Розмовляючий хом'як повторюха

Розмовляючий хом'як Повторюшка має багаторічну історію і став практично класичною іграшкою в дитячому арсеналі. На базі концепції говорячого хом'ячка, розроблені інші звірята: жабеня, єнотик, конячка, поні, єдиноріг, кролик і т.д. Кожна інтерактивна іграшка особлива і може виконувати широкий арсенал ігрових функцій (може відрізнятися в різних моделях): повторювати слова, співати, танцювати, ходити, вібрувати і підстрибувати.

Хом'як Повторюшка - оригінальна розвага для всієї родини

Інтерактивні іграшки давно стали частиною ігрового простору дитини. Але ось забавний хом'як Повторюшка зумів розвеселити не тільки дітей, а й дорослих! Неймовірно смішний звір вміє рухатися і повторює звуки. Запам'ятовує і відтворює цілі фрази і слова.

Хом'як Повторюшка подобається дітям:

 • оригінальністю;
 • самобутністю;
 • пухнастою м'якою шкіркою;
 • милозвучним «дитячим» голосом.

А дорослі просто отримують задоволення від «спілкування» з балакучим гризуном. Іграшка зроблена з штучного хутра і антиалергенного синтепону. Всередині - чутливий диктофон. Фігурка працює від 3-х змінних джерел живлення ААА (не входять в комплект).

Як влаштовані розмовляючі іграшки

Хом'яки Повторюшки - симпатичні і пухнасті м'які іграшки. Якщо натиснути на кнопку, звір починає повторювати все, що чує. Деякі фігурки вміють рухатися, піднімати і опускати лапки, хитати головою. Здібності звірятка - залежать від моделі. Наприклад, розмовдяюча панда співає і рухає головою. А кольоровий папуга -і ходить і махає крилами.

Щоб гризуна можна було взяти з собою в будь-яку точку квартири (будинку), хом'яків роблять бездротовими. Вони працюють від пальчикових батарейок і абсолютно безпечні для дитини. Звірятко без проблем переміщається по рівній поверхні (якщо в даній моделі передбачена така функція). І повторює всі слова. Таким чином, іграшка:

 1. розважає малюка під час відсутності дорослих;
 2. виступає в ролі приємного співрозмовника;
 3. здатна «переключити» увагу дитини, коли вона вередує.

Крім хом'ячків, в лінійці представлені інші тварини: іграшкові зайчики, коти, кролики. Всі - вміють повторювати фрази і смішити дітвору. Судячи з відгуків, кумедні звірята припали до душі не лише дітям, а й дорослим. Якщо хом'яка побачать ваші друзі, вони неодмінно захочуть такого ж!

Користь інтерактивних іграшок для дітей

Дорослі зайняті - малюкові не вистачає спілкування. З однолітками він не завжди знайде спільну мову. Розмовлчючий хом'як, гусак або зайчик допоможуть цікаво провести час. Дитині не нудно. При цьому іграшка повністю знаходиться під його контролем. Він може включити і вимкнути її в будь-який момент.

Тварини Повторюшки спонукають малюка говорити більше. Таким чином, він розвиває свою мову. Також він зауважує свої помилки, коли чує виголошену фразу з боку.

Користь м'яких іграшок і в тому, що вони формують почуття турботи, емпатії. Дитина піклується про нового друга; вчиться бути терплячим, небайдужим. Розвивається його тактильне сприйняття. Він вивчає, як влаштовані живі істоти. Обмацує і погладжує шерсть. Таким чином, розвивається сенсорна чутливість рук.

Де купити хом'яка Повторюшка і інших говорячих тварин

Покупцям з України зручно придбати забавну істоту із захованим мікрофоном в інтернет-магазині «Лева». Наші дитячі іграшки - не дають нудьгувати! Ми зібрали в каталозі веселу компанію інтерактивних тварин різних кольорів і розмірів. У нас можна замовити:

 • смішного папугу;
 • зворушливого зайчика з морквою;
 • співаючого гусака в капелюсі;
 • діалогові фігурки Амонг Ас;
 • розмовляючого пінгвіна, віслюка, курчатко;
 • забавних коричневих хом'ячків.

Усіх тварин відрізняє симпатичний дизайн, якісне пошиття, гідна якість. Висота фігурки - від 15 до 20 см. Функціонал - залежить від конкретної моделі. Малюк не злякається такої іграшки. Навпаки - придбає вірного друга і співрозмовника!