Бейблейд, тип запуску великий хомут

Поєднуючи гру і спорт, маленькі бейблейди стали в Україні справжнім хітом! За простоту і захопливість вони полюбилися дітлахам в Києві і інших регіонах. Приємно володіти оригінальним блейдом гідної якості! Але до нього потрібно додаткова екіпіровка - пристрій для запуску. Асортимент типів запускаючих пристроїв сьогодні досить великий. Щоб зорієнтуватися, потрібно мати уявлення про переваги і недоліки кожного виду!

Секрет: як вибрати beyblade з ідеальним типом запуску

Іграшки «дзиги» утримують вертикальне положення на майданчику для бою за рахунок своєї швидкості. Саме вона не дає впасти і поступитися перемогою супернику. Від швидкісних характеристик Ббейблейда залежить і його сила! Чим крутіше старт, тим краще виражені атакуючі здатності. Тому від типу запуску безпосередньо залежить ваш шлях до титулу чемпіона!

Більшість коробок з блейдами комплектуються стандартними пристроями «великий хомут» разом з ручкою або карабіном. Це оптимальний варіант для будь-якого блейда (як оригінального, так і якісної репліки). Всі пропорції пристрою дотримані з точністю до міліметра. Блейд надійно закріплюється в пазу, щоб в потрібний момент приземлитися в задану точку і почати обертання по заданій траєкторії.

Назвемо основні переваги типу «великий хомут»:

  • універсальність (підходить практично для всіх блейдів);
  • простота (розібратися зі способом запуску можна без інструкції);
  • невелика вага і розмір (можна взяти з собою в подорож).

Саме цей різновид стартового пристрою вважають у блейдерів найбільш популярною. Зламати «великий хомут» непросто. Міцне пристосування не містить таких деталей, які можна було б вивести з ладу. «Великий хомут» можна розташувати в зручному місці над ареною і запустити beyblade в строго задану точку. Крім того, запуск можна без зусиль прикріпити до стандартної пластикової ручки. Тоді розкручувати бейблейд стане ще простіше! Аналогом є двостороння нитка.

Асортимент якісних блейдів з запускалками від «Лева»

Хочете купити бейблейд з ідеальним запускаючим пристроєм, робіть покупки в інтернет-магазині Leva! Тут можна замовити оригінальні блейди, які уособлюють популярних героїв японського мультфільму, а також придбати відмінну екіпіровку (набори лаунчерів, наклейки, арени). Купівля у нас обійдеться недорого, стане гарантією успішної і яскравої гри!