Фортнайт

Слідом за Minecraft у дітвори з'явилося нове захоплення: онлайн гра Фортнайт і її різновиди (Battle Royale, Save the World, пісочниця, творчість). Це оригінальний масовий геймплей на виживання з відкритим світом. Число гравців у всьому світі наближається до 50-ти мільйонам!

Велике число зареєстрованих гравців - діти. Вони люблять грати не тільки цифровими персонажами, а й реальними іграшками. Саме для такої аудиторії інтернет-магазин Leva відкрив в каталозі нову сторінку - герої і сувеніри від Фортнайт. Тут можна знайти улюблених персонажів, а також транспорт і атрибутику популярної комп'ютерної гри!

Головні персонажі і їх комбінації

Мініатюрні статуетки із пластику складають основу асортименту іграшкових Fortnite. При цьому фанати гри знають, що персонажі діляться на 4 категорії:

 1. солдати - добре озброєні, екіпіровані зброєю спеціального призначення (гранатами, мінами, вибуховими речовинами);
 2. конструктори - зосереджені на будівництві, знають правила зведення захисних споруд і вогневих точок;
 3. ніндзя - воїни, які борються з противником на близькій дистанції;
 4. мандрівники - бродять по території, відшукуючи рідкісні предмети і ресурси.

У кожної групи своя задача. Тому солдати не приносять користі в будівництві укріплень, а ніндзя не можуть вести бій проти великих груп. Завдання гравця - в залежності від режиму так розподілити членів своєї команди, щоб вони принесли максимальну користь.

Іграшки Fortnite: різновиди, характеристики, властивості

Інрові моделі Фортнайт представлені колекційними фігурками, а також різними ігровими пристроями (зброєю, блоками для будівництва, транспортними засобами). Як правило, гравці прагнуть купити їх:

 • на пам'ять,
 • для колекції,
 • в подарунок друзям,
 • для постановочних відео.

Колекційні статуетки варіюються за розміром - від маленьких (3-5 см заввишки) до габаритних фігур 20-30 см. Зазвичай вони озброєні і знаходяться на підставці, яка утримує їх у вертикальному положенні. Причому підставний елемент одночасно є будівельним матеріалом. Руки, ноги і голова у моделей не рухаються або рухаються в обмеженому діапазоні. Але іноді можна міняти окремі аксесуари: шолом, щит, зброю, захисну броню.

Кожен виробник намагається догодити шанувальникам гри по-своєму. Наприклад, великі персонажі в колекційних наборах Fortnite Squad Mode так само функціональні, як на екрані. Вони можуть приймати будь-яке положення, рухати всіма частинами тіла. Маленькі статуетки з Battle Royale Collection обмежені в рухах, але виконані барвисто і реалістично. Дотримано їх схожість з героями комп'ютерної гри.

Важливо! Серед іграшок Fortnite є великі комплекти (наприклад, Turbo builder set). У них представлені не тільки статуетки, а й будівельні блоки, з яких можна звести фортечну стіну або цілий замок.

Аксесуари та атрибути

Великою популярністю користуються у дитячій аудиторії багатофункціональні ігрові комплекти (фігурка + аксесуари + елементи екіпіровки). Але іноді аксесуари для гри можна придбати окремо.

Особливу категорію Fortnite становить зброя. Це може бути:

 • великий бластер,
 • пістолет,
 • лом,
 • кирка,
 • двосторонній топірець,
 • гвинтівка з оптичним прицілом,
 • коса.

Також затребувані скриньки. У них можна скласти будівельні блоки, зброю і самі фігурки. У категорії Фортнайт продається навіть транспорт: автобуси, дельтаплани, глайдери.

Шанувальники Фортнайт представлені у всіх вікових категоріях. Тому випускають ігрові моделі спеціально для малюків. Як правило, вони виконані в стилі японських аніме - залучають дітвору симпатичним обличчям і великими очима. Розмір іграшки - 9-10 см, вона стійка, руки і ноги рухаються. Фігурки зроблені з безпечного пластика або м'якого плюшу, призначені для дітей старше 3-х років.

Де фанати в Україні купують іграшки

Серед героїв комп'ютерної гри є більш і менш популярні. Фанат прагне в першу чергу замовити саме їх. Тому в інтернет-магазині Leva представлені по-справжньому культові істоти: Скелет, Бандольер, Вайлд Кард, Раптор.

Також ми намагаємося запропонувати своїм покупцям багатофункціональні набори Fortnite. Вони включають кілька статуеток, щоб гравець міг вільно їх комбінувати. Таким чином, Сержанта Джоунс можна купити в поєднанні з Карбідом, Баскетбольну Душу з Чорним Лицарем!