Сквіші

Сквіші Булл, Мортіс, Кольт, Тара із Brawl Stars

М'які іграшки
8454

465 грн

Сквіші Залізна Людина Месники

М'які іграшки
8455

159 грн

Сквіші Лама з Фортнайт Jazwares Fortnite Llama

М'які іграшки
8526

125 грн

Сквіші принцеси Дісней

М'які іграшки
8525

374 грн

Сквіші Супермен Месники

М'які іграшки
8457

159 грн

Сквіші Тор Месники

М'які іграшки
8456

159 грн

Сквіші Булл із Brawl Stars

М'які іграшки
8450

164 грн

Сквіші Кольт із Brawl Stars

М'які іграшки
8451

164 грн

Сквіші Мортіс із Brawl Stars

М'які іграшки
8452

164 грн

Сквіші Тара із Brawl Stars

М'які іграшки
8453

164 грн

Сквіші - це різновид м'яких іграшок, виконаних зі спеціального матеріалу, ніжного на дотик і приємного на запах. Виробники роблять ці гутаперчеві іграшки з пінистих матеріалів з додаванням поліефірних волокон. В результаті аксесуар важко пошкодити, зате можна нескінченно м'яти в руках, змінюючи форму. Сквіші мають різну форму і колір. До їх виготовлення немає єдиних вимог. Тому фігурки відрізняються за розміром, конфігурацією, кольоровій гамі. Вони можуть бути гігантськими або крихітними. Дітям найчастіше прагнуть купити іграшки невеликого розміру - щоб помістилися в дитячу долоню.

М'які іграшки - це не тільки плюшеві собачки і гумові качечки для ванни. Сьогодні в тренді нові фігурки - сквіші! Інтернет-магазин Leva зібрав у своєму каталозі колекцію популярних сквішів - у вигляді анімаційних героїв і персонажів комп'ютерних ігор!

Неїстівні тістечка з функцією «антистрес»

За консистенцією сквіші (іноді їх називають сквош), нагадують зефір. Вони неїстівні, але мають приємний запах. Їх виконують у вигляді солодощів, сувенірів, звичайних іграшок.

Це цікаво! Назва squishy походить від англійського слова squish - «м'яти». Легка зім'ятість матеріалу і здатність до відновлення обумовлені великою кількістю бульбашок повітря. По суті, це застигла піна, якою можна надати будь-яку форму.

У 2019 squish-фігурки визнані кращими антистрес іграшками в світі. Вони заспокоюють через приємні тактильні відчуття. Діти із задоволенням грають такими фігурками. Для них це маленьке диво. Адже іграшку можна повністю «зіпсувати». А потім відновити!

Які бувають сквіші

Заспокоювати дітлахів доводиться в будь-якому віці. Тому випускають фігурки для самих маленьких, для молодших школярів та для підлітків. Найбільшою популярністю у дітей користуються:

  • солодощі (нарешті можна взяти тістечко або шматок торта - він не прилипне до рук);
  • тварини (дозволено нескінченно гладити, щеня, кошеня, а також дивовижних звіряток, яких не буває в природі);
  • фаст-фуд (несправжні гамбургери і стакани з Кока-Колою стають предметом жартів і розіграшів);
  • героїв мультсеріалів і комп'ютерних ігор.

Остання категорія особливо затребувана серед юних шанувальників squishy. Забавно мати під рукою монстрів з «5 ночей з Фредді» або «Рослин проти зомбі». Володіння такою фігуркою підвищує самооцінку, гарантує відмінний настрій.

Важливо! Поки психологи сперечаються про користь цих незвичайних аксесуарів, діти з задоволенням грають ними, збираючи цілі колекції. Якщо дитина захоплена певною комп'ютерною грою він із задоволенням прийме в дар набор сквішей з Бравл Старс, Фортнайт, Plants vs Zombies.

М'які новинки в інтернет-магазині Leva

Колекціонування властиво малюкам і підліткам. Тому в нашому магазині можна купити м'які squish-аксесуари за тематичним принципом. Представлені фігурки з популярних мультиків ( «Залізна людина», «Месники») і багатокористувацьких онлайн ігор (Brawl Stars). Всі іграшки:

  1. міцні,
  2. покриті безпечними фарбами;
  3. мають легкий приємний запах.

За відгуками покупців, сквіші - відмінний засіб відвернути дитину від негативних емоцій, розвинути тактильну чутливість і дрібну моторику. Адже ці іграшки якраз і створені для активних і невгамовних - зламати їх неможливо. А ось м'яти, гнути і «псувати» - хоч греблю гати.

Замовляти сквіші у нас можна без обмежень. Ціна такої забави демократична. До того ж, поряд з окремими героями, у нас є великі подарункові набори. Якщо ж батькам потрібні звичайні дитячі іграшки з плюшу - замовити їх можна на іншій сторінці каталогу!