Іграшки Гаррі Поттер

Історія юного чарівника захопила дітей на різних континентах. Перша книга про школу Хогвартс вийшла ще в минулому столітті - в 1997 році. Але до сих пір хлопчики і дівчатка по всьому світу із захватом дивляться фільми і просять купити іграшки з символікою Гаррі Поттера. В Україні він один з найпопулярніших героїв англомовної літератури!

Іграшки Harry Potter - класифікація

Світ пригод Джоан Роулінг подарував дітям безліч незвичайних атрибутів. Це чарівні палички, музичні шкатулки, старовинний одяг минулих епох. Умовно ігрові предмети можна розділити на:

 • аксесуари для чарівництва (кубок Вогню, камінь, що воскрешає, мантії-невидимки);
 • магічні амулети (кільце Марволо Мракса, чаша Пенелопи);
 • ігрові набори (шахи, дзеркала);
 • елементи учнівського одягу (курточки, плащі, капелюхи).
Увага! В інтернет-магазині «Лева» можна придбати фігурки, ляльки, аксесуари з магічною символікою. Також представлені дитячі рюкзаки, конструктори, м'які іграшки.

Колекція чарівних паличок - створи магію своїми руками!

Найбільш затребуваний аксесуар у дітей від 3-х до 16-ти - тростина для чарівництва. Вона просто необхідна, щоб творити чудеса і представляти себе чарівником. Знавці навіть склали рейтинг найбільш могутніх паличок поттеріани:

 1. з бузини (власник - Дамблдор);
 2. з гостролиста (Волдеморт, Гаррі Поттер);
 3. з ялиці (Міневра МагГонал);
 4. з виноградної лози (Герміона);
 5. з серцевини волоського горіха (Белатриса Лестрейндж).

У книзі аксесуар зроблений з дерева. Але ігрові палички випускають з самих різних матеріалів: скла, пластику, металу, напівдорогоцінного каміння. Тростини прикрашають старовинним шрифтом букв, «сапфірами» і «алмазами», незвичайною інкрустацією. За формою предмет для чарівництва нагадує указку. Іноді для зручності він забезпечений наручним ремінцем, додатковою рукояткою.

Ляльки Гаррі Поттер і його друзі

Великим попитом у фанатів користуються мініатюрні колекційні фігурки Поттера і його друзів. Юного чарівника легко впізнати по чорній мантії, старовинним очкам, шкільному костюму сірого кольору. Іноді Гаррі можна зустріти в магазині іграшок в наборі з ляльками Герміони, Ронні і Джіні Уізлі. Юних покупців також цікавлять фігурки викладачів Хогвартса. Особливо діти раді Дамблдору і професору МакГонагаллу.

Фігурки учнів і викладачів Хогвартса займають значну частину українського ринку іграшок. Статуетки роблять дуже реалістичними. Здається, що лялька оживе і заговорить! Фігурки персонажів продають поштучно і в наборах. Часто в коробку з лялькою поміщають змінний комплект одягу. Наприклад, Герміону можна нарядити в мантію, бальний наряд, модні брюки та сукні. Також великою популярністю користуються ігрові фігурки Brawl Stars.

Ігрові конструктори і збірні моделі Harry Potter

Книгами про Гаррі Поттера зазвичай захоплені діти, які вміють читати. У цьому віці дітлахи обожнюють зводити замки, вежі, різні будівлі. Тому конструктор Lego Harry Potter - відмінний подарунок для дитини 6-12 років. З універсальних «цеглинок» можна вибудувати своїми руками:

 • замок Хогвартса;
 • хатину Хагріда;
 • полярну сову Буклю;
 • Хогвартс-експрес;
 • астрономічну вежу.

Корпорація Лего офіційно співпрацює з представниками Джоан Роулінг. Тому LEGO лінійка щорічно поповнюється новинками. Вже вийшов анонс нових ігрових наборів Лего 2021 року. Конструктори об'єднані загальною назвою - Hogwarts Moments (Моменти Хогвартса).

Аксесуари Гаррі Поттер

Відмінний вибір для початківця чарівника - старовинна дерев'яна шкатулка. У всесвіті Поттера цей предмет - особливий. Скриньки Harry Potter:

 • дерев'яні;
 • чорного або жовтого кольору;
 • прикрашені магічними символами, древніми заклинаннями.

Мати такий предмет-престижно. Шанувальники поттеріани раді обзавестися стильною штучкою. Часто тематичні шкатулки роблять музичними. Усередині захований заводний механізм для відтворення мелодії. Популярність таких дрібничок висока як і в фігурках Амонг Ас.

Інтелектуальні ігри Harry Potter

Символіку Гаррі Поттера використовують і при створенні інтелектуальних іграшок: лото, скрепиші, доміно, лабіринтів, квестів. Настільні ігри прекрасно розвивають інтелект, покращують пам'ять, формують вольову сферу. Якщо ж гра зроблена з зображеннями улюблених персонажів, це надихає на інтелектуальну перемогу!