Іграшка Сиреноголовий

Відеоігри - невід'ємна частина життя дітей і підлітків. А іграшки у вигляді персонажів комп'ютерних ігор зайняли значну частку ринку дитячих товарів. Особливо популярні у хлопчиків монстри. Якщо дитина просить купити іграшку Сереноголовий, значить, він захоплений «крипових» іграми на виживання!

Інформація про персонажа «Siren Head»

Siren Head придумав канадський художник Тревор Хендерсон. Велетень в стилі scp здатний налякати кого завгодно. Монстр відомий страхітливим зовнішнім виглядом, а також імітацією людських голосів і техногенних звуків. Його відрізняє:

 1. жахливий вигляд;
 2. високий зріст;
 3. худоба;
 4. скелетообразна будова тулуба;
 5. довгі кістляві руки.

Втілити такого героя в пластику - непросто. Ще складніше - зробити чудовисько з подвійною головою у вигляді м'якої іграшки. Але виробники впоралися із завданням. Сьогодні у покупців є вибір: іграшки та колекційні моделі різних кольорів і розмірів за аналогією з Бравл Старс і персонажами Among Us. Представлені невеликі колекційні фігури на підставці і великі монстри 20-30 см заввишки.

Ігри з Сиренхедом: список

Персонаж настільки полюбився дитячій аудиторії, що є героєм кількох ігор в жанрі хоррор:

 • Втеча від Сиреноголового;
 • «Когама»;
 • SCP-6789: Полювання Триває;
 • Звуки відчаю;
 • Різдвяна ніч жахів.

Так чи інакше доведеться рятуватися від злісних монстрів в лісі, лабіринті міських вулиць або на цвинтарі.

Як виглядає Сиреноголовий

По суті, монстр - персонаж з міфології. Тому його вигляд змінюється в залежності від фантазії авторів геймплея. У класичному варіанті Siren Head:

 • зрістом з телефонний стовп (близько 12 метрів);
 • руки практично дістають до підлоги;
 • коричневе тіло вкрите проводами;
 • замість голови - два рупора, повернутих в протилежні сторони.

Однак не всі іграшки йдуть класичним зразком. Випускають ігрові чудовиська білого, блакитного, червоного кольору. Виробники фантазують і на тему голови. Можна зустріти фото сиренхеда з головою у вигляді світлофора або пістолета. Також голову роблять у вигляді піраміди, труби, скафандра, зубастої пасті, радіоприймача. Дуже багато варіацій можна підготувати за допомогою 3д ручки.

Сиреноголовий в фільмах і мультфільмах

Голлівудські режисери не поспішають робити повнометражне кіно з криповим чудовиськом. Тому діти школярі знімають відео самостійно. В Україні велика кількість переглядів у саморобних серіалів:

 • Movie Siren head in real life;
 • SCP 6789 і його друзі;
 • Сиреноголовий проти Картун Кет;
 • Як закликати кріптіда в MINECRAFT.

Як правило, відео на YouTube знімають в комбінованому стилі, поєднуючи мультик і елементи художнього фільму. Для створення мультфільму і потрібні реалістичні пластикові фігурки. Їх збільшують в розмірі, знімають на фоні паркової зони або міських пейзажів.

Культові фігурки з онлайн ігор

Іграшкові герої мультфільмів і комп'ютерних ігор займають важливу частину каталогу інтернет-магазину «Лева». Тут можна знайти мега крутих персонажів з Бравл Старс, Амонг Ас, GooJitZu. Ігрові фігурки Сиреноголового - новинка нашого асортименту. Персонаж успішно перебрався з 2020-го в 2021 рік. Значить, у дітей буде можливість поповнювати колекцію пластиковими і плюшевими монстрами в новому вигляді!

Игрушки для детей из мультфильма «Siren Head» в Украине ⭐ Более 10  фигурок героев Сиреноголового стоимостью от 185 грн.  ✅ Популярные персонажи. ✈ ✅ Гарантия качества.