Рослини проти зомбі

«Рослини проти зомбі» - це популярна відеогра для дітей і підлітків. У неї грають практично в будь-якому віці! Тому так затребувані тематичні іграшки з відповідною символікою.

Сьогодні їх асортимент їх практично безмежний. випускають:

 • м'які іграшки,
 • колекційні фігурки,
 • статуетки,
 • сети з різними ігровими пристроями.

Великою популярністю користуються моделі, які можуть стріляти горохом в своїх супротивників. А також оригінальні екземпляри для ексклюзивних колекцій.

Як вибрати іграшки з «Plants vs Zombies» - інструкція для батьків

Діти захоплені комп'ютерними іграми і хочуть бачити улюблених персонажів за межами цифрового світу. Навіть дитина, далекий від онлайн ігор, може зацікавитися іграшковими зомбі і рослинами. Адже він бачить їх у своїх однолітків!

За матеріалом виготовлення іграшки з PVZ діляться на:

 • плюшеві,
 • пластикові,
 • гумові,
 • комбіновані.

Особливий захват викликають у дітвори фігурки з м'якого прогумованого ПВХ. Вони найбільш точно передають мінливість і природну м'якість оригінальних квітів і рослин. Їх можна стискати, змінювати їм форму, а також випускати кульки проти зомбі. Тоді гра перетворюється на справжній екшн!

У дітей старшого віку великим попитом користуються колекційні моделі з пластику. Купити їх можна поодинці, парами і групами - в різній комплектації. Добре, якщо іграшки складаються з рухомих елементів, мають знімні деталі. Можливість стрільби також вітається.

Щоб «Рослини проти зомбі» на 100% сподобалися дитині, вони повинні бути:

 1. достовірними (походити на свої цифрові копії),
 2. стійкими (займати і утримувати певну позицію),
 3. функціональними (виробляти якісь дії проти суперника).
Увага! Найбільш затребувані комплекти з двох героїв - представників протилежних команд. Наприклад, зелений Горохостріл і зомбі, монстр і Соняшник, зубастик Чомпер і білий мрець. Такі комплекти дають можливість організувати повноцінну гру і битися один проти одного відразу після розпакування!

Корисні іграшки для дітей в Україні

Онлайн ігри розвивають мислення і швидкість реакції. Але реальні фігурки більш корисні для малюка. Рослини-гармати і чоловічки-монстри викликають вибух позитивних емоцій. Дитина починає придумувати цікаві сценки. Він із захопленням удосконалює своїх персонажів; будує для них будиночки, полігони, дорогу, фортеці; малює сад. І проводить менше часу за комп'ютером!

Діти зазвичай не дуже вимогливі до якості. Але батьки вважають за краще замовляти фірмові фігурки з хорошою функціональністю і довгим терміном служби. Тому ми відбираємо для неповнолітніх покупців такі моделі, щоб вони могли довго грати з ними. А також демонструвати свої надздібності друзям і рідним!

Незвичайна підбірка в інтернет-магазині Leva

Сьогодні прийнято дарувати дітям героїв з улюблених ігор. Тільки такі іграшки можуть їх по-справжньому здивувати і порадувати. Як правило, у дитини є певні симпатії серед квітів, рослин і грибів. Але не завжди він може правильно вимовити назву. Тому краще узгодити покупку по картинці.

Наш магазин спеціалізується на іграшках для всіх вікових категорій. У нас можна замовити великі функціональні набори і окремі фігурки. В наявності найбільш затребувані персонажі відеоігри: Горохостріл, Кукурудза Кілер, Зубастик, Соняшник, Крижаний Кавун. Їх можна купити як окремо, так і в комбінації з маленькими зомбі!