Іграшки bеyblade - вірні супутники активних і допитливих хлопчаків як в Україні, так і в усьому світі. Механічні пристрої, створені дизайнерами Хасбро і Такара Томі, переступили в 6-й сезон Берст Динаміт. Тут улюблені Ахіллес, Фенікс, Спрайзен, Люцифер - постануть в новому вигляді! Тепер бій двох оригінальних бейблейдів - це бій сильного з сильним. Тому кількість шанувальників у гри в бейблейдінг тільки зростає.

Як грати з бейблейдами 6 сезону

5-й сезон порадував гравців видатними екземплярами: Люцифером Гамма Бей, смертельним Діаболосом, Темним Інфініті, Міражем Фафніром. А також новаторською системою Superking Layer System. В останніх моделях енергетичний шар мав висувні елементи. Силовий диск обзавівся захисною рамкою і металевими утяжелителями. Драйвер - забезпечував стійке обертання.

Щорічно шанувальників бейблейдінга чекали дивовижні відкриття. Конструкція блейдів удосконалювалася. Bеyblade отримав додаткові можливості і захист. Але спосіб бою не змінився з 1-го сезону. Як і раніше дві іграшки випускають на арену Beystadium за допомогою лаунчера. На обмеженій території бейблейди стикаються. Перемога належить бею, котрий останнім залишив поле битви.

6-й сезон Dynamite Battle: очікування та сюрпризи

Виробники bеyblade зберігають традиції. Тому в новому році у гравців всі шанси зустрітися зі знайомими:

  • Valkyrie,
  • Spriggan,
  • Achilles,
  • Longinus,
  • Fafnir.

А ось будова нових беїв стала зовсім іншою! У конструкцію додані нові елементи: кільце Армор і динаміт ядро. За рахунок зміни їх комбінації бей може битися в низькому і високому режимі. При цьому змінюється центр сили, що дозволяє будувати для битви цікавіші стратегії в залежності від ігрових характеристик противника. Звичайно, будуть зміни і в дизайні. На зміну яскравим, контрастним топ-дискам прийдуть (можливо) стильні одноколірні екземпляри з посиленими характеристиками. По мірі надходження бейблейди Динаміт 6-го сезону можна купити в нашому магазині. 

Якість, ціни, виробники

Збірна ігрова фігурка для битв користується великою популярністю. Тому коло брендів розширилося. Поряд з продукцією Hasbro і Takara Tomy з'явилися дзиги в бюджетній ціновій категорії. Їх випускають компанії Flame, TD, S3. Репліки відрізняються гідною якістю і доступною ціною. До того ж продаються разом з запускалками.

Чекаємо з нетерпінням відгуків про 6-ий сезон beyblade Динаміт, щоб рекомендувати нашим покупцям кращі блейди по хорошій вартості. Дзиги з аніме Beyblade Burst Dynamite Battle завжди доступні в інтернет-магазин «Лева» як поштучно, так і в наборах!