Бейблейд Веном Деболос Ірейз дзига (Venom Debolos Erase)

Бейблейди
B145

231 грн185 грн

Бейблейд Прайм Апокаліпсис В-153 (Prime Apocalypse)

Бейблейди
B153-1

226 грн184 грн

Бейблейд Ахілес А6 Юніон beyblade Union Achilles Cn Xt

Бейблейди
B150

228 грн175 грн

Кербеус К4 Хазард бейблейд

Бейблейди
B121

122 грн80 грн

Бейблейд Прайм Апокаліпс - сезон 4 Зліт

Бейблейди
B153nitk

289 грн235 грн

Екскаліус Х4 Бустер бейблейд

Бейблейди
B120

134 грн80 грн

Бейблейд Гачі - Ейс Драгон 3в1 (Ace Dragon b-133) сезон 4

Бейблейди
B133

303 грн215 грн

Імперіал Драгон - бейблейд з пусковим пристроєм

Бейблейди
B154

237 грн215 грн

Електронний бейблейд Роял Генезис на батарейках (Royal Genesis)

Бейблейди
B153electro
электронный наконечник

461 грн375 грн

Гама бей Імперіал Драгон

Бейблейди
B154nit

259 грн235 грн

Бейблейд Ахіллес А5 Cho-Z Achilles 00 Dm Beyblade

Бейблейди
B129

228 грн154 грн

Пекельна Саламандра двосторонній пуск

Бейблейди
B113p

140 грн85 грн

Фенікс бейблейд

Бейблейди
B117

119 грн80 грн

Електронний Бейблейд 2 в 1 Коммент Дрегон на батарейках

Бейблейди
B154electro
электронный наконечник

454 грн395 грн

Бейблейд Регалія Генезис B-153 (Regalia Genesis)

Бейблейди
B153-2

226 грн184 грн

Сьогодні вся Україна захоплена новою іграшкою! Бейблейд (англійська назва beyblade) дуже прості за конструкцією і демократичні за вартістю. Грати в них просто і весело - за допомогою дзиги можна влаштовувати справжні баталії! Не потрібно багато місця, складної екіпіровки, заучування хитромудрих правил. Досить мати пусковий пристрій, невеликий майданчик в якості арени і бойовий настрій!

Гра з'явилася після виходу на екрани мультиплікаційного серіалу аніме про захоплення японських школярів. Кожен блейд уособлює собою стихії Землі і Космосу, добрі чи злі сили. Дітей захоплює можливість відчути себе воїном, супергероєм, визволителем. Гра надає можливості для розвитку важливих якостей (наполегливості, завзятості, волі до перемоги), викликає справжні веселощі і непідробні емоції у дітвори!

Асортимент Бейблейд від «Левы»

Сьогодні у продажу з'явилися герої 4-го сезону. З кожним новим випуском вони стають все краще, набувають нових властивостей, відрізняються досконалими технічними характеристиками. Поряд з відомими, добре зарекомендували себе персонажами у нас можна купити нових героїв. Мультфільм «Beyblade Burst» на даний момент складається з 4 сезонів:

 • Сезон 1: «Beyblade Burst» або «Бейблейд Вибух», де головний герой - Волт Аой, збирає друзів і бере участь в командних турнірах в своєму місті. Сильний духом і з величезною волею до перемоги - підліток домагається більших результатів у своє улюблене заняття.
 • Сезон 2: «Beyblade Burst Evolution» або «Бейблейд Вибух Еволюція». Щоб поліпшити свої навички, Волт їде в Італію, в популярний клуб Бі Сі Сол. Він також продовжує всіх дивувати своєю простотою і здатністю знаходити багато друзів. На нього чекають нові пригоди, битви і перемоги.
 • Сезон 3: «Beyblade Burst Turbo» або «Бейблейд Вибух Турбо». З'являється новий головний герой - Айга Акаба. Зі своїм запальним характером і неординарною поведінкою він відразу підкорив усіх юних телеглядачів. Ще більше нищівних баталій і цікавих пригод чекає шанувальників серіалу в цей раз.
 • Сезон 4: «Beyblade Burst Gachi» або «Бейблейд Вибух Гачі». Починаючи з 4 сезону аніме структура Дзиг трохи змінилася: енергетичний шар складається з двох деталей (до цього був монолітним), а також з'явилася додаткова металева рамка. Завдяки всім апгрейд, битви стали ще грандіозніше і видовищними.
 • Сезон 5: «Beyblade Burst Super King» або «Бейблейд Вибух Спаркінг». Нове видозміна структури і комплектуючих. Також з'явився новий тип битви - гіперрух, коли бей світиться і пульсує з величезною силою обертання. Баталії стали ще цікавіше і складніше.

А поки наша скромна колекція поповнилася в асортименті новими топових Бейблейд 4 сезону:

 • Імперіал Драгон;
 • Прайм Апокаліпсис;
 • Регалія Генезис.

З наших Бейблейд легко скласти цікаву колекцію або непереможну команду. Всі вони відрізняються по дизайну, але мають схожу структуру. Конструкція кожного продумана таким чином, щоб він мав певні переваги в захисті або атаці. На нашому сайті можна замовити недорого комплексний набір або окремих персонажів. Гра з нашими Блейд буде по-справжньому захоплюючою!

Чому потрібно купувати Бейблейди у нас

Дзиги продаються в яскравій упаковці разом з різними аксесуарами. Їх ціна на нашому сайті вигідно відрізняється в порівнянні з іншими пропозиціями в Україні. Дитина буде радий поповненню колекції, адже у нас можна знайти свіжі новинки і персонажі з минулих сезонів. Щоб зробити вартість оригінальних Блейд ще більш доступною, ми проводимо акції, робимо знижки, пропонуємо аксесуари за дуже вигідною ціною! У нас можна купити окремо:

 • арену,
 • пусковий пристрій,
 • чемоданчик блейдера,
 • набори з рідкісних персонажів.

Ви знайдете в нашому інтернет-магазині все необхідне для гри, зможете вибрати і замовити героїв по своєму смаку. Якість іграшки перевірено багаторазово - Бейблейд оригінал витримує всі битви, показуючи чудові бойові характеристики. У нас ви зможете купити недорого героїв, які викликають справжнє захоплення і інтерес. Телефонуйте, якщо з'явилися питання!