Набори бейблейд

Набір 4-го сезону з новою ареною + 2 бейблейди

Бейблейди
B136

787 грн684 грн

Комбо набір 4 бейблейди + арена + запускачі.

Бейблейди
A27

466 грн395 грн

Набір 4 блейда + арена

Бейблейди
B999

503 грн375 грн

Бейблейдінг – це гра, яка здатна подарувати дитині безліч позитивних емоцій! Грати в неї просто. Вона вимагає мінімум екіпіровки. А ось купувати мега круті блейди вважається гарним тоном у досвідчених бейблейдерів. Це гарантує повну відповідність характеристикам бейблейда, та дає можливість будувати довгострокову стратегію і перемагати вийнятково!

Переваги покупки фірмового сету

За 4 сезони існування мультфільму Beyblade випущено кілька десятків різних блейдів. І сьогодні в Україні можна замовити не тільки поодиноких персонажів, а й цілі комплекти. Їх випускають Такара Томі й інші відомі бренди.

Чому гравці віддають перевагу сертифікованим бейблейдам в наборах:

  • вигідно (вартість одного бея, придбаного в комплекті, істотно нижче);
  • зручно (можна відразу придбати цілу «армію» і відповідну екіпіровку - пуск і арену);
  • пізнавально (як правило, в коробку потрапляють екземпляри з різними властивостями).

Крім того, саме в наборах можна знайти рідкісний beyblade, який неможливо дістати іншим шляхом. Та й шанс купити підробку знижується в багато разів, якщо мова йде про фірмовий сет. Купуючи коробку з заповітними бейблейдами, ви стаєте володарями одразу 4-х популярних героїв. З ними вас чекають по-справжньому захоплюючі пригоди!

Великий асортимент оригінальних наборів в інтернет-магазині «Лева»

Чудова якість і лояльні ціни - ось відмінні риси товарів для бейблейдінга, які пропонує наш магазин. На відповідній віртуальній сторінці можна замовити хіти і гарячі новинки останніх сезонів. Завжди в наявності такі бажані дзиги, як Луінор, Волтраєк, Фафнір, Спрайзен, Дед Фенікс. Також в асортименті стильні подарункові варіанти (разом з лаунчером і ареною).

Замовлення можна зробити з Києва і будь-якого іншого населеного пункту, в якому працює Нова пошта. Хочете мати гарантію того, що гра в beyblade принесе справжнє задоволення, обирайте набори перевірених виробників! В нас гравця чекає оригінальна продукція Takara Tomy, S3, N +. У продажу є не тільки цікаві комбінації беїв, але й запускаючі пристрої з різними «фішками». Відмінний вибір для досвідченого блейдера!