Інші аксесуари

Діти обожнюють мультфільми, казки, пригоди. Дуже легко дітвора представляє себе в оточенні улюблених персонажів. У цьому допомагають тематичні атрибути: чарівна паличка Гаррі Поттера, капелюх Джессі з Toy Story, зброя супергероїв Всесвіту Марвел. Аксесуари з дитячих мультфільмів, серіалів здатні подарувати нові способи гри. Можна купити їх як окремий товар або на додаток до основної іграшки.

Тематичні аксесуари - стань ближче до улюблених героїв!

Іноді дрібна річ здатна доставити більше радості, ніж великий набір Лего або дорога інтерактивна іграшка. Маска з персонажем з «Амонг Ас», браслетик Анни з «Холодного серця», брелок з символікою «Cyberpunk 2077» - відмінний вибір для захопленого шанувальника (колекціонера). У кожного віку свої кумири і переваги. Після 10-ти років дитина зазвичай втрачає інтерес до традиційних іграшок. Але аксесуари, пов'язані з улюбленим фільмом або комп'ютерною грою, завжди носить із задоволенням.

В інтернет-магазині Leva широкий вибір ігрових предметів і аксесуарів для дітей і дорослих. Вони прикрашені символами з улюблених мультфільмів, коміксів, комп'ютерних ігор. Ми уважно стежимо за новинками. Тому поповнюємо асортимент щотижня!