Лего Сіті

У даній категорії немає товарів.

Конструктори Лего Сіті - це велика серія збірних іграшок для дітей від 5 до 12 років. Зазвичай в комплект входить транспортний засіб (один або декілька), фігурки водіїв, пожежників, поліцейських, а також об'єкти міської інфраструктури.

Компанія Lego не потребує представлення. Практично у кожного українського малюка є будинки Лего Дупло, Ніндзяго або Friends. Але City займає в ігровій колекції особливе місце. Тут з'єдналися інтерес до життя міста і любов до техніки!

Конструктори Лего Сіті - ідеальна розвиваюча іграшка для дітей від 5 років

лего сітіАсортимент серії Сіті досить великий. Він включає в себе:

  1. об'єкти міської інфраструктури (гаражі, стоянки, банки, заправні станції);
  2. пасажирський транспорт (таксі, поїзди, автобуси);
  3. спеціалізовану техніку для наведення порядку (поліцейські, пожежники, збиральні автомобілі).

Всі набори добре деталізовані, відрізняються реалістичністю і високою якістю виконання. Малюк не просто збирає машинку, але включає її в повноцінну гру. Вона їздить по уявному «місту» і виконує свої функції. При цьому ніколи «не ламається» і не «вередує»!

«Розумні» іграшки збагатять світ Ваших дітей

Лего Сіті - це цілий світ! У ньому безпечно і цікаво. Малюк сам моделює реальність. Безсумнівний плюс серії в тому, що в комплекті є все необхідне. Не доведеться щось докуповувати або переробляти.

Лего Сіті вражають своєю реалістичністю. Сміттєвоз обов'язково оснащений лопатою, сміттєвим баком і іграшковим сміттям, який можна завантажити в машину. Товарний поїзд не тільки їздить по рейках. У наборі є різноманітні механізми для навантаження і розвантаження. Є і сам вантаж! Пожежна машина обладнана справжньою помпою для гасіння вогню. Така функціональність зробила Lego улюбленим конструктором у хлопчаків.

Lego City - вчить творчості і роботі в колективі!

конструктори лего сітіДитячий конструктор - не просто захоплююча, але дуже корисна іграшка. Вона формує такі навички, як терпіння, творче мислення, впевненість в своїх силах. Дитина вчиться долати труднощі поетапно. Спочатку збере кабіну вантажівки, потім - кузов. Потім поставить колеса на горизонтальну основу і з'єднає всі частини разом.

Конструктори Лего допомагають вирішити ряд виховних і навчальних завдань. Вони вчать дитину:

  1. розбивати складну роботу на ланцюжок простих;
  2. будувати об'єкт за схемою;
  3. мислити послідовно і логічно.

Розвиваємося разом з Лего Сіті

Малюкові так хочеться зібрати швидкісний автомобіль для міської поліції, що він може працювати годинами. Це позитивно позначається на розвитку логіки і мисленні!

Також придбання конструктора сприяє соціалізації. Адже транспорт, який пропонують зібрати дитині, приносить людям користь. Юний інженер приміряє на себе різні соціальні ролі. Усвідомлює важливість різних професій!

Важливо! В процесі гри, не помічаючи цього, дитина осягає ази математики і фізики. Щоб правильно зібрати конструкцію, необхідно вести підрахунок деталей. Щоб вежа або будівля були стійкими, потрібно знайти центр ваги. Так відбувається засвоєння початкових знань з точних шкільних предметів.

Короткий огляд новинок Лего Сіті

У 2020 асортимент міської серії значно розширився. З'явився цілий ряд цікавих новинок. Причому набори стали більш «сюжетними». Тепер це не просто пожежний або поліцейський автомобіль. Усередині коробки «ховається» ціла історія, розіграти яку належить юному будівельникові.

У новому році в серії з'явилися:

  1. «Лісові пожежні»: дерево з імітацією пожежі і машина для його гасіння.
  2. «Поліцейська погоня»: вертоліт з символікою поліції, дві машини і байк.
  3. «Пограбування». У великому комплекті 362 деталі. З них можна зібрати відділення банку, джип, поліцейський фургон, мотоцикл.
  4. Машина для очищення вулиць. Реалістичний автомобіль оснащений щітками і інструментами для прибирання.

Перелік неповний. Лінійка постійно розширюється. Очікується випуск «позашляховик для сафарі», «Команди каскадерів», гоночних автомобілів. Всі батьки відзначають високу якість іграшок Lego City і готовність дитини грати з ними без перерви. Однак цінова політика компанії накладає обмеження на кількість покупок. Великий набір з 300-500 деталей коштує до 1000 гривень. Хочете купувати Lego City без обмежень, робіть замовлення в інтернет-магазині Leva. Наші ціни доступні будь-якій сім'ї!