Ігрові набори

У міру дорослішання дитина переходить від простих до складних ігор. Вона вчиться соціальній взаємодії. Тепер їй потрібна не окрема іграшка, а цілий ігровий набір. Дівчата раді лялькам і ляльковим нарядам, маленьким кухням, б'юті-речам. Хлопчики грають з моделями динозаврів, піратів, персонажів комп'ютерних ігор. Вони з задоволенням приймуть в дар іграшкову майстерню, настільний футбол, атрибутику поліцейських і пожежників.

Як вибрати дитячий ігровий набір

Малюк до 3-х років не вміє взаємодіяти з декількома персонажами. Тому тематичний комплект іграшок краще купити дитині старше 3-х років. При виборі діє просте правило: чим менше вік, тим менше повинно бути деталей.

При підборі ігрового набору зазвичай діють методом «від супротивного»: купують щось новеньке, чого раніше не було в дитячому ігровому просторі. Адже малюкові необхідно «приміряти» на себе різні ролі. Хлопчику - побути будівельником, поліцейським, пожежним. Дівчинці - косметологом, дизайнером, перукарем.

Дітям подобається наслідувати життя дорослих. Вони виступають в ролі продавця і покупця, вчаться приймати гостей, готувати обід, ремонтувати поламану річ. В ході гри діти використовують певний реквізит, причому можуть виготовити його своїми руками.

Таким чином, тематичні набори розвивають:

  • соціалізацію;
  • комунікативні та мовні навички;
  • уяву;
  • емпатію.

Дитина поринає в різноманітні моделі реального життя, де вона приймає рішення і керує своїм життєвим простором. Через гру вона засвоює норми поведінки в суспільстві, вчиться взаємодіяти з іншими дітьми, говорити про свої уподобання і бажання.

Дитячі іграшки в інтернет-магазині Leva

Батьки знають про переваги свого малюка, тому намагаються придбати такий комплект, який доставить справжню радість, зможе зацікавити дитину і надовго зайняти її. Сьогодні в тренді у юних джентльменів:

  • професійна атрибутика будівельника, механіка, солдата, поліцейського;
  • збірні комплекти з елементами конструктора (паркінги, гаражі);
  • тематичні атрибути для рольових ігор (маска Бетмена, плащ Людини-павука);
  • фігурки з онлайн ігор.

Дівчата із задоволенням грають з іграшковими будиночками, меблями, касами, кухнями, пластиковим посудом. Дитяча праска з дошкою для прасування, пилосос, пральна машина стане відмінним подарунком для юної леді. Ігрові набори упаковані в коробки, валізки або прозорий поліетилен на картонному планшеті. Передбачена оперативна доставка товару до Києва, Дніпра, Харкова - будь-який регіон України, де є відділення Нової або Укрпошти.