

Рок Джо особливо полюбився дітворі за яскравий вигляд, цікавий дизайн, гострі зуби. В одному з епізодів мультфільму персонаж зміг перекусити навіть товсту мотузку. З таким «другом» дитина завжди відчуває себе в безпеці. Краще дружити з монстрами, ніж мати їх серед ворогів!

У Всесвіті Гуджітсу Рок Джо займає одне з головних місць. Не можна сказати, що у нього поступливий характер. Навпаки, він забіяка і задирака. Зате з ним цікаво. Він весь час потрапляє в колотнечі і бере участь в найнебезпечніших пригодах!

Увага! Лінійка Гуджітсу складається з 13-ти героїв-монстрів. Зверніть увагу: у кожного воїна своє наповнення. За тактильним відчуттям Рок Джо відрізняється від Траша і Вулфпейна!

Якщо ви хочете купити дитині тягучку Рок Джо, варто трохи дізнатися про властивості цієї м'якої іграшки. Воїни Гуджітсу зроблені з гуми з особливими властивостями. Вона тонка, здатна сильно розтягуватися і не рватися. Всередині під оболонкою «заховані» дрібні кульки в желеподібній масі. Завдяки текучості і м'якості, іграшка здатна приймати різну форму. При цьому пружна гумова оболонка не дає їй «розповзатися»!

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Оцінка товару

Схожі товари
Інші товари цього бренду
Інші товари цього бренду