Машинки і техніка

Хлопчаки - невгамовні непосиди. Тому машинки, автотреки, паркінги привертають їхню увагу більше, ніж головоломки і книжки. Спеціально для юних джентльменів інтернет-магазин «Лева» наповнює каталог всілякими іграшками на колесах і аксесуарами до них. Запрошуємо вибрати і купити:

 • колекційні машинки;
 • реалістичні моделі старовинних автомобілів;
 • найшвидші суперкари;
 • залізні і шосейні дороги;
 • збірні гаражі, автозаправки, парковки.

Переваги покупки в нашому магазині: великий вибір, різноманітність видів і типів іграшкових машин, демократичні ціни. Асортимент розрахований на дитячу аудиторію старше 3-х років. Доставка по Україні - зручною для Вас транспортною компанією.

Як підібрати машинку для дитини

Найбільшим попитом у дітвори користуються маленькі машинки. Їх зручно взяти в руки. Легко побудувати для них дорогу з елементів конструктора. Також приємно збирати з них колекції. Любий хлопчина буде поважати себе, якщо у нього з'явиться автопарк з 20-30 різних машин. Та ще й гараж до них!

Іграшкові машинки розвивають:

 • координацію,
 • моторику,
 • швидкість реакції;
 • уяву.

Гонки - це завжди ризиковано. За допомогою іграшок малюк реалізує свою тягу до ризику. Водночас він вчиться бути сміливим і спритним. Швидко приймає рішення, змінює алгоритм поведінки, якщо «щось пішло не так».

Вибираємо іграшкову машинку на подарунок

Зазвичай в певному віці хлопчики цікавляться авто певного класу. Карапузи від 0 до 3-х обожнюють великі самоскиди, цистерни, причепи, фургони. Машинка повинна бути яскравою і обов'язково виконувати якісь функції.

У 3-4 роки у хлопчиків з'являються улюблені мультики. Виникає інтерес до «Тачки», гоночних автомобілів «Монкарт», «Лізі Вотчкар», роботів поїздів. Дитина рада улюбленим героям і просить все нових персонажів. Вона сама придумує з ними ігри - роль батьків в цей період зменшується.

Після 5-ти настає час колекційних машин. У цьому віці юний колекціонер добре відрізняє «Рено» від «Вольво», джип - від старовинного легковика. Він віддає перевагу машинкам «Хот Вілс», «Технопарк», «Кінсмарт», «Майоретте». Це маленькі компактні авто, дуже схожі на справжні.

У будь-якому віці дітвора обожнює залізниці. Дітям до 3-х років прийнято купувати дерев'яні або пластикові поїзда-конструктори. У 4-5 років - хлопчикам подобаються реалістичні моделі поїздів і залізниць. Вони самі можуть побудувати дорогу і придумати для неї інфраструктуру. Машинки і поїзди на радіокеруванні - хороший вибір для школярів. Вони не тільки цікавляться технікою, а й в змозі управляти нею.

Виробники дитячої техніки і матеріали

Виробники дитячих товарів націлені на випуск безпечних і якісних іграшок. Вони слідують строгим нормам США і Євросоюзу. Іграшки роблять з:

 • суперміцного пластика;
 • металу;
 • дерева;
 • кераміки;
 • композитних матеріалів.

Сировина проходить перевірку на радіаційний, епідеміологічний, санітарний контроль. Наприклад, не допускається деревина з забруднених промислових територій. Пластмаса не повинна містити токсичні домішки, а метал - сплави, що легко окислюються. Великі машини для малюків роблять із дерева або пластику. Колекційні моделі маленького формату роблять з металу. Вони схожі на справжні автомобілі не тільки візуально, але нагадують реальні авто своєю вагою і функціоналом.

Види ігрових наборів з дитячими машинками

Просто колекціонувати машинки дитині нудно. Тому вона створює для них інфраструктуру. Іграшковим автомобільчикам необхідні гаражі, автозаправки та станції ТО. Також їм потрібні швидкісні трекінги, траси, світлофори, дорожні знаки.

Зупинимося докладніше на елементах інфраструктури дорожнього господарства:

 1. Гараж - невід'ємна деталь ігрового простору. Його можна вибудувати з блоків конструктора. Або придбати готовий паркінг в кілька поверхів. Економічний і надійний варіант!
 2. Ігрова автозаправна станція. В іграх хлопчиків все реалістично. Автомобілям обов'язково потрібна заправка. Дитина будує її своїми силами. Або батьки набувають відповідну збірну АЗС, в якій «все по-справжньому».
 3. Іноді дитині необхідна поліцейська, військова або пожежна база. Такі набори також є в продажу в інтернет-магазинах України.
 4. Станція СТО. Станція технічного обслуговування - незамінна річ для юного автолюбителя. Іграшковий автосервіс приваблює покупців у віці від 3-х до 10-ти безліччю реалістичних дрібниць, достовірним функціоналом, можливістю побути в ролі майстра по ремонту.

Рольові ігри з машинками розвивають інтелект, вольову і емоційну сферу дитини. Вона вчиться самостійності, правилам поведінки на дорозі. Розвиває комунікативні та мовні навички, адже машинам необхідно давати команди, керувати потоком транспорту. За допомогою рухливих іграшок легко досліджувати, експериментувати. Розвивати конструкторські навички, адже для авто необхідно будувати траси, гаражі, парковки, станції техобслуговування.

З іграшками з інтернет-магазину Leva діти в Україні не будуть нудьгувати. У нас представлені іграшкові автомобілі для хлопчиків різних вікових груп, персонажі з улюблених мультфільмів, моделі для колекцій, великі ігрові набори. Також зверніть увагу на гаражі і іграшкові парковки!