Лего Ніндзяго

У даній категорії немає товарів.

Конструктори Лего Ніндзяго це ігрові набори, створені корпорацією LEGO Group за мотивами історій про таємничі ніндзя. Їх особливість - у відтворенні епохи Середньовічної Японії. З елементів набору можна створювати замки і храми, фігурки воїнів, крилатих драконів, будувати літаючі апарати і автомобілі.

Хлопчик обожнює східні єдиноборства, захоплюється культурою ніндзя? Тоді найкращим подарунком для нього стане Лего Ніндзяго! Це легендарний конструктор. Їм грає вже друге покоління українських хлопчаків.

Дивовижний світ Лего Ніндзяго для допитливих і сміливих

Корпорація LEGO випускає воїнів ніндзя з 2011 року. Вибір іграшок величезний: від легендарного сенсея Ву до представника темних сил лорда Гармадона. Дітлахам подобається і те, що герої озброєні, оснащені транспортним засобом. 

Лего Ніндзяго - це конструктор для активних і тямущих дітей. Він розвиває:

  • уяву,
  • кмітливість,
  • пам'ять,
  • дрібну моторику,
  • терпіння,
  • посидючість.

Граючи з Lego, дитина може зібрати те, що на картинці. Або придумати свою власну конструкцію. Головне - у нього будуть улюблені герої і десятки зручних «цеглинок». З них він зможе побудувати сторожову вежу, створити неприступне загородження, звести фортечну стіну. Тобто насолоджуватися бойовою грою в повному обсязі!

Важливо! Головна перевага Lego Ninjago - в здатності занурити дітей в вигадану реальність - без комп'ютерів і мобільних гаджетів. Така гра безумовно корисна для розвитку малюка і його соціалізації.

Асортимент, якість, новинки

лего ніндзягоКорпорація Лего прославилася креативністю та добротністю своїх іграшок. Елементи набору багаторазово перевірені на міцність і відшліфовані таким чином, що їх дуже легко з'єднувати. Споруда з блоків Лего виходить міцною і стійкою. Не доводиться вдаватися до допомоги дорослих, доробляти і замінювати окремі деталі.

Зазвичай в комплект серії Ніндзяго входить:

  1. фігурка воїна (одна або кілька);
  2. елементи для побудови дворика, вежі, замку;
  3. військове обмундирування (щити, мечі, списи);
  4. картки з правилами гри або описом персонажів.

Lego Ninjago - кращий конструктор для шанувальників бойових мистецтв

конструктор лего ніндзягоЩо стосується асортименту, то серія Lego Ninjago налічує понад 100 варіантів - один кращий за інший. Завжди користуються попитом великі комплексні набори, з яких можна зібрати крилатого дракона, монстрів Титана, Крукса, Акронікса. Також популярні печери і храми.

Завжди з радістю дітвора зустрічає фігурки позитивних героїв: Кая і його сестри Нії, Коула, Джея, Зея. Всі ці персонажі користуються силою однієї з 4-х головних стихій (вогню, води, блискавок, земних надр). Їх головна мета - оволодіти технікою майстра Кружітцу, щоб протистояти злу!

Новинки Лего Ніндзяго в інтернет-магазині Leva

Коли до малюка прийде захоплення воїнами Ніндзяго, батьки першими дізнаються про це. Адже тепер всі думки дитини пов'язані з конструкторами легендарної серії. Підтримайте бажання малюка брати участь в пригоди відважних Ninjago, подаруйте йому ігровий набір Лего. Ця покупка вигідна для сім'ї, так як дитина зайнята корисною справою. Він вчиться бачити і захищати свою територію!

Зверніть увагу! Для малюків випускають міні набори. У них входить один збірний герой і до 5 додаткових елементів. Коштують вони недорого. Дітям старше 5-ти років краще купити великий конструктор на 500-1000 деталей. Якщо якийсь збірний модуль не вийде відразу, в комплекті є докладна інструкція.