Золотий неокуб - 216 магнітних кульок в конструкторі, 5мм

 • 250 грн
 • В наявності
 • Вже продано: 15 шт.
Только под присмотром взрослых
Характеристики
Вид кульки
Вік з 7 років
Діаметр кульки 5 мм
Кількість деталей 216
Строение Неокуб
Виробник: Dabitoy
 • Оплата при отриманні
 • Оплата на карту Приват24
 • Оплата на карту Монобанк
 • Доставляємо дитячі товари в усі регіони України.
 • Доставку товарів здійснюємо такими транспортними компаніями:
  - Новая Пошта (вартість доставки від 35 грн)
 • Обмін та поверннення товару на протязі 14 днів з моменту покупки

Опис - Золотий неокуб - 216 магнітних кульок в конструкторі, 5мм

Має дрібні магнітні кульки. Можна грати ТІЛЬКИ ПІД НАГЛЯДОМ ДОРОСЛИХ.

Неокуб - іграшка з новими властивостями. Її переваги оцінили діти покоління Z. Вони бачать в ній свободу творчості, можливість створювати небачені тривимірні моделі. «Чарівний» магнітний куб не обмежує їх фантазії. Навпаки, дозволяє створювати креативні речі.

Правила гри

Грати з «чарівним» кубом золотистого кольору краще на самоті. Іграшка вимагає зосередженості та уваги. Щоб збирати красиві симетричні фігурки, можна подивитися навчальне відео на YouTube. Ви переконаєтеся в тому, що діти в Україні збирають з базових елементів дуже красиві штучки, придумують оригінальні декоративні прикраси.

Золотий неокуб - технічна інформація

Іграшка складається з 216 однакових кульок. Вони зроблені з металу неодиму, що має властивість притягатися без механічних зусиль. Тому базовим елементам (кулькам) не потрібні кріплення. Їх утримує поруч сила магнітного тяжіння.

Щоб працювати з неокубом, необхідно розібрати його на складові частини. Це можуть бути ланцюжки з 3, 5 або більше елементів. Кожний ланцюжок перетворюють у маленький плоский об'єкт. Потім з них збирають об'ємну конструкцію.

Є інформація про те, що neocube заспокоює нервову систему. Тому іграшку корисно купити не тільки дітям, а й дорослим. Але у магнітного куба є вікові обмеження. Його не можна давати дитині молодше 8 років.

Зверніть увагу! Поряд з золотистим неокубом в каталозі у «Леви» представлені іграшки з сріблястих і кольорових кульок. Ігрове пристосування зберігається в спеціальному контейнері. У закритій коробочці неокуб набагато простіше транспортувати.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Оцінка товару

Схожі товари
Інші товари цього бренду
Інші товари цього бренду