Нейроскакалки

Нейроскакалки - це новий тренд сезону. Аксесуар призначений не тільки для дівчаток, а користується величезною популярністю і у хлопчиків. Нейроскакалка кріпиться на одну ногу і нагадує процес обертання обруча. Такий спортивний снаряд дуже корисний для правильного фізичного розвитку дітей. Будова даного атрибута значно відрізняється від звичного довгого шнура для стрибків. Спортивний снаряд складається з палиці, на одному кінці якої розміщено колечко, на іншому - коліщатко. Кільце надягають на щиколотку і обертають навколо осі на 360 градусів. При цьому на одній нозі потрібно підстрибувати, а другий переступати через тростину.

В наявності широке розмаїття нейроскакалок:

 • Сяючі - майже всі коліщатка на скакалках світяться в той час, коли дитина обертає снаряд.
 • Розбірні - в асортименті представлено кілька видів подібних іграшок, які розбираються на більш дрібні деталі, щоб не забирати багато місця.
 • Гамма розкид - величезний вибір на будь-який смак як класичних видів, так і примірників зі звірятками в різній колірній гаммі.

Нейроскакалка - розвага, спортивний тренажер, модний аксесуар

Скакалка з приставкою «нейро» з'явилася в 2019 році. Але стала популярною в Україні саме в період карантину. На відміну від звичайної мотузки, стрибати з нею можна і вдома. Нейроскакалка влаштована таким чином, що великий розкид в рухах не вийде. Стрибаючи на одному місці, малюк вчиться керувати своїм тілом і координує роботу двох півкуль мозку.

Конструкція міні-тренажера на перший погляд здається дивною. Але її автори ретельно все продумали. Довжина тростини підібрана таким чином, щоб через неї легко було перестрибувати. Кільце обгорнуте м'якою прокладкою, щоб не натирати шкіру. Коліщатко врівноважує всю конструкцію, дозволяючи палиці рівномірно обертатися. Без колеса вона стрибала б в різні боки і наносила малюкові різні травми.

Як влаштована скакалка на одну ногу

Фізичні параметри нейроскакалкі зазвичай такі:

 • довжина палиці 62-64 см,
 • діаметр кільця 16 см,
 • розмір коліщатка 8-9 см.

За колірною гамою немає ніяких обмежень. Випускають аксесуари рожеві, блакитні, золотисті, фіолетові. В якості прикраси використовують фігурки ведмедиків, поросят, зайчат. Роблять палиці прямими і вигнутими, з підсвічуванням, розбірні. На вулиці стемніло - не біда! Адже аксесуар - світиться. Хлопчики і дівчинка в захваті.

Зверніть увагу! Колечко розстібається. Але зазвичай протягнути ступню можна, не розстібаючи кільця.

Нейроскакалка: як зробити перші стрибки

Оволодіти мистецтвом витонченого стрибка за 2-3 хвилини не вийде. Необхідно трохи потренуватися. У дітей стрибки виходять набагато швидше і краще, ніж у дорослих. На повне оволодіння всіма секретами тренажера йде 2-3 дні. У тих, хто займається спортом, ходить на танці або гімнастику, стрибки виходять швидше і краще.

Важливо! Звичайною зі спортивними снарядами можна стрибати тільки на вулиці. Нейроскакалку можна використовувати і вдома. Звичайно, необхідно звільнити місце, прибрати тендітні предмети. Стандартна довжина аксесуара 62 см. Отже, необхідна вільна площа приблизно 150 на 150 квадратних сантиметрів.

Атрибут досить легкий, щоб носити її з собою. І міцна, щоб юний спортсмен не міг випадково пошкодити її. Правда, в початковий період навчання бувають випадки виведення атрибута з ладу через неправильне застосування. Під час навчання не потрібно брати занадто швидкий темп. Спочатку малюк робить перші кроки, вчиться дотримуватися ритм і тільки потім починає стрибати.

Пристосування для розумового і фізичного розвитку

Сьогодні батьки раді будь-якому пристосуванню, яке відволікає дитину від електронних гаджетів. Новий предмет - саме такий. Переваги «нейро-пристосування» в тому, що воно:

 • незвичайне (діти завжди раді новим розваг);
 • стимулює рухову активність;
 • гармонійно розвиває обидві півкулі мозку.
Інформація для покупців. Краще займатися стрибками на вулиці, поєднуючи фізичні вправи і відпочинок на свіжому повітрі. Робити це в компанії набагато цікавіше, безпечніше і веселіше, ніж на самоті. Але в умовах вимушеної або добровільної самоізоляції нейроскакалка все більшим попитом предметом для домашніх вправ (при дотриманні техніки безпеки).

Чому нову іграшку рекомендують нейропсихології?

Вправи з нейроскакалкой - це координація різноспрямованих рухів. Схоже на танець, де потрібно узгоджувати під музику різні рухи. Також заняття нагадують ритмічну гімнастику. Важливо дотримуватися ритм і послідовність дій.

Подібні вправи спонукають задіяти обидві півкулі мозку. Нейрони правої і лівої півкуль включаються в активну роботу і починають взаємодіяти. Це дозволить дитині в подальшому вирішувати завдання складного рівня. Саме тому палицю для стрибків рекомендують дітям не тільки інтернет-магазини іграшок, але і психологи (поряд з танцями і гімнастикою).

Правила безпеки

Спортивний снаряд нового типу - простий по конструкції. Але може завдати шкоди при неправильному застосуванні. Стрибаючи через рухливу палицю, необхідно дотримуватися техніки безпеки:

 • Перебувати на безпечній відстані від інших дітей (тендітних предметів).
 • Перші 2-3 дні займатися в повільному темпі.
 • Подивитися навчальне відео.
 • В інструкції сказано, що диво-скакалку можна давати дітям після 4-х років. У цьому віці руху рук і ніг вже досить скоординовані. Немає побоювань, що дитина заплутається в рухах.
Важливо! На відео дітлахи з нейроскакалкой стрибають дуже хвацько. Навряд чи непідготовлений малюк зможе так робити в перший же день занять. Для початку необхідно освоїти елементарні кроки, під наглядом дорослих.

Скакалки «нейро» в інтернет-магазині «Льова»

Новий аксесуар - це спортивний тренажер і в той же час розвага. Значить, дитина отримує подвійну користь: розвиває м'язи, вчиться координувати рухи тіла (з одного боку). Нормалізує роботу мозку - з іншого.

Найпростіший спосіб стати володарем чудо-скакалки - замовити її в інтернет-магазині Leva. У каталозі зібрані найцікавіші моделі нейроскакалок для хлопчиків і дівчаток: розбірні, звивисті, з функцією підсвічування. Для сімейного дозвілля краще купити відразу 2 примірника (для дитини і дорослого або для дому та вулиці).