Гуджітсу воїн Рок Джо гумова іграшка тягучка фігурка Goojitzu Rock Jaw

Характеристики
Вік з 3 років
Стать Дівчинка | Хлопчик
Вид воїн Гуджитсу
Висота персонажа 11 см
Особливість фігурка тянучка
Бренд GooJitZu
Виробник: Funtoy
  • Оплата при отриманні
  • Оплата на карту Приват24
  • Оплата на карту Монобанк
  • Доставляємо дитячі товари в усі регіони України.
  • Доставку товарів здійснюємо такими транспортними компаніями:
    - Новая Пошта (вартість доставки від 35 грн)
  • Обмін та поверннення товару на протязі 14 днів з моменту покупки

Опис - Гуджітсу воїн Рок Джо гумова іграшка тягучка фігурка Goojitzu Rock Jaw

Сьогодні гумова іграшка тягучка - мрія кожної дитини. Особливо виділяється в лінійці зелений монстр-крокодил Рок Джо. Напівпрозора іграшка зроблена з м'якої еластичної гуми. Її можна розтягнути в три рази або стиснути до розмірів земляного черв'яка!

Рок Джо - яскраво-зелений крокодил з команди Гуджітсу

Шанувальники серіалу Goo Jit Zu знають, що монстри з'явилися на Землі зі звичайного зоопарку. Завдяки чарам звірі в клітинах перетворилися в сильних, але добрих істот. Вони забавні, з ними весело грати і ніколи не буває нудно. При цьому воїни Гуджітсу володіють прийомами східних єдиноборств. Та ще демонструють власні надздібності!

Рок Джо особливо полюбився дітворі за яскравий вигляд, цікавий дизайн, гострі зуби. В одному з епізодів мультфільму персонаж зміг перекусити навіть товсту мотузку. З таким «другом» дитина завжди відчуває себе в безпеці. Краще дружити з монстрами, ніж мати їх серед ворогів!

У Всесвіті Гуджітсу Рок Джо займає одне з головних місць. Не можна сказати, що у нього поступливий характер. Навпаки, він забіяка і задирака. Зате з ним цікаво. Він весь час потрапляє в колотнечі і бере участь в найнебезпечніших пригодах!

Увага! Лінійка Гуджітсу складається з 13-ти героїв-монстрів. Зверніть увагу: у кожного воїна своє наповнення. За тактильним відчуттям Рок Джо відрізняється від Траша і Вулфпейна!

Якщо ви хочете купити дитині тягучку Рок Джо, варто трохи дізнатися про властивості цієї м'якої іграшки. Воїни Гуджітсу зроблені з гуми з особливими властивостями. Вона тонка, здатна сильно розтягуватися і не рватися. Всередині під оболонкою «заховані» дрібні кульки в желеподібній масі. Завдяки текучості і м'якості, іграшка здатна приймати різну форму. При цьому пружна гумова оболонка не дає їй «розповзатися»!

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Оцінка товару

Схожі товари
Інші товари цього бренду