Неокуб - це набір маленьких магнітних кульок, скріплених між собою силою магнітного поля. Іграшка служить базою для створення ігрових моделей, вивчення геометричних фігур, профілактики стресу.

Неокуб - головоломка нового покоління

Сьогодні розвиваючі конструктори для дітей вийшли на новий рівень. З'являються іграшки, про які покоління батьків нічого не знає. Neocube - прекрасний винахід, одночасно логічне і творче. Розповімо про нього докладніше!

Цікаво! Неокуб винайшов економіст Крістофер Ред. Він захоплювався магнітами і після безлічі експериментів придумав куб з 216 магнітних кульок.

Іграшка виявилася цікавою як дітям, так і дорослим. Правда, для дітвори є обмеження. Через велику кількість дрібних деталей neocube не можна давати дітям до 6 років. У віці від 6 до 8 років бажано грати під наглядом дорослих. Для дітей-школярів старше 7 років обмежень немає.

Neocube - з чого він складається

Куб отримав приставку нео- завдяки матеріалу, з якого він виготовлений. Неодим -рідкісний метал, використовується в ракетотехніці і при виробництві літаків. Одне з важливих властивостей неодиму - здатність довго залишатися в намагніченому стані. Тому його використовують для виробництва потужних промислових магнітів.

Neocube - набір маленьких магнітних кульок. Блискучі намистини складені в кубічну форму для зручності транспортування. Насправді іграшка розбирається і перетворюється на купу «слухняного» будівельного матеріалу.

Куб можна перетворити в довгий ланцюжок або набір окремих блоків. Кульки магнітні, тому міцно тримаються один за одного. Неокуб не розсипається на окремі елементи при першому ж дотику. Щоб відокремити один блок від іншого, потрібно докласти зусиль.

Це ще одна причина, чому малюкам некомфортно грати з такою іграшкою. Сили їх рук недостатньо, щоб з легкістю з'єднувати і роз'єднувати елементи.

Що можна зібрати

Цінність цього нестандартного конструктора в тому, що він поєднує функції декількох іграшок відразу. Це і пазл, і набір для конструювання, і головоломка! Він корисний для створення візерунків на площині і підходить для ігор в просторі.

З елементів неокуба виходять дивовижні конструкції. По суті, ніяких обмежень немає. Маленькі магнітні кульки нагадують молекули, з яких побудований наш світ. Створити з них можна все що завгодно!

Якщо власних ідей немає, можна подивитися ролики на YouTube, де з іграшки збирають самі різні речі:

 • моделі машин і літаків;
 • квіти і фрукти;
 • прикраси,
 • посуд,
 • фігурки тварин;
 • об'ємні геометричні фігури.

Використовувати конструктор для навчання теж можна! Адже намистини легко складаються в геометричні конструкції - як на площині, так і в просторі! Крім того, будь-яку грань отриманої фігури можна виміряти в буквальному сенсі, перерахувавши магнітні кульки. З неокуба геометрія стане дитині ближче і зрозуміліше!

Був відкритий ще один важливий ефект неокуба - він має функцію «антистрес». Гра з набором намагнічених елементів призводить до ладу нервову систему, стимулює розвиток творчої фантазії, розвиває уяву!

Різновиди неокуба

Всі куби, представлені на ринку України, приблизно однакові за своєю конструкцією. Вони розрізняються розміром магнітних кульок (від 3 до 6 мм) і кольоровою гамою. У продажу представлені моделі:

 • сріблясті (класичні),
 • золоті,
 • червоні,
 • райдужні,
 • блакитний «металік»,
 • різнокольорові.
Важливо! Забарвлення ніяк не впливає на властивості іграшки. Але дозволяє домогтися більшої різноманітності під час ігор.

Зазвичай Неокуб поміщений в циліндричний контейнер з металу. Він невеликий за розміром, легко вміщається на долоні дорослої людини. Діаметр магнітних кульок - варіюється від 3 до 6 мм. Такий розмір обумовлений зручністю для рук, а також властивостями магнітів. Якщо розмір буде більше, елементи не зможуть триматися разом.

Увага! Чудовий куб не рекомендують тримати поблизу електронних пристроїв і банківських карток.

Запрошуємо в інтернет-магазин Leva!

Шукаєте новаторську іграшку для дитини або оригінальний подарунок дорослому? Neocube - відмінна головоломка, проста, цікава, доступна! Вона стане бажаним придбанням для:

 1. творчих людей;
 2. інтелектуалів, яким гра допомагає думати;
 3. дітей, яким хочеться реалізовувати нові фантазії за допомогою незвичайного будівельного матеріалу;
 4. для зниження емоційної напруги.

Купити неокуб в нашому інтернет-магазині можна по дуже навіть демократичною ціною. Зате він доставить величезну радість дитині. Подарує Вашій родині нові досягнення і відкриття!