Популярні товари

Інтернет-магазин іграшок для дітей Лева

Сьогодні батьки активних дітей воліють замовляти гри і посібники в українських інтернет-магазинах. Це дуже зручний спосіб забезпечити свою дітвору бажаними подарунками та якісними іграшками за доступними цінами! На сайті «Лева» є все для того, щоб дитина грав, розвивався, тренував свій творчий хист. В наявності трендові товари, без яких не уявляють своє дозвілля сучасні діти:

  • бейблейди,
  • арени,
  • запускачі,
  • комплексні набори для бейблейдінга.

Особливість недорогого інтернет-магазину «Лева» в тому, що самі останні новинки з'являються у нас першими. Це помилка, що за новим персонажем потрібно їхати до Києва. Днями очікуємо надходження нових моделей: 3в ручки в новій модифікації та неокуб. На нашому сайті можна придбати Бейблейд з 1 по 5 сезон, а також додаткове спорядження. Також є прекрасна новина для всіх любителів мультфільму Бейблейд: у продажу з'явилися дзиги 5 сезону. Першою моделлю став Дракон Ейс Драгон в комплектації з двома додатковими енергетичними шарами різної форми. Ну і куди ж без улюбленця всіх підлітків Волта Аоя і його нового Слеш Волтраєка В6, який в черговий раз еволюціонував і став ще прекраснішим. Ну і на закуску, щоб не довелося нудьгувати, японський виробник Takara Tomy вирішив здивувати Бейблейд новинкою Веном Діаболос Д5 з двома енергетичними шарами в комплекті і Фафнір Ф5 в оригінальному виконанні. Зробіть свою гру більш яскравою і цікавою!

Асортимент дитячих іграшок від «Льови»

Діти дорослішають - їх розум формується швидше, ніж це було 50-100 років тому! Для розвитку дітлахам необхідний великий вибір дитячих ігор, щоб моделювати свою реальність, розвиватися, вчитися контактувати з однолітками. Представлені у нас іграшки:

  • прищеплюють навички соціалізації;
  • розвивають творчі здібності;
  • формують захоплюючу картину світу;
  • вчать мислити впорядковано, креативно, логічно;
  • приносять в будинок радість і веселощі!

Наші іграшки можна давати в руки дошкільнятам, не переживаючи за їх безпеку. Металеві частини фігурки мають добре відшліфовану поверхню, пластикові деталі - багаторазово перевірені на міцність. Іграшки мають достатню стійкість. При цьому їх ціна доступна будь-якій сім'ї!

Шанувальники косплею знайдуть у нас іграшки КАВС. Діти можуть грати разом з дорослими! З нашим асортиментом дитина проводить час з користю, ніколи не сумує і не вередує.

Чому потрібно купувати у нас

В Україні давно склався ринок дитячих товарів; не всі вони рівнозначні за своїми якостями. Великий вибір ігор ще не означає їх відмінної якості. Товари з Китаю часто небезпечні, вітчизняні розробки також не завжди проходять ретельний контроль. Тому все частіше батьки зупиняють свій вибір на інтернет-магазині. Там можна купити недорого гідний товар, знайти і придбати оригінали замість дешевих підробок!

Інтернет-магазини в Україні дорожать своєю репутацією, і обходять стороною сумнівний асортимент. Ми працюємо з переконанням, що діти повинні грати безпечними предметами, виконаними з екологічних матеріалів, а їх вартість повинна повністю відповідати якості. Ми співпрацюємо лише з перевіреними виробниками, відбираючи найкраще і цікаве! Також у нас з'явилися дзиги «Інфініті Надо 5» та трансформери «Metalions» та ігрові фігурки «Бравл Старс».

У нас можна замовити ігри, арени і набори оптом, а також купити товар поштучно з гарантією. Запрошуємо до вигідного співробітництва дбайливих батьків, а також оптових покупців! Сайт «Лева» працює для наступних поколінь і готовий забезпечити своїх маленьких клієнтів яскравими, цікавими, якісними іграшками. У нашому каталозі дитина будь-якого віку знайде собі цікаву забавку до вподоби!

Зручна
доставка
Цілодобово
приймаєм замовлення
Широкий вибір
бейблейдів
Доступні ціни та знижки