Роботи Потяги

Robot trains - добрі й веселі трансформери для малюків

Мультик «Роботи-поїзда» підкорив дітвору від 3-х до 5-ти. Тому ігрові фігурки Robot trains швидко стали популярними. Вони подобаються дітям простою конструкцією, барвистим дизайном, легкістю трансформації. Іграшки спеціально створювалися для дітей до 5-ти років. Тому вони зроблені з добротного пластику і витримують багаторазові перетворення з робота в поїзд і назад!

Паровозиків всього 6. Кожен виконує свою місію:

 • Кей - лідер команди, здатний приймати важкі рішення;
 • Альф - паровоз для відновлювальних робіт;
 • Віктор - чистить колії від снігових заметів;
 • Каченя - симпатична водоплавна машина;
 • Джефрі - «рятувальник»;
 • Саллі - маленький рожевий поїзд, він тільки вчиться корисним навичкам.
Увага! У серіалі був ще один герой - злий паровозик Дюк. Він будував підступи і шкодив дружній команді. Але в ігровій колекції Robot trains Дюк не представлений. За шкідливий характер його виключили з числа іграшок.

Як грати з роботами поїздами

Кей, Альф і Джефрі - повноцінні паровози. Вони можуть пересуватися по рейках, возити за собою вагони, брати участь в ремонті залізничних колій. У той же час всі ці іграшки - роботи трансформери. У них є ноги, руки і голова. Таким чином, вони можуть пересуватися без рейок.

Увага! Власник іграшки сам вибирає потрібну техноформу. Він перетворює ігрову фігурку в той об'єкт, який потрібен йому для гри.

Спочатку іграшка упакована в коробку у вигляді робота. В поїзд вона перетворюється після 3-х простих кроків. Необхідно:

 1. прибрати «ноги» і «руки» робота в спеціальні пази;
 2. опустити вниз рухливі деталі;
 3. випустити колеса.
Інформація для покупців. Фігурки неоднорідні за способом трансформації. Найпростіші - Каченя і Саллі. Вони зрозумілі навіть малюкам. У Кея і Альфа механізм складніше. Доведеться «підключити» логічне мислення. Або подивитися ролик на YouTube!

Корисна іграшка для розвитку дитини

Малюки обожнюють іграшковий транспорт - особливо паровозики. Все, що переміщається, викликає їх захоплення. Поїзд особливо любим дітворою. Він здатний:

 • перевозити людей на далекі відстані;
 • переміщати вантаж;
 • видавати гучні звуки;
 • світити потужним прожектором.

Паровоз - «великий і сильний», тому викликає повагу маленької дитини. Електровоз легко дасть відсіч «поганим» людям і машинам. Не стій у нього на шляху!

Важливо! У якості іграшки паровозик спонукає малюка поєднувати рухливі ігри і роботу інтелекту. Юний залізничник із задоволенням прокладає рейки і доповнює їх інфраструктурою (будиночками, світлофорами, шлагбаумом). Він придумує паровозу різні ролі: захисника, першовідкривача, ремонтної машини. Таким чином він придумує свій світ, створює набір складних конструкцій для реалізації ігрового сценарію.

Веселі трансформери для маленьких дітей

Потяги трансформери - відмінна іграшка для розвитку моторики, фантазії та інтелекту. Раніше роботи призначалися дітям шкільного віку, були складні для малюків. Robot trains - це трансформери для маленьких. Вони прекрасно вписалися в ігрову середу дошкільника. Така іграшка безпечна, вона не викликає страху, негативних емоцій.

Гра з роботами-поїздами формує поняття:

 • справедливості,
 • чесності,
 • відповідальності.

Саме такі герої на екрані. Малюк наслідує їх під час гри, набуває навиків доброзичливого спілкування. Він теж хоче бути сильним і сміливим, робити корисну роботу, коли виросте. З поїздами трансформерами можна влаштовувати безліч ігор. Дитина приміряє на себе ролі водія, машиніста, механіка, диспетчера. Вона знайомиться з пристроєм складних механізмів. Розвиває координацію і моторику. Роботи поїзда можна включати в розвиваючі ігри, давати малюкові завдання:

 • привезти блоки для побудови нової станції;
 • очистити дорогу після бурі;
 • прибрати в кімнаті.
Важливо! Мультик Robot trains веселий і добрий. Він вчить дружбі і основам соціальної взаємодії. Але перегляд мультфільмів повинен займати мінімум часу. Решту часу дозвілля дитина присвячує грі. Добре, якщо у неї є набір іграшок в образі улюблених персонажів. Тоді вона зможе не тільки вбирати чужу фантазію, а й розвивати свою.

Асортимент трансформерів поїздів в інтернет-магазині Leva

Як тільки інтерес до Robot trains з'явився в Україні, тематичні фігурки зайняли сторінку нашого каталогу. У нас можна купити всі іграшки представленої серії: Альфа, Джефрі, Віктора та інших. Нехай малюк збирає колекцію улюблених персонажів, придумує і втілює ігрові сюжети.

Замовити у нас поїзди трансформери можна без обмежень. Передбачена доставка в усі регіони.