Брелоки Сімпл Дімпл

Сімпл Дімпл (від англійського Simple Dimple) - це новий вид заспокійливих антистрес іграшок, які отримали схвальні відгуки у авторитетних психологів. Сімпл Дімпл трохи відрізняються від гучних Поп Іт своїм розміром. Ці іграшки більш мініатюрні і їх легко можна заховати в кишеню.

Сімпл Дімпл - новинка проти нудьги і стресу

Хвиля карантинних обмежень породила нові види іграшок. Щоб заспокоїти себе і свого малюка, психологи радять купити Simple Dimple (різновид Pop it). Так називають кольорові яскраві фігурки з великими ямочками-пухирцями. При вдавлюванні поверхні пальцем відбувається стимуляція нервових закінчень на шкірі. Це позитивно впливає на настрій, мінімізує переживання.

Розвага для будь-якого віку

 «Проста ямочка» (так переводять з англійської назва Simple Dimple) - дійсно проста за формою і функціями. Кілька кульок різного розміру закріплені всередині пластикової рамки. Ямочки надавлюються в обидві сторони. Таким чином, навіть з невеликою кількістю «бульбашок» можна грати довго і з задоволенням.

Іграшка зроблена з м'якого, пластичного силікону. Це оптимальний матеріал для дотику з ніжною шкірою на руках. Така забава:

 • яскрава,
 • безпечна,
 • довговічна,
 • гіпоалергенна.

Ціна Simple Dimple залежить від форми і кількості «відділень». В цілому це доступна розвага. Зручно брати іграшку з собою в дорогу.

Техніка використання Simple Dimple

Спочатку силіконові формочки призначалися для дітей. Тому їх робили у вигляді яскравих захоплюючих предметів. Наприклад, у формі метелика або кольорового світлофора. Сьогодні це популярна розвага для дітей і дорослих. При цьому виробники зберегли ошатний дизайн, несиметричну форму.

Випускають фігурки самих різних форм і розмірів:

 • Амонг Ас,
 • світлофор,
 • метелик,
 • ліхтарик;
 • спіннер.

Класичний Simple Dimple нагадує брязкальце химерної форми - з кольоровими півкулями з силікону. Але обмежень по формі немає. Випускають антистреси у вигляді брелоків, невеликих геометричних фігур, хенд спіннерів.

Відмінності Симпл Дімпл від Поп Іт

Категорія «іграшки антистрес» поповнюється новинками щорічно. Тому покупців цікавить, як відрізнити Simple Dimple від Pop it. Відмінності є. Під «поп іт» зазвичай розуміють рамку простої геометричної форми з великою кількістю упорядкованих бульбашок. Кругляшки можуть відрізнятися за кольором, але не за розміром.

Сімпл Дімпл - більш складний виріб. «Прості ямочки» роблять у формі тварин або героїв комп'ютерних ігор. Наприклад, в інтернет-магазині «Лева» можна замовити фігурки-пупирки у вигляді популярних Амонг Ас або Бетмена.

Користь для дорослих і дітей

Поряд з інтелектуальними іграми дітям необхідна психологічна розрядка. Нормалізації душевного стану частково сприяє спорт. Іноді - функцію розваг беруть на себе «правильні» іграшки. Сімпл Дімпл вигідно відрізняється від складних технік і тренажерів:

 • простотою використання;
 • компактними розмірами;
 • доступною вартістю.

Сама іграшка викликає у дітвори інтерес. Вони тягнуться до яскравих фігурок, починають захоплено вдавлювати кольорові кружечки. Це заняття відволікає від капризів під час далекої подорожі. Сенсорну панель можна взяти з собою і в дорогу. З пупирками легко організувати різні сімейні ігри. Проводити час на самоті дитині теж не нудно (в розумних межах).

Як обрати

Іграшка-антистрес недавно з'явилася на ринку. Але виробники встигли подбати про різноманітність. Завдяки соціальній мережі Тік-Ток, забава швидко стала популярною. У коротких роликах показано: як грати, як вибрати відповідну модель, як обмінюватися. Можна організувати гру на рахунок, кмітливість, швидкість. Відгуки про Simple Dimple говорять про те, що діти менше часу проводять в телефоні. Також, за спостереженнями психологів, дітвора менше кусає нігті і гризе олівці. Користь в повній мірі! 

Часті питання про іграшки Симпл Дімпл