Дитячий конструктор - це дуже корисних вид дитячих іграшок, адже поєднання різних деталей в один цілісний образ прекрасно розвиває дитину. Таке заняття тренує одночасно моторику і мислення, посидючість, увагу, пам'ять. Сьогодні випускають безліч наборів для конструювання - як з кріпленнями, так і без них. Є дерев'яні конструктори. Вони корисні для розвитку моторики і сенсорної чутливості рук. Є комплекти з магнітними деталями - відмінна іграшка для маленьких діток. Для дітей постарше придумали варіанти на болтах і шарнірах.

Відомий факт: дитячий конструктор - ніколи не буде лежати без діла! Можна не вгадати з лялькою, помилитися з пазлами або музичним інструментом. Але комплект базових «цеглинок» для збірки об'єкта - завжди цікавий для дітвори. Як для хлопчиків, так і для дівчаток! Всі дитячі конструктори в тій чи іншій мірі розвиваючі. Вони спонукають під час складання «включати» свій розумовий процес. Також відбувається розвиток і зміцнення різних груп м'язів.

Найперший конструктор.

ддитячий конструктор

Дитина до 3-х років не тільки активно будує, але і ламає. У такому віці це норма. Щоб розібратися, як створювати предмети, необхідно побачити, з чого вони складаються. Тому першою базою для зведення споруд стають кубики. У віці до року вони м'які. Потім можна купити тверді - з кольоровими картинками, буквами, елементами пазлів.

Після двох років батьки прагнуть направити малюка в сторону творення. У нього з'являється «справжній» конструктор. Як правило, це добірка елементів без кріплень. Блоки не зливаються між собою. Однак з них можна звести стійку споруду.

На відміну від простих кубиків, блоки відрізняються за кольором і формою. Це можуть бути прямокутні бруски різних кольорів. Але елементи можуть і не мати суворої геометрії. Їх форма продумана таким чином, щоб малюк підбирав «цеглинки» усвідомлено. Тільки тоді маленький інженер зможе звести стійку конструкцію!

Грати з таким набором для малюка - задоволення. Адже його фантазія нічим не обмежена. Захоче - побудує міст або красивий будинок. А може бути, йому потрібна сторожова вежа, вокзал? Тепер це йому під силу!

Користь конструктора:

  • будівлю легко зламати і побудувати заново;
  • «Будівельний» матеріал виконаний з дерева або міцного пластику і не представляє небезпеки для дітей;
  • різноманітні за формою елементи тренують моторику, розвивають кмітливість і логічне мислення.

Критерії підбору конструктора для дітей - прості. Чим більше років діткам, тим більше будівельних деталей їм потрібно. Мінусів у «розсипних» конструкцій для дітей практично немає. Єдиний ризик - неякісні матеріали від виробника. Але в інтернет-магазин Leva такий товар не доставляють!

Як підібрати відповідний за віком конструктор

конструктор

Окрему категорію складають набори торгової марки LEGO. Вони складаються з «цеглинок» з кріпленнями. Такий будівельний матеріал малюкові до 2-х років не цікавий. У дитини погано розвинена моторика. З'єднання і роз'єднання деталей може стати для нього проблемою.

А ось після 3-4-х-років моделювання об'єктів стає цікавішим. У цей період у дитини з'являються улюблені книжки і мультфільми. Тому для нього підбирають тематичні іграшки - про піратів, літаки, поїзди, замок принцеси. Вибрати комплект досить просто, тому що на коробці обов'язково вказаний вік.

У шкільний період пізнавальна діяльність дитини ускладнюється. Він все ще перебуває в процесі гри, але вже здатний створювати складні функціональні моделі - рухливі, електронні. Великим попитом користуються в цей час:

  1. ігрові комплекси на батарейках, мікросхемах, світлодіодах;
  2. роботизовані фігурки;
  3. механічні збірні тварини (собаки, птахи, динозаври);
  4. складні машини і механізми, які потрібно збирати «з нуля».

Тепер гра більше нагадує творчу лабораторію! У ній відбувається з'єднання запчастин і мікросхем. Юний інженер розбирається в хитрих схемах і детальних інструкціях, щоб здивувати батьків і друзів своєю кмітливістю.

Гібридні моделі

Дитячі набори для створення цілісного об'єкта бувають дуже різними. Є комплексні іграшки, які поєднують кілька функцій. «Чистими» конструкторами їх не назвеш, Але наявність збірних елементів ускладнює завдання і шалено подобається дітям! Наприклад, до гібридів можна віднести бейблейди - механічні дзиги крутяться на арені. Перед грою їх треба зібрати за певною схемою. Також сьогодні дуже популярний магнітний неокуб.

Інший приклад - популярні у хлопчиків роботи-трансформери. Ця цікава і оригінальна іграшка зазвичай пов'язана з тематичним мультфільмом. Шанувальники The transformers просять купити Оптимуса Прайма, Бамблбі, Мегатрона. Фанати «Месників» - Залізну Людину і Капітана Америку.

Іграшки для конструювання в інтернет-магазині «Лева»

Якщо ви шукаєте цікавий і по-справжньому якісний набір для будівництва іграшкових мостів, гаражів, міст, тунелів, заходите в каталог інтернет-магазину Leva! Дитячі іграшки - наша головна спеціалізація. Ми підбираємо асортимент таким чином, щоб спектр ігрових та розвиваючих посібників охоплював всі вікові аудиторії!