Роботи трансформери — десептикони

Слово «десептикони» дорослій людині зазвичай залишається маловідомим. А ось дитина дуже добре знає цих персонажів серіалу «Трансформери». Це бойові роботи, здатні перетворюватися в автомобілі, вантажівки, літаки і навіть будівельну техніку!

Для інформації. Назва «десептикони» - похідне від англійських слів deception ( «обман») і construction (конструкція). Це головні противники автоботів у Всесвіті і на рідній планеті Кібертрон. Їх лідер Мегатрон - найпопулярніший персонаж з «ошуканців» автоботів.

Види десептиконів

Група героїв неоднорідна і становить різні воєнізовані команди в залежності від поставлених завдань. Найбільшою популярністю у дітей користуються такі персонажі:

  • конструктіони - трансформуються в будівельні машини (Скреппер, Боункрашер, Міксмастер і інші);
  • трансформер-руйнівник (величезний бот, що складається з 6-ти окремих фігурок);
  • Мегатрон - найголовніший і розумний серед злих автоботів.
Важливо! Головний результат гри з десептиконами - можливість їх перепрограмування. Діти розуміють, що роботів можна використовувати в мирних цілях. Наприклад, конструктіони корисні в будівельних роботах. Руйнівник може очищати і упорядковувати планету, приводити в порядок територію. А розум Мегатрона можна використовувати для поліпшення конструкції роботизованих фігурок.

Лідер десептиконів

Мегатрон - найяскравіший з «поганих» автоботів. Його відрізняє сміливість і мужність, активна позиція. Він не тільки вдосконалює свої здібності, але і допомагає іншим десептиконам стати сильними і згуртованими. Саме він об'єднав роз'єднаних роботів в воєнізовані команди, слухняні його волі.

Величезний трансформер з гігантським запасом сили - ідеальна іграшка для битв і атак. Його зріст майже 13 метрів, а головна зброя - термоядерна гармата. При цьому Мегатрон стійкий до будь-яких пошкоджень:

  • прямого попадання ракети;
  • вибуху міни;
  • пострілів лазерної гвинтівки.
Важливо! Оскільки герой вміє літати (властивість, якої позбавлені автоботи), він трансформується в сучасний літак винищувач.

Мегатрон - настільки яскравий герой, що ми не могли не включити цього робота в наш каталог. Зазвичай купити його просять діти старшого віку. Вони вміють розрізняти добро і зло, їм потрібен гідний суперник в колекції для битви з автоботами.

Чому іноді необхідно купувати негативних персонажів:

  • Дитина росте в реальному світі, де дотримується баланс добра і зла. Йому цікаво знайомитися з «поганими» роботами.
  • Як різновид трансформерів десептикони сприяють розвитку конструкторських навичок, спонукають до вирішення логічних завдань.
  • «Хорошим» героям потрібні вороги, щоб бій був повноцінним і яскравим.

Важливо! Зверніть увагу на конструктіонов, здатних перетворюватися в будівельні машини. Це відмінний варіант захопити дитину не тільки війною, а й ідеями творення!