Дзига «Вогняний Дракон» Інфініті Надо 5

Дзиги
634302
Оригинальный волчок с QR кодом

662 грн480 грн

Інфініті Надо 5 Дзига «Нефритовий Лук» блейд ТМ Infinity Nado

Дзиги
634303
Оригинальный волчок с QR кодом

527 грн450 грн

Дзига «Вогняний Молот» Інфіфніті Надо 5

Дзиги
634702s

1082 грн975 грн

Дзига «Привид Серп» Інфініті Надо 5

Дзиги
634502

761 грн645 грн

Дзига «Сяюча Зірка» Інфініті Надо 5

Дзиги
634503

825 грн699 грн

Дзига «Крила Ареса» Інфініті Надо 5

Дзиги
634301
Оригинальный волчок с QR кодом

662 грн480 грн

Дзига "Швидкий Панцир» Інфініті Надо 5

Дзиги
634304
Оригинальный волчок с QR кодом

662 грн480 грн

Дзига «Громовий Пегас» Інфініті Надо 5

Дзиги
634202
Оригинальный волчок с QR кодом

455 грн370 грн

Инфинити Надо 5 Дзига «Палаючий Палаш» блейд ТМ Infinity Nado

Дзиги
634201
Оригинальный волчок с QR кодом

491 грн399 грн

Сучасний ринок іграшок насичений складними пристроями. Роботи трансформери, ляльки які розмовляють, машинки на радіокеруванні  - вже не є екзотикою. Але як і раніше серед дитячої аудиторії цінуються іграшки, принцип запуску яких дуже простий. Це дзиги (дзиги, тропмо, бейблейди). Термінів дуже багато - у дзиги безліч назв і облич!

Трохи історії

Дзиги - давній винахід. Діти гралися ними ще в 17-18-му століттях, коли наука стала все активніше втручатися в життя звичайних людей.

До початку XXI століття людство винайшло безліч кумедних пристосувань на основі дзиги. Перш за все це дитяча дзига, у якій закручує механізм виконаний у вигляді крученого стрижня. Нам здається, що стрижень обертається при натисканні. Але це не так. Насправді обертається внутрішній механізм, до якого він прикріплений. Він спонукає до обертання весь корпус.

У різних країнах дзига відома в різних модифікаціях з різними назвами. У Латинській Америці це тромп - іграшка з дерева грушоподібної форми. А російський вислів «катиться кубарем» походить від слова «кубарь». Так називали в давнину круглу забаву на ниточці. Не так давно винайшли Левітрон - магнітна дзига. Завдяки сильним магнітам, вона просто ширяє в повітрі!

Чому дзиги так подобаються дітлахам

Діти люблять іграшки з мінімумом обмежень. Робота або керовану модель не дадуть в руки малюка. Розвиваючі дерев'яні забави - вже не цікаві школярам. А дзига цікава всім, завдяки своїй різноманітності! Адже це:

  • ігрове пристосування,
  • тренажер для розвитку спритності, моторики;
  • науковий прилад!

Іграшка проста у використанні, безпечна і мобільна. Можна взяти розвагу з собою в дорогу, адже вона має компактні розміри!

Важливий нюанс! Діти люблять не просто кумедні, але символічні іграшки. А блейд-дзиги останнім часом стали уособленням різних стихій, рис характеру, боротьби добра і зла. Вони не тільки розважають, але й виховують!

Магія елегантного обертання і законів фізики

Чому вона не падає, незважаючи на нестійку конструкцію? Секрет стійкості - у обертальних рухах. Очевидно: чим швидше крутиться дзига, тим довше вона тримається на ніжці.

Пояснити взаємодію всіх діючих сил досить складно. Так дітям це і неї потрібно. Вони прекрасно знають: принцип дії у всіх дзиг єдиний - слід добре розкрутити предмет. Вона не тільки буде довго обертатися, але і зможе виписувати на майданчику складні зигзаги і піруети!

Бейблейд як різновид дзиги

Іграшку bayblade придумали в Японії - в компанії Такара Томі. А ось ідею перетворити дзигу на знаряддя для битв - втілили в життя інженери Хасбро. Завдяки їх винахідливості, бейблейди стали битися один з одним!

Сьогодні у продажу вже 5-е покоління бейблейдів. З кожним сезоном вони вдосконалюються й ускладнюються. Якщо раніше bayblade міг просто красиво крутитися, то сучасні оригінали здатні:

  • підстрибувати,
  • змінювати траєкторію,
  • змінювати свої характеристики.

Дзиги Інфініті Надо

Історія появи ТМ Infinity Nado сходить до механізму наручних годинників. Спочатку їх збирали вручну з деталей годинникового механізму. Зовні Інфініті Надо схожі на бейблейд, і спосіб запуску у них практично такий же. Але діапазон застосування Infinity Nado- ширше. Часто вони забезпечуються спеціальними насадками. Такі деталі дозволяють їм не просто обертатися по арені, але виконувати різні трюки елементи!

Де купити якісні дзиги для своєї дитини

Хочете придбати сучасні Дзиги і блейди - зверніть увагу на асортимент інтернет-магазину Leva. Наші іграшки проходять строгий відбір, відрізняються красою і гарною якістю. Адже ми співпрацюємо тільки з відомими виробниками!

В каталозі «Лева» величезний вибір бейблейдів і Інфініті - іграшок на основі дзиги. Представлені різні типи, модифікації, сезони. Впевнені - ви знайдете для своєї дитини оптимальних варіант!