Леді Баг і Супер Кіт

Кожна дитина мріє побувати в ролі супермена. Дівчинці Марінетті і хлопчикові Адріану з мультфільму «Леді Баг і Супер-Кіт» це вдалося. За допомогою чарівних квамі вони перетворюються в героїв з неймовірними здібностями. Тепер Париж надійно захищений від злодіїв - як міфічних, так і реальних!

Мультфільм Леді Баг і Супер-Кіт - хіт серед підлітків

Мультик почали показувати в 2015 році у Франції, і дітлахам він припав до душі. Тому в 2016-2019 рр вийшло продовження - 2-й і 3-й сезон. Відчайдушні герої серіалу борються зі злими духами, перевертнями і хамелеонами; протистоять лиходіям і виганяють темну енергію. Поєднання фантастики і реалій повсякденного підліткового життя зробило перегляд серіалу улюбленим проведенням часу у дітей різних країн.

Леді Баг і її подвиги - включи приховані резерви!

Звичайна паризька дівчинка Марінетт ходить в школу і дуже мало схожа на супергероїню. Вона сором'язлива, добра, часто потрапляє в смішні історії. Але все змінюється, коли квамі допомагають їй стати супергероїнею. Вона стає сміливою, рішучою, нікого не боїться.

Леді Баг легко впізнати по яскравому костюму і червоній пов'язці, що закриває обличчя. Навіть найкращі друзі не знають, хто ховається під виглядом супергероїні. Кіт Нуар і подруга Алія нічого не підозрюють про її суперздатності. Це породжує інтригу і призводить до смішних ситуацій. У Lady Bug є особливий дар - талісман удачі. З його допомогою вона може створити будь-який предмет і перемогти лиходія.

Супер-Кіт і його надздібності

Якою б сміливою і рішучою не була леді Баг, їй не впоратися з лиходіями поодинці. Тому на допомогу приходить Кіт Нуар (в школі - Адріан Агрест). У нього також є свій квамі для перевтілень і суперздатність - знищувати противника помахом руки. У реальному житті дівчинка закохана в Адріана, у супергероїв все навпаки. Кіт обожнює сміливу дівчину, але побоюється її гострого язичка.

Іграшки з мультфільму - Lady Bug у вас вдома

«Tales of Ladybug & Cat Noir» (так називається мультик в оригіналі) став основою для створення серії дитячих іграшок. Це:

  • ляльки в образі Леді Баг і Супер-Кота;
  • лялькові фігурки у вигляді Марінетт, Адріана, Алії, лиходія Бражника;
  • супергеройські костюми;
  • талісмани і зброя головних героїв.

Ігрові фігурки призначені для дітей старше 3-х років. Вони виконані з міцного пластику, одягнені в стильний одяг. Часто ляльки продаються з додатковими аксесуарами - сумочкою, рукавичками, амулетом.

Особливо подобаються дітям ляльки і ігрові набори компанії Miraculous. Вони:

  • реалістично виконані,
  • добре деталізовані;
  • точно збігаються з образом з мультфільму.

Лялька Miraculous зроблена для повноцінної гри: ручки і ніжки рухаються, лялечка може приймати реалістичні пози. За відгуками наших покупців, навіть волосся у іграшки м'яке і приємне на дотик. А наряди настільки модні, що викликають у дівчаток бажання грати з ляльками в магазин, показ мод, вечірку.

Особливу категорію складають костюми супергероїв і магічні амулети. Зазвичай набір аксесуарів Леді Баг включає: маску, гумки для волосся, рукавички, сумочку, кліпси-талісмани. З таким набором дівчинці легко перевтілитися в таємничу героїню, потрапити в саме серце чарівної історії. Також у продажу можна знайти інтерактивний комунікатор «Талісман удачі» від Miraculous. Іграшка працює від батарейок.

Леді Баг і Кіт Нуар добре вписалися в світ сучасного підлітка. Звичайні шкільні заняття і дружбу вони поєднують із захоплюючими пригодами, постійно опиняючись в епіцентрі подій. Такі герої вчать дітей добру, справедливості, вмінню постояти за себе і прийти на допомогу другові. Тому тематичні іграшки та ляльки стають для дитини основою різноманітних рольових ігор.

Де купити іграшки з мультфільму «Tales of Lady Bug & Cat Noir»

Замовити аксесуари Леді Баг і інших героїв фантастичної історії можна в інтернет-магазині Leva. У нашому каталозі є великий розділ, присвячений іграшкам з популярних мультсеріалів. Дитина захоплена супергероями з далекого Парижа і дивиться всі серії підряд? Зробіть їй сюрприз - набір ігрових фігурок з мультфільму «Tales of Lady Bug & Cat Noir». Нехай малюк представляє себе сильним, сміливим, всемогутнім. І у нього буде шанс вирости таким насправді!