Дитячі магнітні конструктори

Магнітний конструктор - це набір різнокольорових пластикових деталей із захованими всередині магнітами. Намагнічені елементи вільно переміщаються всередині конструкції, розташовуючись під потрібним плюсом. Таким чином деталі завжди притягуються.

Конструктори на магнітах - захоплююча творча гра за новими правилами!

Прекрасний вибір для дітей різного віку - магнітний конструктор. Деталі в ньому поєднуються між собою завдяки намагніченим елементам. Зручно, креативно, безпечно!

Попри всю різноманітність магнітні конструктори діляться на 2 основних типи:

  1. з абстрактними елементами;
  2. збірні моделі.

Перший тип представлений набором однотипних намагнічених блоків. Зібрати з них можна все що завгодно: автомобіль, собаку, літак, танк. Кольорові яскраві блоки часто виконані у формі базових геометричних фігур. Вони спонукають дітвору вирішувати творчі завдання.

Другий тип - конструктори з наперед визначеним завданням. Дитина точно знає, який предмет у нього повинен вийти. Як правило, збірна модель складається з обмеженої кількості деталей. Всі вони скріплюються за допомогою прихованих магнітів.

Гра з 21-го століття

магнітний конструкторНабір намагнічених модулів - покупка, цікава не тільки для дітей, а й для дорослих! Адже 20 років тому асортимент подібних іграшок був обмежений. Зате тепер виробники готові запропонувати безліч варіантів!

Переваги магнітних конструкторів перед звичайними:

  • немає кріплень, які можна зламати або втратити;
  • немає жорсткої «прив'язки» до конкретного предмету;
  • деталі яскраві і зручні в роботі.

У конструкціях з магнітиками дітвору підкуповує ефект новизни. Дерев'яні набори для конструювання відомі з давніх часів. А ось магнітні - з'явилися тільки в 21-му столітті. Це вибір нового покоління!

Магнітний конструктор - це корисно, цікаво, безпечно

фігури із конструктора на магнітахБудь-який набір для конструювання виконує розвиваючу функцію. Поєднуючи елементи, дитина вдосконалює моторику. Відбувається розвиток уяви і навичок логічного аналізу. Формується посидючість. Поліпшується пам'ять.

Раніше збірні моделі машин і механізмів були недоступні для дітей віком до 3-х років. Але магнітні блоки значно спростили процедуру складання. Малюк легко від'єднує і приєднує модулі. Магніти спростили роботу і дошкільнятам. Вони менше часу витрачають на з'єднання дрібних частин. Більше - на рішення творчих завдань!

Намагнічені модулі активно використовують для навчання. Адже з абстрактних елементів можна скласти будь-який об'єкт. У тому числі математичні знаки, буки і цифри. Їх охоче купують дитячі дошкільні установи. Такі іграшки зручні, прості і функціональні. Ними можна захопити відразу кілька дітей. При цьому збирати і розбирати конструкції можна незліченну кількість разів.

Як вибрати конструктор з магнітами

При підборі дитячої розвиваючої іграшки необхідно орієнтуватися на вік, особливості характеру, індивідуальні переваги. Якщо дитина захоплена транспортом, йому підійдуть збірні моделі автомобілів, вертольотів, дорожньої техніки. Майбутньому архітектору розумно купити іграшковий будинок. Дівчата люблять складати квіти, метеликів, прикраси. Врахуйте і те, що дітям подобаються функціональні речі. Вони будуть раді конструкції з світловими елементами, рухливими колесами, додатковою ігровою атрибутикою.

Шукаєте незвичайний подарунок дитині - зверніть увагу на магнітні конструктори в нашому каталозі. Прекрасний асортимент, гідна якість і доступні ціни дозволять Вам оснастити дитячу кімнату корисними і якісними іграшками!