Трансформери

Робот трансформер Міксмайстер автомобіль

Роботи трансформери
JJ631B

325 грн

Робот трансформер Хаунд Skyfire Вояжер зі звуком

Роботи трансформери
JJ615

825 грн

Робот трансформер Залізний Людина

Роботи трансформери
JJ609

670 грн

Робот трансформер Мегатрон десептикон

Роботи трансформери
JJ669C

295 грн

Робот трансформер Руйнівник 6 в 1

Роботи трансформери
JJ626A

1790 грн

Діти покоління Z люблять логічні інтерактивні іграшки. Якщо динозавр, то радіокерований, якщо машинка, то трансформер. Це не дивно. Адже саме тим, кому зараз 5-10 років, належить населяти Космос і впроваджувати нові технології в повсякденне життя!

Що дітвору привертає в таких персонажах:

  • незвичайність,
  • технічна складність,
  • оригінальний вигляд.

Користь трансформерів для дітей молодшого шкільного віку.

Будь-яке ігрове пристосування направлено на розвиток дитини та її соціалізацію. Роботи складаються з великої кількості різних деталей. Це допомагає познайомитися з різними поверхнями і матеріалами. Складна будова трансформерів стимулює моторику, вчить поводитись з дрібними деталями. А можливість трансформації спонукає малюка бачити один і той же предмет з різних точок зору. Це розвиває образне і художнє мислення.

До того ж роботизовані іграшки - не просто машини. Це істоти, наділені певним характером. Задумливі, веселі, вони складуть дитині компанію, поки дорослі зайняті або на роботі. Дитина вчиться осягати особливості характерів і вибирає для себе модель поведінки. Таким чином трансформери вже в ранньому віці прищеплюють навички соціалізації!

Але головне - можливість трансформації! Перетворення однієї іграшки в іншу - це магія і одночасно захоплюючий творчий процес, який підпорядковується законам механіки. Можливість перетворити один предмет в інший - відмінний спосіб відчути себе дорослим і значущим!

Особливості та асортимент роботів в інтернет-магазині Leva

Всесвіт Трансформерів населений різними персонажами. Тут автоботи і їх противники десептикони, монкарти і бітроіди, радіокеровані динозаври. Вони борються, будують відносини, дружать і змагаються один з одним.

У нашому каталозі ви знайдете оригінальну продукцію брендів Young Toys, Funtoy, Hasbro. Це виробники з бездоганною репутацією. Вартість сертифікованих виробів повністю виправдана їх якістю. Великий асортимент нашого магазину дозволить Вам вибрати того персонажа, до якого маленький покупець виявляє найбільший інтерес!

Оригінали - це:

  • безпека,
  • якісні фарби,
  • міцний механізм,
  • красивий дизайн.

Для малечі важливо, щоб іграшка була «слухняною» і виконувала обіцяні операції. Дешеві копії не здатні трансформуватися за короткий проміжок часу і часто ламаються. До того ж вони так мало схожі на справжніх героїв серіалів Тобот і Monkart!

Купуйте продукцію відомих брендів!

Дружити з роботом і управляти ним - це найцікавіше для дітей. Вони відчувають себе захопленими в складний процес. Тут дається свобода самовираження. Їм підкоряються такі загадкові істоти, як машинки роботи. Можна організувати масштабну гру!

Щоб доставити дитині справжнє задоволення, замовляйте в інтернет-магазинах оригінали! Вони зроблені з безпечних матеріалів, довго служать і радують малюка зручним механізмом трансформації. Поки діти маленькі, вони створюють свій Всесвіт. Це прекрасна казка, де править диво і збуваються бажання. Є інтерес до роботів, значить, малюк росте розумним і допитливим!