Мультяшні герої

Мультфільми розважають дитинe, занурюють у світ дивовижних пригод, вчать добру і злу. І малюк завжди радий отримати в подарунок іграшку - улюбленого мультяшного героя. Для нього це спосіб стати учасником захоплюючої історії про Ніндзя Черепашок або безстрашний Щенячий патруль. Дитина із задоволенням приймає такого персонажа в свою сім'ю, грає в його компанії і піклується про нього.

При всьому різноманітті сучасних мультяшних історій у малюка обов'язково є улюблений серіал, який він дивиться неодноразово. Персонажів саме цього мультика він попросить купити в першу чергу!

Популярні іграшки

Серед діточок до 5 років першість належить пухнастим Міньйонам і плюшевим Лунтикам. М'які фігурки заспокоюють, дарують відчуття комфорту і захищеності. Дитина із задоволенням включає Свинку Пеппу або забавного Стіча в гру, довіряє їм свої секрети. Та й в спальні залишатися на ніч не так страшно без дорослих!

Зверніть увагу! У дівчаток і хлопчиків популярні плюшеві песики з «Щенячого патруля». Вони виконані за ліцензією виробника телевізійного продукту. Цуценята виглядають реалістично і забезпечені фірмовою атрибутикою. Грати з ними - справжнє задоволення!

Сучасні ляльки

У 2019 вийшло продовження мультика «Холодне серце». Відразу ж виріс інтерес до відповідних ігрових фігурок. Дівчата люблять лялечок Анну і Ельзу. Тим більше що в комплект зазвичай включені додаткові  нарядні аксесуари, одяг, знайомі атрибути.

Ще одна радість для дівчаток - іграшкові конячки Filly. Їх випускають в самих різних варіантах: у вигляді гламурних тварин з бархатистою шкіркою і мініатюрних колекційних фігурок. Конячок можна колекціонувати, збирати для них будиночок і іграшкові кімнати. Фігурки так витончено зроблені, що формують у дівчаток почуття краси і стилю.

Герої улюблених мультиків

Мультяшні персонажі з інтерактивними властивостями - хороший спосіб розвивати дитину. Малюк швидше довіриться знайомому герою, ніж буде «розмовляти» і грати із персонажем, про який він нічого не знає. За допомогою таких іграшок можна:

  • розвивати мовлення і слух,
  • спонукати дитину виконувати різні дії,
  • відповідати на питання,
  • приймати рішення.

Персонажа який говорить і рухається легко зробити частиною рольової гри. З «розумними» котиками, собачками, ведмежатами діти піднімаються на сходинку вище у своєму розвитку; розширюють свій словниковий запас і кругозір.

Сьогодні дітвора все частіше захоплена мультсеріалами. Це означає, що куплена іграшка не набридне з появою нового мультфільму. Серіал Paw Patrol йде 6-й сезон. Filly недавно перевели на українську мову - тепер цю «чарівну» історію відкрила для себе україномовна аудиторія. Ще не вщухає інтерес дітвори до Смішариків, Міньйонів, Лунтика.

Шукаєте улюбленого персонажа з дитячого серіалу - звертайтеся в інтернет-магазин Leva! Ми пропонуємо м'які іграшки та колекційні фігурки для будь-якого віку. Малюкові потрібен друг? У нас він обов'язково знайдеться!